Jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Edukacja Forum: nauka, edukacja, szkoly, uczelnie, nauczyciele.
Henn5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 09 cze 2019, 18:13

Re: Jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Postautor: Henn5 » 13 cze 2019, 01:19

Najlepiej rozmawiając, bardzo pomaga też słuchanie, albo oglądanie jakiś rzeczy po angielsku, może na początek z angielskimi napisami :)
Marcell
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2019, 18:36
Lokalizacja: Myślenice

Re: Jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Postautor: Marcell » 28 cze 2019, 18:38

Moim zdaniem najlepiej zapisać się na odpowiedni kurs.
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Postautor: niebieskiorzel » 06 wrz 2019, 11:27

Ja zawsze miałem spory problem z przyswajaniem języków obcych, więc omijałem klasyczne kursy szerokim łukiem. Z polecenia znajomego natrafiłem na stronę: https://kursy.atas.pl/ - dokładnie przejrzałem ich ofertę i zdecydowałem się na wykupienie wyjazdu za granicę, który zapewniał mi naukę języka angielskiego. Pojechałem na tydzień do Irlandii i jestem bardzo zadowolony. Z pewnością jeszcze raz skorzystam z ich usług. W końcu udało mi się załapać trochę języka obcego. Oprócz tego poznałem również irlandzką kulturę także wyjazd jak najbardziej na plus.
eli.howell
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2019, 09:30
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Postautor: eli.howell » 10 paź 2019, 09:35

Najlepiej się osłuchać w tym języku, puszczać sobie filmy z napisami, próbować czytać książki po angielsku. Jak ma się ciągle styczność z językiem, to łatwiej się go uczy.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Postautor: Kamilka75 » 10 paź 2019, 11:45

Można z Tutlo https://pl.tutlo.com/ uczyć się skutecznie angielskiego. Niejednokrotnie spotkałam się z tą opinią, zanim zdecydowałam się na zakup pakietu i teraz ja to potwierdzam. Cały miesiąc przerabiałam jeden materiał, i teraz doskonale poradzę sobie w restauracji. Tutaj sami wybieramy tematy rozmowy i kształcimy się, kiedy chcemy.
Awatar użytkownika
ransom.stark
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 17 paź 2019, 18:10

Re: Jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Postautor: ransom.stark » 17 paź 2019, 18:23

Z języka angielskiego jest dużo dostępnych kursów online. Proponuje też tworzyć fiszki i się z nich uczyć.
nujiczek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 24 maja 2019, 17:05

Re: Jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Postautor: nujiczek » 02 lis 2019, 10:10

Jeżeli faktycznie zależy Tobie na skutecznej i szybkiej nauce języka angielskiego to polecam rozważyć indywidualne zajęcia (takie znajdziesz np. tutaj https://joanna.engelking.pl). Dzięki nim tok i kierunek nauki będzie dostosowany tylko do ciebie.
Marianski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 03 lis 2019, 22:18

Re: Jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Postautor: Marianski » 03 lis 2019, 22:19

Najlepiej rzucić się na głęboką wodę i wyjechać za granicę.
Holster
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 26 gru 2019, 11:54

Re: Jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Postautor: Holster » 26 gru 2019, 11:55

Moim zdaniem native speaker będzie najlepszą metodą
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Postautor: monikabert90 » 10 kwie 2020, 14:17

Najlepiej moim zdaniem zapisać się na jakiś profesjonalny kurs w szkole językowej. Jeśli Wasz angielski jest już na całkiem dobrym poziomie, to najlepszy będzie kurs dla zaawansowanych. Jak widać na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski/dla-zaawansowanych, takie kursy oferuje między innymi Szkoła Językowa ProfiLingua. Polecam :)
Awatar użytkownika
Syriusz
Level 1
Level 1
Posty: 204
Rejestracja: 07 mar 2017, 09:50

Re: Jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Postautor: Syriusz » 28 kwie 2020, 12:17

Dla mnie najskuteczniejsze i najbardziej wygodne zawsze było uczenie się online z dobrym lektorem i w sumie obecnie właśnie to wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Większość szkół oferujących lekcje i tak na ten moment nie prowadzi zajęć na miejscu w swoich placówkach. Gdybyście byli zainteresowani takimi lekcjami, to na https://www.lang.com.pl/szkola-jezykowa ... ennik.html możecie sobie sprawdzić ceny. ;)
Awatar użytkownika
grimes.dagmar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 04 maja 2020, 14:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Postautor: grimes.dagmar » 05 maja 2020, 12:53

Jestem ciekawa, czy korzystacie również z różnych aplikacji mobilnych.
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Postautor: AinEingarp » 06 maja 2020, 09:31

Chyba najlepsze są lekcje 1:1. Wtedy też jest największa motywacja do nauki.
Kike1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 06 maja 2020, 23:57

Re: Jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Postautor: Kike1 » 06 maja 2020, 23:57

Jest wiele skutecznych metod
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Postautor: bella3 » 30 maja 2020, 11:42

Coraz częściej słyszę że osoby w każdym wieku zapisują się na kursy i szkolą angielski. Ale teraz to ważne by znać chociaż podstawy tego języka, nawet pracując w restauracji przecież to się przydaje. CO do kursów obecnie to polecam angielski z native speakerem online https://www.towerschool.pl/ . Wygodnie można się uczyć nie wychodząc z domu, poprzez platformę Zoom. Mogą to być zajęcia grupowe albo indywidualne. Lektorzy z tej szkoły pochodzą z krajów takich, jak: USA, Anglia, Kanada, Australia, RPA. Mają ogromne doświadczenie i są w stanie wyszkolić osoby w kazdym wieku, bez względu na poziom jaki reprezentują. Również osoby które dopiero zaczynają przygodę z angielskim mogą się zapisać na kurs.

Wróć do „Edukacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość