Angielski

Edukacja Forum: nauka, edukacja, szkoly, uczelnie, nauczyciele.
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Angielski

Postautor: Mateo 77 » 28 lut 2019, 20:45

Bardzo dobre rozwiązanie. Moim zdaniem warto podejść do tematu w sposób racjonalny. Zamiast liczyć na samodzielną naukę, lepiej postawić na takie rozwiązania, jakie oferuje szkoła językowa https://www.archibald.pl/dorosli/ W ten sposób szybko i bez problemu opanujecie dany język.
Hiacynta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 30 wrz 2015, 10:11

Re: Angielski

Postautor: Hiacynta » 01 mar 2019, 11:07

Dokładnie, język angielski jest bardzo przydatny. Warto się nim posługiwać. :)
rozaluksemburg
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 123
Rejestracja: 14 gru 2018, 13:38

Re: Angielski

Postautor: rozaluksemburg » 04 mar 2019, 10:32

A może słyszał ktoś z Was na temat kursów językowych organizowanych za granicą? Moja córka chciałaby w przyszłości pójść na filologię angielską i pomyślałam, że sfinansowanie jej takiego wyjazdu byłoby całkiem miłym prezentem-niespodzianką (o czym oczywiście powiadomiłabym ją z wyprzedzeniem, bo wiadomo, trzeba to dobrze zaplanować i z nią uzgodnić, czy na pewno coś takiego chce) no i na pewno mogłaby znacząco rozwinąć skrzydła w kwestii języka obcego na takiej wycieczce :). Sprawdzałam sobie na razie ofertę firmy Atas, jeżeli chodzi o takie wyjazdy: https://kursy.atas.pl/ i bardzo mi się to wszystko podoba. Skąd też moje zapytanie – może ktoś z Was wysyłał swoje dziecko na taki wyjazd? Jeżeli tak, to mógłby opisać swoje doświadczenia i tak dalej? Za wszelkie opinie będę naturalnie wielce wdzięczna :).
Jowka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 14 kwie 2019, 18:54

Re: Angielski

Postautor: Jowka » 14 kwie 2019, 19:37

dokaldnie na anuke nigdy nie jest za pozno :) ja przypominam sobie angielski i postawilam na tutlo. przyjemne przypominanie przez internet na ich platformie wraz z lektorem a wiec nie takie kucie czasow i slowek ale tez rozmowa z druga osoba :)
molly
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 29 paź 2018, 16:00

Re: Angielski

Postautor: molly » 14 kwie 2019, 22:34

To prawda, wiedza teoretyczna to jedno. Mnie strasznie stresuje to, jak muszę z kimś przeprowadzić krótką rozmowę po angielsku. Całę szczęście teraz jest mnóstwo zajęć on-line, gdzie można to podszlifować. Ja wybrałam tutlo i jestem bardzo zadowolona.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Angielski

Postautor: Arkadiusz1 » 22 kwie 2019, 08:18

Dzisiaj ciężko liczyć na rozwój biznesu, jeśli Wasi pracownicy nie potrafią porozumieć się z potencjalnymi kontrahentami spoza Polski. Właśnie dlatego powinniście rozważyć skorzystanie z takich kursów jak https://www.bs-ict.pl/oferta/szkolenia-biznesowe To może pchnąć rozwój Waszej firmy na odpowiednie tory.
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Angielski

Postautor: niebieskiorzel » 06 maja 2019, 18:41

Według mnie najlepszym pomysłem na naukę języka jest po prostu wyjazd do danego kraju i przebywanie jakiś czas z ludźmi posługującymi się danym językiem na co dzień. Poprzez wymuszenie w samym sobie mówienia oraz słuchanie tych ludzi powoduje że szybko przyswajamy nowe słownictwo i zwroty. To co mogę Wam polecić ze swojej strony to oferta na https://www.atas.pl/pl/wyjazdy-jezykowe . Korzystałem jakiś czas temu z takiej opcji i bardzo mi to pomogło w moim rozwoju ;)
joannasroka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 02 maja 2018, 09:46

Re: Angielski

Postautor: joannasroka » 10 cze 2019, 16:02

Super, że masz takie ambicje i chcesz podszkolić swoje znajomości językowe.Tak trzymaj i się nie poddawaj. Trzeba być zmobilizowanym i chętnie się uczyć.
JuliaBed
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 16 cze 2019, 19:02

Re: Angielski

Postautor: JuliaBed » 16 cze 2019, 19:04

Ja od jakiegoś czasu odświeżam język z tutlo. Lekcje odbywam online więc to bardzo wygodne a z efektów jestem bardzo zadowolona.
werkajk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 06 paź 2017, 11:20

Re: Angielski

Postautor: werkajk » 12 lip 2019, 09:30

U mnie problem był z motywacją, ponieważ jak próbowałam sama uczyć się w domu języka angielskiego,to zawsze znajdowałam coś lepszego do zrobienia. Podobnie było z prywatnymi lekcjami, często odwoływałam zajęcia. Przez co nauka nie była efektywna. Dopiero kiedy zapisałam się na grupowe zajęcia do szkoły Berlitz https://www.berlitz.pl/ to to mnie motywowało, żeby chodzić na zajęcia. Lekcje były prowadzone w ciekawy sposób, więc sporo się na nich uczyłam. :)
gardenia
Level 1
Level 1
Posty: 326
Rejestracja: 16 lis 2017, 17:09

Re: Angielski

Postautor: gardenia » 15 lip 2019, 20:35

Ciśnijcie szefów, by załatwiali dla Was kursy języka angielskiego. Przecież mogą sobie to w koszty dać, a Wy tylko na tym zyskacie. Kursy językowe dla firm prowadzi firma https://eklektika.pl/ Elektika.pl . W sprawie organizacji szkoleń dla firm kontaktujcie się z Iwoną Braun-Nowak. Bardzo sympatyczna kobieta, udzieli Wam kompletnej informacji. Szkoła została założona w 2005 roku. Mają znakomite podejście do kursantów i bardzo nowoczesne metody nauczania, nowoczesne a zarazem efektywne.
tomiik23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 01 sie 2019, 14:29

Re: Angielski

Postautor: tomiik23 » 01 sie 2019, 14:34

Nie wyobrażam sobie, żeby w dzisiejszych czasach nie znać chociaż podstaw angielskiego. Wszędzie jest potrzebny :D
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: Angielski

Postautor: bella91 » 07 sie 2019, 21:51

Ja miałam angielski w szkole praktycznie od pierwszej klasy podstawówki a mimo to nic nie powiem po angielsku - wstydzę się, że coś powiem źle i będą się ze mnie śmiać. Chcę przeskoczyć tą barierę dlatego myślę o nauce angielskiego. Najbardziej podoba mi się angielski online z native speakerem Nauka w domu, przez komunikator - same plusy. Ktoś z was uczył się w taki sposób?
monikaloka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 13 wrz 2018, 12:53

Re: Angielski

Postautor: monikaloka » 08 sie 2019, 09:17

Warto znać język angielki. Z pewnością sprawdzi się w życiu prywatnym i zawodowym. Dlatego, jeśli sam już zauważyłeś, że język angielski Ci się przyda to zapisz się na kurs. :) Ja osobiście chodzę do szkoły Berlitz i zajęcia mi się podobają. Wybrałam lekcje w grupie, ale prowadzą też zajęcia indywidualne, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
JuliaBed
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 16 cze 2019, 19:02

Re: Angielski

Postautor: JuliaBed » 11 wrz 2019, 14:44

Ja się zapisałam na kurs do tutlo. Mają dużo udogodnień i wszystko jest tak dostosowane pod klienta aby każdy, kto tylko chce, mógł się swobodnie uczyć;)

Wróć do „Edukacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość