Szkolenie i wybór programu CAD?

Edukacja Forum: nauka, edukacja, szkoly, uczelnie, nauczyciele.
MarcinM
Forumowicz
Forumowicz

Szkolenie i wybór programu CAD?

Postautor: MarcinM » 18 wrz 2018, 09:54

Hej,
Czy są może na tym forum architekci itd, ponieważ zastanawiam się nad zmianą CAD-a na którym wcześniej pracowałem ponieważ jest juz mocno przestarzały oraz jeżeli jest potrzebne to gdzie warto wtedy zrobić z niego dodatkowe szkolenie? Pozdrawiam

EmilCh
Forumowicz
Forumowicz

Re: Szkolenie i wybór programu CAD?

Postautor: EmilCh » 20 wrz 2018, 09:57

Jesteśmy :)
A jeszcze zapytam, czy sprawdzałeś może najnowsze wersje ZwCad 2018 bądź 2019? Jeżeli nie to śmiało mogę polecić Ci abyś go przetestował najpierw na wersji próbnej przez 30 dni i później ewentualnie wykupił licencję jeżeli będzie Ci odpowiadał. Na początku jest trochę problemów i obaw żeby się przesiąść ale ze względu na funkcjonalność oraz dostępne nakładki tworzy super narzędzie do pracy :)
DamianSom
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: DamianSom » 22 wrz 2018, 14:21

Tutaj jak najbardziej mogę zgodzić się z opinią poprzednika co do ZwCad, aczkolwiek i tak każdy powinien najpierw sprawdzić i dopasować go pod swoje potrzeby i wymagania. Dobrze, że jednocześnie można liczyć na dużą pomoc profesjonalnej obsługi z ich strony na szkoleniach które organizują w cenie zakupu programu. Ja pracuję na ten moment na wersji ZwCad 2018 w wersji 64 Bitowej i naprawdę widać te możliwości oraz brak problemów z zacinaniem. Na dobre wyszło im stworzenie go praktycznie od początku na wersji 2017
Awatar użytkownika
JoannaWodarska
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: JoannaWodarska » 24 wrz 2018, 11:43

Trzeba poszperać w Internecie w tej materii. Myślę, że to jest najlepsze możliwe rozwiązanie.
Pitros
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Pitros » 25 wrz 2018, 21:23

Jak najbardziej mogę zgodzić się z wypowiedzią poprzednika. Najpierw przejrzyj różne miejsca z recenzjami, opinie i przede wszystkim sam go przetestuj. W zakresie Cad-a o którym wspominają nasi poprzednicy czyli ZwCAD koniecznie odwiedź stronę https://www.zwcad.pl/ gdzie znajdziesz dokładne informacje na jego temat i jednocześnie będziesz mógł pobrać wraz z nakładkami jak m.in ZwTraffic 2018.
JarekM
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: JarekM » 05 paź 2018, 12:00

W takim razie również ja sprawdzę jak to dokładnie wygląda w ich przypadku i może przetestuję. Mam nadzieję, że będzie odpowiedni co do naszych potrzeb, bo jeżeli tak to raczej przerzucimy się właśnie na niego bo też szukamy przede wszystkim innowacyjnych rozwiązań do tworzenia dużych projektów.
jjusti18
Level 2
Level 2

Postautor: jjusti18 » 18 paź 2018, 22:31

A czy ktoś z was był może na szkoleniu sql https://dataconsulting.pl/p/szkolenia_m ... za+danych/ ? Chciałabym bliżej zapoznać się ze system Microsoft SQL Server i dowiedzieć w jaki sposób on działania? Na czym dokładnie polega? Mimo, że jestem kobietą bardzo dobrze znam się na komputerach i oprogramowaniach. Chciałabym w przyszłości być dobrze wyszkoloną programistką.

Wróć do „Edukacja”