Studia najlepiej w Warszawie?

Edukacja Forum: nauka, edukacja, szkoly, uczelnie, nauczyciele.
Walentyna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 24 kwie 2018, 12:25

Studia najlepiej w Warszawie?

Postautor: Walentyna » 26 lip 2018, 11:57

Myślicie, że na studia najlepiej wybrać się do Warszawy?
Wiem, że w innych miastach też mają dobre uczelnie...
Tutaj http://www.uczelnie.pl/ z kolei widziałam jakie uczelnie w Warszawie cieszą się dobrą opinią.
Może podpowiecie też coś od siebie? Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Studia najlepiej w Warszawie?

Postautor: Ela78 » 15 sie 2018, 08:23

Ja uważam, że na studia powinno się iść na takie, co jest zgodne z naszymi zainteresowaniami. Dlatego sama idę na kierunek: pielęgniarstwo. Mają też kilka nowych kierunków, ciekawy dla studentów Erasmus. A może ktoś z Was wybiera się na uczelnię Akademii Polonijnej w Częstochowie ? Jeśli tak to jaki kierunek wybieracie ?
vire
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 16 sie 2018, 14:33

Re: Studia najlepiej w Warszawie?

Postautor: vire » 16 sie 2018, 14:34

w warszawie się nie opłaca za drogie utrzymnaie

Adwokat rozwód Warszawa
Ostatnio zmieniony 27 sie 2018, 14:36 przez vire, łącznie zmieniany 1 raz.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Studia najlepiej w Warszawie?

Postautor: monikabert90 » 19 sty 2021, 10:05

Według mnie oprócz studiów warto sobie również robić dodatkowe kursy, na przykład z języków obcych. Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje również swoje kursy w systemie on-line, bez wychodzenia z domu. Widziałam ostatnio taka ofertę na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/niemiecki/online. Jestem przekonana, że udałoby się Wam pogodzić taki kurs ze studiami ;)
Lalan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 25 kwie 2020, 13:09

Re: Studia najlepiej w Warszawie?

Postautor: Lalan » 19 sty 2021, 10:30

Uczelnie w Warszawie wcale nie są lepsze od tych w innych miastach, dodatkowo Warszawa jest strasznie droga.
____________________________________
prawo karne Poznań
opolla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: 04 lip 2019, 22:58

Re: Studia najlepiej w Warszawie?

Postautor: opolla » 19 sty 2021, 11:09

Ja mieszkam w Warszawie więc dla mnie było to oczywiste :) w stolicy jest jednak najwięcej uczelni wyższych więc uważam, ze warto :) Ja zdecydowałam się na położnictwo na Mazowieckiej Uczelni Medycznej http://mum.edu.pl/studia/studia-licencjackie-poloznictwo/. Jestem obecnie na pierwszym roku i wiem, ze było warto! ciekawe zajęcia, dużo praktyki, super wykładowcy.
zupal
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 19 lis 2020, 21:58

Re: Studia najlepiej w Warszawie?

Postautor: zupal » 21 sty 2021, 04:38

Też bym teraz zdecydowała się na studia w Warszawie. Mają bardzo wysoki poziom i kilka uczelni gdzie warto się zapisać. Oferta http://www.wseiz.pl/en/studia/wydzial-a ... udownictwo moim zdaniem bardzo ciekawa. Uczelnia jedna z najlepszych niepublicznych w kraju, techniczno-artystyczna. Mają ciekawe kierunki od budownictwa, zarządzania po architekturę krajobrazu. Najlepsi profesorowie wykładają.
AgencjaEventowa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 28 sty 2021, 10:38

Re: Studia najlepiej w Warszawie?

Postautor: AgencjaEventowa » 28 sty 2021, 11:36

Nie zastanawiaj się gdzie studia tylko jakie :) Kierunek jest ważny a nie miejsce :)
-
Agencja Eventowa
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Studia najlepiej w Warszawie?

Postautor: kitka66 » 15 mar 2021, 13:58

opolla ja też znam i polecam MUM :) co prawda jestem na fizjoterapii więc to inny kierunek ale poziom zajęć pewnie bardzo podobny. Ja już w tym roku będę się bronić i na pewno zostaję tu od razu na magisterce :)
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: Studia najlepiej w Warszawie?

Postautor: felicja44 » 02 kwie 2021, 23:48

No moim zdaniem w Warszawie jest dużo więcej możliwości, więc mylę, że fajnie byłoby sobie wszystko sprawdzić. Moją podpowiedzią jest uczelnia AEH. Świetny poziom, atmosfera, no i wykładowcy. Dla mnie uczelnia na bardzo duży plus, no nigdzie nie ma tak dobrych kierunków.

Wróć do „Edukacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość