Nauka angielskiego - Jak uczyć się słówek?

Edukacja Forum: nauka, edukacja, szkoly, uczelnie, nauczyciele.
UlaF
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 07 kwie 2019, 20:45

Re: Nauka angielskiego - Jak uczyć się słówek?

Postautor: UlaF » 07 kwie 2019, 20:53

Teraz jest dużo aplikacji, które wprowadzają spore ułatwienie. Jednak należy podkreślić, że nie ma nic prostszego niż uczenie się słówek poprzez rozmowę. Kiedy pamiętamy kontekst wypowiedzi, o wiele szybciej zapamiętujemy nowe słówka. Takie suche uczenie się z listy, powoduje że po jakimś czasie po prostu zapominamy.
Jowka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 14 kwie 2019, 18:54

Re: Nauka angielskiego - Jak uczyć się słówek?

Postautor: Jowka » 14 kwie 2019, 19:38

dla mnie najwazniejsze jest aby moc z kims porozmawiac, bo taka nauka na sucho jest bezsensu. ja korzystam z platformy tutlo, ucze sie przez internet kied chce z mozliwoscia rozmowy z lektorem.
molly
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 29 paź 2018, 16:00

Re: Nauka angielskiego - Jak uczyć się słówek?

Postautor: molly » 14 kwie 2019, 22:42

Mi bardzo pomagało robienie sobie takich "fiszek". Najlepiej te słowa zostawały w głowie :)
kreatywny
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 14 lip 2016, 09:59

Re: Nauka angielskiego - Jak uczyć się słówek?

Postautor: kreatywny » 16 kwie 2019, 22:17

Mi bardzo pomogły książki do nauki angielskiego, które kupiłem na https://livro.pl/ksiazki/nauka-jezykow/ksiazki-do-nauki-jezyka-angielskiego.html. Dlaczego mi się to opłaciło? Dlatego, że z książek mogłem się uczyć kiedy tylko chciałem, nie musiałem dojeżdżać na żadne zajęcia.
Awatar użytkownika
GrzegorzGO
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 12 maja 2019, 02:00
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Nauka angielskiego - Jak uczyć się słówek?

Postautor: GrzegorzGO » 12 maja 2019, 02:04

Podobno najlepiej się zapamiętuje, kiedy człowiek się bawi. Zawsze wymyślałem żarty po angielsku żeby nauczyć się słówek.

Wróć do „Edukacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość