Szkolenia zawodowe

Edukacja Forum: nauka, edukacja, szkoly, uczelnie, nauczyciele.
kamilo
Forumowicz
Forumowicz

Re: Szkolenia zawodowe

Postautor: kamilo » 16 lis 2016, 15:38

Z tego co się orientuje to Cosinus oferuje wiele ciekawych kursów zawodowych w zależności od wybranego miasta. Jest ich cała masa, wiec szczegóły trzeba by sprawdzać na ich stronie.

maq
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: maq » 21 lis 2016, 19:27

Kursy specjalistyczne ma w ofercie Grupa Kena. To oczywiście szkolenia po których otrzymuje się konkretne uprawnienia. Tu np. oferta kursów na suwnice: http://www.grupakena.pl/kursy-na-suwnice/. Na plus profesjonalizm, podejście do kursantów i atmosfera. Warto zwrócić uwagę na tą ofertę. 
luizz44a
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: luizz44a » 22 lis 2016, 12:39

No a ta firma z tego co wiem jest całkiem dobra.
foczka
Level 2
Level 2

Postautor: foczka » 23 lis 2016, 18:04

Ważne jest samodoskonalenie a różnego rodzaju kursy, szkolenia czy warsztaty są w tym pomocne. Akurat mnie interesuje fryzjerstwo, A to bardzo dynamiczna branża, która wymaga pogoni za trendami i doskonalenia warsztatu pracy. Mogę polecić Akademię Gnatyshyn działającą w Warszawie na Ursynowie przy Pasażu Ursynowskim 9. Ze szczegółami i dostępnymi terminami szkoleń można się zapoznać na http://akademia.gnatyshyn.pl/pl/kursy/ . Kursy, które organizują są na różnych poziomach od podstawowego do wysoko zaawansowanego, każdy znajdzie coś dla siebie.
Kasiaaa
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Kasiaaa » 25 lis 2016, 11:59

Zależy wszystko od tego, w jakiej branży się pracuje. Kursów i szkoleń jest masa. Wystarczy popatrzeć w sieci:) Na http://mjszkolenia.pl/kursy/kurs-operatora-wozka-widlowego-warszawa/ też ostatnio trochę ich widziałam. Myślę, że szkolenia to najlepsza inwestycja w siebie. Można wybrać naprawdę zróżnicowane i pod siebie.
waalejkko3
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: waalejkko3 » 25 lis 2016, 18:36

Zawsze warto się dokształcać i zdobywać nową wiedzę.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2

Postautor: dyskutantka » 27 lis 2016, 15:01

bella3 pisze:Polecam szkolenie dla psychologów i terapeutów - z terapii schematu w http://cbtporadnia.eu/ w Warszawie. Po samych studiach czy skończonym kursie terapeutycznym wiedza często okazuje się zbyt mała by zająć się każdym pacjentem. Doświadczenie daje dużo, ale nie tyle co profesjonalne szkolenie.

Co Wy za bzdury wypisujecie????? W powyższym przypadku najważniejsza jest WIEDZA i PRAKTYKA i to wieloletnia, a nie szkolenie.Tutaj chodzi o pacjentów, a nie o zabawki.
Lady_Mackbet
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Lady_Mackbet » 06 gru 2016, 15:05

moim zdaniem takie szkolenia są bardzo dobrym rozwiązaniem i można sobie dodatkowo podnieść kwalifikacje
Manuela
Level 1
Level 1

Postautor: Manuela » 15 gru 2016, 11:19

Jestem podobnego zdania, tym bardziej, że obecnie jest to bardzo w cenie, a wielu pracodawców poszukuje własnie takich specjalnie wyszkolonych pracowników.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2

Postautor: Arkadiusz1 » 16 gru 2016, 10:04

Ja myślę, że w XXI wieku nikt nie wątpi w to, że takie szkolenia są podstawą do dalszego rozwoju zawodowego. Na pewno warto rozejrzeć sie za jakimiś ciekawymi wydarzeniami, które pozwolą Wam zdobyć dodatkowe kompetencje. Wiem, że bardzo oblegane są teraz sale konferencyjne w górach, bo wiele firm organizuje tam swoje szkolenia. Może warto załapać się na któreś z nich?
grazynaaa
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: grazynaaa » 03 sty 2017, 20:43

Takie szkolenia organizują ludzie ze stronki https://inprogress.pl/ może już u nich byłaś jeśli szukasz czegoś dobrego. Jak nie to warto sprawdzić, bo mają wielu specjalistów i co ważne cenowo są bardzo konkurencyjni.
Biegusia
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Biegusia » 15 mar 2017, 11:49

Ja jestem nauczycielką w zerówce, mamy też dzieci z orzeczeniami, więc jak tylko mam wolny weekend i coś się dzieje w Warszawie, to chętnie zapisuje się na kursy. Czasem też nawet jeżdżę do innych miast na weekend, jak jakiś fajny kurs jest. Głownie byłam na kursach organizowanych przez Centrum Szkoleniowe Soyer, bo specjalizują się właśnie w szkoleniach dla nauczycieli.
suterena
Level 1
Level 1

Postautor: suterena » 31 mar 2017, 14:31

Jeśli chodzi o szkolenia to każde z takich szkoleń tak naprawdę może nam się przydać. Polecam rzucić okiem na przykład na szkolenia kadry i płace. Moim zdaniem to ciekawa opcja, która może pomóc przy wykonywaniu różnych zawodów.
Kammorc
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Kammorc » 25 kwie 2017, 15:12

byłam na szkoleniach Soyera i faktycznie mogę śmiało powiedzieć, że są to jedne z lepszych szkoleń! ciekawe, dobrze zorganizowane...takei vademecum wiedzy w pigułce!
Awatar użytkownika
Abregad7
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Abregad7 » 23 maja 2017, 06:52

kamilo pisze:Z tego co się orientuje to Cosinus oferuje wiele ciekawych kursów zawodowych w zależności od wybranego miasta. Jest ich cała masa, wiec szczegóły trzeba by sprawdzać na ich stronie.

Zgadzam się co do całej masy, ale muszę coś zaznaczyć. Jakość nauki nie jest najwyższa.

Wróć do „Edukacja”