Szkolenia zawodowe

Edukacja Forum: nauka, edukacja, szkoly, uczelnie, nauczyciele.
emWołek
Forumowicz
Forumowicz

Szkolenia zawodowe

Postautor: emWołek » 27 sty 2016, 08:19

Myślę, że nie ma w tym dziale takiego tematu, jak Szkolenia zawodowe, dlatego postanowiłem go założyć. Możecie tu pisać o konkretnych szkoleniach, które kończyliście, których poszukujecie. Zbudujmy sobie bazę wiadomości o szkoleniach z różnych zakresów :)

Osobiście polecam firmę 1wjo, która robi kursy na wózki widłowe. Jakiś czas temu szkoliłem się u nich i wszystko zakończyło się pomyślnie zdanym egzaminem ;) Polecam. A co wy polecacie?

miracle
Junior Admin
Junior Admin

Re: Szkolenia zawodowe

Postautor: miracle » 28 sty 2016, 18:50

No to gratulacje. Ja korzystam ze strefy kursów :)
ewa78
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: ewa78 » 24 lut 2016, 10:28

Ja także korzystam z tego.
Marlenka33
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Marlenka33 » 25 lut 2016, 05:05

Dobrze, że myślicie o szkoleniach, to się chwali i pracodawcy to na pewno docenią. Sama mam na oku szkolenie wizyjne, które przyszło mi na myśl po przewertowaniu tej strony http://www.avicon.pl Akurat to branża zbliżona do mojej, może się przyda.
Mikser90
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Mikser90 » 08 mar 2016, 11:36

Myślę, że kursy na wózki widłowe mają obecnie coraz większą popularność. Ciekawe, z czego to wynika?
Awatar użytkownika
orlik3
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: orlik3 » 22 mar 2016, 08:19

Też mnie to zastanawia. Nikt z mojej rodziny/moich przyjaciół, tego nie rozumie.
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2

Postautor: jenny1 » 15 cze 2016, 16:34

Takie szkolenia to świetna sprawa, zawsze to dodatkowa wiedza i umiejętności, które pozwolą na szybszą i efektywniejszą pracę. Każdy pracodawca powinien pomyśleć o takim szkoleniu dla swoich pracowników. W całym procesie szkolenia pracowników zdobywają oni nowe doświadczenie, poznają przydatne wskazówki które sprawią że praca stanie się przyjemnością.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2

Postautor: dyskutantka » 16 cze 2016, 10:58

Szkolenia zawodowe tyle dają,co umarłemu kadzidło. Jeśli komuś nie chce się pracować, żadne szkolenie mu nie pomoże,bo w myśl powiedzenia :[b]... jak żaba nie umie pływać,to twierdzi, że woda jest mokra....[/b] takie szkolenie może ewentualnie coś niecoś pomóc, ale z całą pewnością niczego mądrego nie nauczy. Samemu należy ruczyć głową i starać się wyciągać naukę ze Szkół,bo... znowu przytoczę powiedzenie:.... czego Jaś się nie nauczył,Jan nie będzie umiał.... jeśli w Szkole nie przykłada się ktoś do nauki, szkolenie nic mu nie da. ...Nie płacze się nad już rozlanym mlekiem.... szkolenia przydatne mogą być tylko takim, którym na czymś zależy i chcą do czegoś w życiu dojść, leniom to nie będzie do niczego przydatne. :D
Obrazek
.
kaska2909
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kaska2909 » 25 cze 2016, 20:48

Jeśli chcemy poszerzać horyzonty i inwestować w siebie, to warto poprzez dobre szkolenia. Dla przykładu jak dla mnie bardzo przydają się także w życiu takie szkolenia z negocjacji i komunikacji , może był ktoś na tego typu szkoleniach i podzieli się spostrzeżeniami?
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2

Postautor: dyskutantka » 26 cze 2016, 15:59

kaska2909 pisze:Jeśli chcemy poszerzać horyzonty i inwestować w siebie, to warto poprzez dobre szkolenia. Dla przykładu jak dla mnie bardzo przydają się także w życiu takie szkolenia z negocjacji i komunikacji , może był ktoś na tego typu szkoleniach i podzieli się spostrzeżeniami?

Szkolenia są dla osób,które chcą coś w życiu osiągnąć,resztę napisałam i pokazałam w powyższym poście. Ktoś całe swoje życie niczego nie osiągnął,a co szkoleniem chce tego dokonać? Nie bądźcie śmieszni. Nie to są bajki dla małych dzieci.
bogdan780
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: bogdan780 » 19 lip 2016, 11:49

Szkolenia dają jakieś umiejętności praktyczne jak są praktycznie opracowane jak http://excelw30dni.pl/. Wiadomo, że wiele osób nauczyło się języków obcych na kursach i dzięki temu dostało lepiej płatną pracę. Teraz jest podobnie z Excelem.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2

Postautor: dyskutantka » 19 lip 2016, 15:41

bogdan780 pisze:Szkolenia dają jakieś umiejętności praktyczne jak są praktycznie opracowane jak http://excelw30dni.pl/. Wiadomo, że wiele osób nauczyło się języków obcych na kursach i dzięki temu dostało lepiej płatną pracę. Teraz jest podobnie z Excelem.

Zwłaszcza, że to jest reklama. Jeśli ktoś chce czegoś w życiu dokonać,sam dąży do osiągnięcia celu i szkolenie mu nie jest potrzebne.Ktoś może chodzić na różnego rodzaju szkolenia i osiąga po nich tyle, że dalej niczego nie umie.
Awatar użytkownika
sowbar81
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: sowbar81 » 03 paź 2016, 12:05

miracle pisze:No to gratulacje. Ja korzystam ze strefy kursów :)

Potwierdzam, strefa kursów jest całkiem niezła :) Ostatnio zetknęłam się ponadto z takimi szkoleniami i myślę, że niedługo wybiorę się na kurs dla profesjonalnego mówcy
foczka
Level 1
Level 1

Postautor: foczka » 26 paź 2016, 11:32

Szkolenia zawodowe są bardzo ważne w najróżniejszych dziedzinach. Przez całe życie warto się kształcić, niezależnie od tego czym się zajmujemy. Jeśli szukacie czegoś dla własnego rozwoju to bardzo fajne są szkolenia prawo pracy organizowane przez http://dom-wiedzy.pl/. Dowiecie się tam bardzo dużo rzeczy na temat Waszych praw w pracy.
bella3
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: bella3 » 03 lis 2016, 15:19

Polecam szkolenie dla psychologów i terapeutów - z terapii schematu w http://cbtporadnia.eu/ w Warszawie. Po samych studiach czy skończonym kursie terapeutycznym wiedza często okazuje się zbyt mała by zająć się każdym pacjentem. Doświadczenie daje dużo, ale nie tyle co profesjonalne szkolenie.

Wróć do „Edukacja”