Egzamin z teorii na prawo jazdy

Edukacja Forum: nauka, edukacja, szkoly, uczelnie, nauczyciele.
Ajlar
Level 1
Level 1

Re: Egzamin z teorii na prawo jazdy

Postautor: Ajlar » 28 maja 2017, 23:07

Jesli chodzi o badania dla kierowcow, to moge polecic Pracownie Psychologiczna: http://psychotechnikapoznan.pl
Oprocz w/w badan, maja w swojej ofercie takze badania:

badanie kierowców: taksówek osobowych i bagażowych, pojazdów ciężarowych, samochodów służbowych
badanie kierowców skierowanych przez lekarza
badanie kierowców przewożących materiały niebezpieczne
badanie instruktorów nauki jazdy,egzaminatorów
badanie kierowców samochodów uprzywilejowanych w ruchu
badanie kierowców skierowanych przez Policję /sprawców wypadków, prowadzenie pojazdów w stanie nietrzeźwości lub po użyciu substancji psychoaktywnych, przekroczenie 24 punktów karnych/
badanie inspektorów transportu drogowego
badanie kierowców po utracie prawa jazdy
badanie kierowców samochodów służbowych (kat. B)
badanie operatorów wózków widłowych,sprzętu budowlanego i innych maszyn ciężkich
badanie osób pracujących na wysokości
badanie osób wykonujących pracę wymagającą szczególnej sprawności psychofizycznej

badania kandydatów do objęcia urzędu sędziego, prokuratora, komornika, syndyka, detektywa
badanie kandydatów do objęcia stanowiska pracownika Straży Miejskiej

zorba
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: zorba » 03 lip 2017, 19:02

Współczuję wszystkim tym którzy teraz zdają taki egzamin. Niczego nie można być pewien.Ostatnio był quiz w telewizji i było pytanie kto ma pierwszeństwo na rondzie Zawsze wiedziałam że ten co jedzie na rondzie a okazało się że ten co na nie wjeżdża Komu wierzyć ?
donder
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: donder » 30 lip 2017, 21:19

Przecież materiały są powszechnie dostępne, a taki egzamin jest dość łatwy.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2018, 16:36 przez donder, łącznie zmieniany 1 raz.
rafaal091
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: rafaal091 » 04 lis 2017, 10:49

Te testy są coraz trudniejsze, egzamin praktyczny zresztą także. Raczej nie pozostaje nic innego, jak uczyć się przepisów i jeździć tyle ile to możliwe. Jeśli robicie prawo jazdy w W-wie, to niezbędne badania lekarskie można szybko zrobić w gabinecie przy stacji metro Politechnika, zerknijcie na http://www.badania-kierowcow.warszawa.pl
Malejska
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Malejska » 20 lis 2017, 09:46

Witam :)
Pamiętam ten stres przed egzaminem teoretycznym. Polecam rozwiązywać jak najwięcej testów, by utrwalić sobie wszystkie zasady. Ja uczyłam się w szkole nauki Edures http://edures.pl/prawo-jazdy-kat-b/kurs-na-prawo-jazdy-kat-b, gdzie dali mi dużo materiałów teoretycznych, nad którymi spędziłam każdy wieczór aż do egzaminu. I zdane za pierwszym razem :)
kamai
Level 1
Level 1

Postautor: kamai » 20 wrz 2018, 10:37

dla mnie teoria była łatwa, może dlatego że wykłady były bardzo ciekawe i każdy to zakodował dobrze
marekk
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: marekk » 24 wrz 2018, 11:58

Dla mnie i teoria i praktyka była łatwa, myślę że wiele tu zależy od kursu na jaki chodzisz i jakiego masz instruktora, ja trafiłem w Motostart na Mokotowie na świetnego instruktora, widać to zresztą po zdanym za pierwszym razem egzaminie na prawko

Wróć do „Edukacja”