Język angielski

Edukacja Forum: nauka, edukacja, szkoly, uczelnie, nauczyciele.
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Język angielski

Postautor: Roxi » 06 sie 2018, 09:03

Jeśli mieszkacie w Warszawie to bardzo dobrym rozwiązaniem może być nauka angielskiego piastów. Warto bliżej zapoznać się z ich ofertą, oni prowadzą kursy angielskiego dla osób w każdym wieku. Oprócz tego do Waszej dyspozycji jest centrum egzaminacyjne, w którym możecie zdać między innymi egzaminy Cambridge.
EmmiliaF
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 29 paź 2017, 08:59

Re: Język angielski

Postautor: EmmiliaF » 14 sie 2018, 11:49

Sama coraz bardziej poważnie mysle o jakiejś szkole jezykowej. Boje się normalnie o moją pracę, wszyscy w firmie dobrze mówią po angielsku a ja stękam. Do tłumaczeń dokumentów i tak korzystamy z pomocy firmy https://euro-tlumaczenia.pl ale odebrać telefon, porozmawiać z klientem to już my musimy sami pozałatwiać.
Antoska55
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 47
Rejestracja: 29 kwie 2018, 11:05

Re: Język angielski

Postautor: Antoska55 » 14 sie 2018, 13:28

W sumie to na ulicy się dogadam, ale jakiś wielki poziom to mój angielski nie prezentuje. Dlatego chce wybrać się na jakiś kurs doszkalający w szkole językowej http://landers.pl Planujemy wyjechać na miesiąc za granicę i może zostać tam na stałe. Trzeba się już na takie rzeczy przygotować
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Język angielski

Postautor: Mateo 77 » 23 sie 2018, 13:46

Dzisiaj każdy stawia na naukę języków, co jest bardzo dobrym znakiem. Pamiętajcie, że im lepiej dzieciaki opanują dany język za młodu, tym prościej będzie się im posługiwać nim w przyszłości. Właśnie dlatego warto sprawdzić szkołę Archibald, gdzie w https://www.archibald.pl/kids/ znajdziecie informacje na temat różnych kursów, też dla najmłodszych.
krzysiek-rogosz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 24 sie 2018, 15:09

Re: Język angielski

Postautor: krzysiek-rogosz » 24 sie 2018, 15:25

Wszystkim osobom, które chcą się nauczyć angielskiego tanim kosztem w zaciszu domowym, mogę polecić do przeczytania ten artykuł: http://www.miastoszczecinek.pl/jak-nauczyc-sie-angielskiego-w-domu/. Uważam, że przedstawia naprawdę efektywne metody, dzięki którym przyspieszymy znacząco proces nauki :)
karoleks
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2018, 09:25

Re: Język angielski

Postautor: karoleks » 28 sie 2018, 09:44

W ogóle nauka języków jest bardzo ważna :)
karoleks
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2018, 09:25

Re: Język angielski

Postautor: karoleks » 28 sie 2018, 09:47

Dobrym sposobem są podręczniki język angielski i systematyczna nauka z nich :)
mariatykar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 31 sie 2018, 12:43

Re: Język angielski

Postautor: mariatykar » 31 sie 2018, 13:33

Myślę, że najlepszym i najtańszym rozwiązaniem jest opcja kupienia książek i nauki samodzielnej w domu, do tego dołożyć oglądanie filmów w języku angielskim, oraz słuchanie muzyki w tymże języku. Wtedy możemy osiągnąć bardzo dużo, ponieważ łączymy przyjemne z pożytecznym.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Język angielski

Postautor: jjusti18 » 13 wrz 2018, 14:23

A czy kogoś z was dziecko zdanie egzamin ósmoklasisty? Bo moja córka przygotowuje się do tego egzaminu. Tak ostatnio zastanawiałam się jak jej pomóc i w sumie odpowiedź przyszła sama, bo znalazłam link do strony gdzie opisany jest ten egzamin. W dodatku można znaleźć tam również świetne repertoria, które efektywnie przygotują wszystkich do tego ważnego egzaminu.
sizzer
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 06 lut 2018, 08:11

Re: Język angielski

Postautor: sizzer » 26 wrz 2018, 11:47

Powiem Wam, że przez przypadek trafiłem na YouTube na luźny filmik https://youtu.be/yUWU5TRuehA w którym ten facet opowiada o metodach nauki angielskiego, które są skuteczne oraz o tym ze 95% nas (ludzi pragnacych sie nauczyc) robi jeden poważny błąd podczas uczenia się. Jeśli Wam zależy to polecam sprawdzić, bo np. mi osobiście podejście do nauki zmieniło się o 180 stopni po ogladnieciu tego.
Pikaczur
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2018, 18:31

Re: Język angielski

Postautor: Pikaczur » 17 paź 2018, 18:33

Ja mimo wszystko bardziej preferuję naukę języków w szkołach językowych. Obecnie zastanawiam się czy nie zapisać swojego dziecka na angielski poznań. Pytanie tylko do której szkoły, bo obecnie zrobiło się ich naprawdę bardzo sporo. Macie może coś sprawdzonego w tym zakresie? Byłbym bardzo wdzięczny za kilka opinii ;)
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Język angielski

Postautor: ewelina8393 » 31 paź 2018, 04:23

Bardzo chciałabym się podszkolić w języku angielskim, więc szukam różnych rozwiązań, które mogłyby okazać się pomocne. Znajoma poleciła mi stronę https://lincoln.edu.pl/ i nie ukrywam, że mają ciekawą ofertę. Muszę jeszcze tylko sprawdzić, jak wygląda plan zajęć i chyba się zapisuję.
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Język angielski

Postautor: Roxi » 04 lis 2018, 16:08

Uważam, że w dzisiejszych czasach język angielski jest podstawą. Dlatego bardzo dobrą opcją będzie nauka angielskiego piastów. Warto zapoznać się bliżej z tym, co mają do zaoferowania. W ofercie mają kursy językowe dla wszystkich grup wiekowych.
asella
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 15 mar 2018, 10:29

Re: Język angielski

Postautor: asella » 27 lis 2018, 09:21

U nas w pracy prowadzi zajęcia native speaker :) moim skromnym zdaniem, jak człowiek już coś wie, to najlepiej się właśnie tak uczyć, podszkolić w mówieniu itd. Szkoła to od podstaw, ale i tak trzeba duuużo mówić, najlepiej z kimś, kto włada angielskim, a nie się go nauczył :)
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: Język angielski

Postautor: bella91 » 07 gru 2018, 08:24

Mnie ostatnio interesuje nauka angielskiego online Od dawna chcę nauczyć się angielskiego ale e mam czasu an zajęcia w szkole. Dlatego nauka online wydaje mi się najlepszą opcją zwłaszcza, że ceny są bardzo ok.

Wróć do „Edukacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość