Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Edukacja Forum: nauka, edukacja, szkoly, uczelnie, nauczyciele.
Marko33
Forumowicz
Forumowicz

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: Marko33 » 27 cze 2017, 22:51

A jeśli chodzi o takie wydarzeni, to znaczy szkolenia i konferencje w Szczecinie , to jakie macie doświadczenia z organizacją? Ja właśnie jestem na etapie dogrywania hotelu, przeglądałem różne oferty, wydaje mi się, że tak najbardziej pozytywnie rzuca się w oczy Hotel Rycerski, co o nim sądzicie? Organizowaliście już tam kiedyś takie wydarzenie?

Ela78
Level 1
Level 1

Postautor: Ela78 » 26 lip 2017, 15:56

Ja uczestniczyłam na szkoleniach sprzedażowych i prowadziła trener Pani Anna Chorążak . www.profesjonalneszkolenie.pl . Zagadnienia szkoleń były przedstawione w sposób interesujący, udział w szkoleniu pozwolił mi poszerzyć wiedzę i podnieść umiejętności zawodowe. Szkolenie miało charakter praktyczny i odbywaliśmy je w większości w sklepie.
Ela78
Level 1
Level 1

Postautor: Ela78 » 26 lip 2017, 16:00

Ja uczestniczyłam na szkoleniach sprzedażowych i prowadziła trener Pani Anna Chorążak . www.profesjonalneszkolenie.pl . Zagadnienia szkoleń były przedstawione w sposób interesujący, udział w szkoleniu pozwolił mi poszerzyć wiedzę i podnieść umiejętności zawodowe. Szkolenie miało charakter praktyczny i większość odbywały się w sklepie.
Eizzy
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Eizzy » 23 sie 2017, 13:04

Ja uczestniczyłam w szkoleniu z firmą http://dataconsulting.pl/ . Bardzo wysoki poziom kursu, liczne warsztaty i fachowe doradztwo. Bardzo dużo się nauczyłam. Myślę, że ta wiedza zaprocentuje w przyszłości.
berni99
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: berni99 » 30 sie 2017, 19:13

Moim zdaniem szkolenia są niezwykle ważne w każdym biznesie. Ostatnio trafiłem na informację o genialnym konkursie dla pracowników dużych firm i studentów organizowanym przez GMC Poland http://gmcpoland.pl/. To symulacje biznesowe - 5 osobowe zespoły zarządzają firmą w sieci i rywalizują ze sobą. A jest o co bo zwycięzcy biorą udział w międzynarodowym finale. GMC Poland 2016 wygrała drużyna o nazwie Lubelskie Lwy, z Uniwersytetu Marie Curie-Skłodowskiej z Lublina - finał w Katarze. Jest o co walczyć a przy okazji można zdobyć bezcenne umiejętności i doświadczenie :)
jjusti18
Level 1
Level 1

Postautor: jjusti18 » 09 paź 2017, 17:11

Myślę, że większość z nas powinna się wybrać na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Dzięki takiemu wydarzeniu dowiemy się wszystkiego o biznesie, dokształcimy się w wielu dziedzinach.
kjanur
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: kjanur » 11 paź 2017, 12:12

W tym temacie akurat, ponad wszystko, muszę bezpośrednio i w otwarty sposób polecić Witalnych.
Tutaj macie ich stronę www. Link właściwie dotyczy podstrony szkolenia na temat budowania efektywnych zespołów, w których jako menedżer uczestniczyłem. Byłem na wielu szkoleniach, które polegały na przekazywaniu wiedzy. To szkolenie nie przekazywało wiedzy, a nauczyło jak efektywnie budować zespół.
kowalik
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kowalik » 12 kwie 2018, 11:06

Świetnie, że chcesz zdecydować się na takie szkolenie sprzedażowe dla Twojej firmy. Pozwala ono zwiększyć dochody przedsiębiorstwa i uczy najważniejszych technik perswazji i ustalania planu dla grup sprzedażowych. Oczywiście, grunt to znalezienie dobrego coacha/ treneru biznesu, który przekaże odpowiednią wiedzę oraz zmotywuje do działania. Mogę Ci polecić Pana Rafała: http://www.rafalszrajnert.pl/ , a jego szkolenia są pełne merytoryki i na prawdę cennych wskazówek biznesowych, z dziedziny sprzedaży. Dopytaj go o ofertę dla Ciebie.
Balbin1
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Balbin1 » 17 kwie 2018, 14:10

Szkolenia sprzedażowe mogą mieć spory wpływ na sprzedaż w dłuższej perspektywie czasu, u mnie firmie zazwyczaj wybierają szkolenia które organizują Witalni - polecam sprawdzić tematykę :)
retek
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: retek » 23 kwie 2018, 11:17

takie szkolenia sa bardzo efektowne, polecam wszystkim uczestnictwo

Wróć do „Edukacja”