Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Edukacja Forum: nauka, edukacja, szkoly, uczelnie, nauczyciele.
janka735
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 27 lis 2012, 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: janka735 » 25 wrz 2013, 14:12

chciałabym zacząć pracę w dziedzinie sprzedaży, ale tam zwykle szukają ludzi z doświadczeniem albo chociażby z przeszkoleniem. Dlatego zaczęłam szukać jakichś dobrych szkoleń, dzięki którym mogłabym się, właśnie, jakoś podszkolić.
Trochę popytałam różnych osób i polecono mi to: http://success-story.pl/index.php/pl/of ... sprzedawcy
Przede wszystkim podobno wszystko jest bardzo praktyczne i bez zbędnej teorii. No i jak patrzę na ich stronie internetowej to listę firm, dla których już prowadzili szkolenia mają naprawdę imponującą... Mam nadzieję, że i to będzie dobre, bo w zasadzie jestem już chyba zdecydowana.
mijmo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 27 wrz 2013, 10:52
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: mijmo » 27 wrz 2013, 11:24

A jaką masz pewność, że po takim szkoleniu na pewno dostaniesz pracę ? Szkolenie to jedno, ale musisz nabyć doświadczenie.
janka735
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 27 lis 2012, 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: janka735 » 27 wrz 2013, 13:35

No właśnie po to chcę iść na szkolenie, żeby dostać pierwszą pracę, na której nabiorę doświadczenia :)!
lolipop123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 17 gru 2012, 15:49
Lokalizacja: katowice

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: lolipop123 » 04 gru 2013, 08:38

Jest wielu specjalistów szczególnie w dziedzinie sprzedaży, warto szczegółowo pytać o kompetencje trenerów, i ich doświadczenie, prawda też jest taka że nie każdy kto ma wiedzę potrafi ją przekazać. Są niekiedy organizowane wyjazdy dla firm. Polecam bo takie szkolenia wyjazdowe są świetną okazją do tego żeby porozmawiać z trenerem nieoficjalnie. Naprawdę można się wiele nauczyć
jacek70
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2013, 21:08

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: jacek70 » 19 gru 2013, 21:11

Mogę Ci również polecić świetne szkolenia z zakresu psychologii sukcesu, które myślę, że powinny Ci się przydać.
Oczywiście są to darmowe szkolenia.
Link TUTAJ
delion
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2015, 08:54

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: delion » 30 wrz 2015, 08:57

A ja mogę polecić także szkolenia energetyczne warszawa profesjonalne. Mogą się przydać przy podejmowaniu pracy w branży.
Accerka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 30 lip 2015, 16:45

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: Accerka » 06 paź 2015, 15:20

Szkolenia w każdej firmie sa bardzo wazne, ale moim zdaniem lepiej jest przeprowadzić ciekawe szkolenia, które przykują uwagę pracowników a dzięki temu szybciej się też nauczą. Wydaje mi się, że szkolenia takie jak te , szybciej nauczą czegoś pracowników.
lornon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2015, 08:42

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: lornon » 19 paź 2015, 08:45

Teraz chociaż jest ten komfort, że są takie szkolenia. Można w miarę szybko się wkręcić w dany fach.

___________________________
Prowadzimy najlepsze szkolenia z obsługi klienta
Ostatnio zmieniony 18 mar 2016, 11:38 przez lornon, łącznie zmieniany 1 raz.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: trylogia » 09 lis 2015, 13:24

Uważam, że jeśli firmie zależy na poprawieniu sprzedaży, to powinna umożliwić pracownikom udział w szkoleniach z technik sprzedaży. Dzięki nim zyskają nie tylko wiedzę, ale i umiejętności. To przełoży się na ich rozwój, a w efekcie - na sukces firmy.
bogdan780
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 14 lut 2016, 19:27

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: bogdan780 » 14 lut 2016, 19:37

Jeśli myślisz o pracy w sprzedaży to Excel obowiązkowo. Nie wystarczą podstawy. Najlepiej ukończyć szkolenie
http://www.excelw30dni.pl. Nie zajmie ci to dużo czasu. W miesiąc na pewno opanujesz Excel.
mediula
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 13 lut 2017, 13:48

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: mediula » 20 lut 2017, 11:45

szkolenia sprzedażowe, a brałaś pod uwagę takie szkolenie , które związane jest z jęz. angielskim?? widziałam szkolenia właśnie biznesowe w http://www.poligloci.edu.pl/?sz_biznesowe , nakierowane na sprzedaż, obsługę klienta itd.
Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1
Posty: 408
Rejestracja: 16 paź 2011, 20:52
Lokalizacja: warszawa

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: innocent » 06 mar 2017, 15:18

Ciekawie prezentuje się coaching mocnych stron  http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-opar ... ne-strony/ , skierowany do kierowników oraz członków zespołu. Z tego co czytam to szuka polega na odpowiednim zarządzaniu talentami, tak by każdy miał szanse wykazać się w dziedzinie w której jest najmocniejszy. Ma to przełożenie na efektywność, a co za tym idzie wyniki sprzedażowe
DominikaSika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 148
Rejestracja: 06 lut 2017, 13:07

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: DominikaSika » 24 mar 2017, 11:16

Bardzo fajne są szkolenia dla kadry zarządzającej, dzięki który firma może znacząco zwiększyć swoje obroty oraz efektywność. W mojej firmie przeszli je wszyscy managerowie, dzięki czemu pracuje nam się dużo lepiej :)
rafaal091
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: 20 wrz 2016, 10:16

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: rafaal091 » 21 kwie 2017, 14:06

Takie szkolenia są potrzebne, pozwalają zyskać nie tylko wiedzę, ale i umiejętności, zwiększyć efektywność i elastyczność - ma to wymierne efekty dla firmy. Sporo takich szkoleń organizują tutaj http://mindsupporters.com/szkolenia/ m.in. ze skutecznych technik sprzedaży, czy sprzedaży produktów premium.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: Arkadiusz1 » 21 maja 2017, 19:50

Faktycznie, szkolenia sprzedażowe są bardzo ważne, jednak nie stawiałbym ich jako priorytet w każdej firmie. Jak słusznie zauważyliście, trzeba zastanowić się, co konkretnie przyda się w Waszym biznesie. Wiem, że podstawą jest to, by zawsze być na bieżąco z obowiązującym prawem. Właśnie dlatego powinniście wybrać się na szkolenie http://kdkinfo.pl/szkolenia/intrastat-2 ... intrastat/ Dzięki temu będziecie w stanie odpowiednio reagować na zmiany prawne i rynkowe.

Wróć do „Edukacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość