Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Edukacja Forum: nauka, edukacja, szkoly, uczelnie, nauczyciele.
Marko33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 81
Rejestracja: 20 gru 2015, 14:59

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: Marko33 » 27 cze 2017, 22:51

A jeśli chodzi o takie wydarzeni, to znaczy szkolenia i konferencje w Szczecinie , to jakie macie doświadczenia z organizacją? Ja właśnie jestem na etapie dogrywania hotelu, przeglądałem różne oferty, wydaje mi się, że tak najbardziej pozytywnie rzuca się w oczy Hotel Rycerski, co o nim sądzicie? Organizowaliście już tam kiedyś takie wydarzenie?
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: Ela78 » 26 lip 2017, 15:56

Ja uczestniczyłam na szkoleniach sprzedażowych i prowadziła trener Pani Anna Chorążak . www.profesjonalneszkolenie.pl . Zagadnienia szkoleń były przedstawione w sposób interesujący, udział w szkoleniu pozwolił mi poszerzyć wiedzę i podnieść umiejętności zawodowe. Szkolenie miało charakter praktyczny i odbywaliśmy je w większości w sklepie.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: Ela78 » 26 lip 2017, 16:00

Ja uczestniczyłam na szkoleniach sprzedażowych i prowadziła trener Pani Anna Chorążak . www.profesjonalneszkolenie.pl . Zagadnienia szkoleń były przedstawione w sposób interesujący, udział w szkoleniu pozwolił mi poszerzyć wiedzę i podnieść umiejętności zawodowe. Szkolenie miało charakter praktyczny i większość odbywały się w sklepie.
berni99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 153
Rejestracja: 23 lut 2017, 07:07

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: berni99 » 30 sie 2017, 19:13

Moim zdaniem szkolenia są niezwykle ważne w każdym biznesie. Ostatnio trafiłem na informację o genialnym konkursie dla pracowników dużych firm i studentów organizowanym przez GMC Poland http://gmcpoland.pl/. To symulacje biznesowe - 5 osobowe zespoły zarządzają firmą w sieci i rywalizują ze sobą. A jest o co bo zwycięzcy biorą udział w międzynarodowym finale. GMC Poland 2016 wygrała drużyna o nazwie Lubelskie Lwy, z Uniwersytetu Marie Curie-Skłodowskiej z Lublina - finał w Katarze. Jest o co walczyć a przy okazji można zdobyć bezcenne umiejętności i doświadczenie :)
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: jjusti18 » 09 paź 2017, 17:11

Myślę, że większość z nas powinna się wybrać na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Dzięki takiemu wydarzeniu dowiemy się wszystkiego o biznesie, dokształcimy się w wielu dziedzinach.
kjanur
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 11 paź 2017, 11:58

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: kjanur » 11 paź 2017, 12:12

W tym temacie akurat, ponad wszystko, muszę bezpośrednio i w otwarty sposób polecić Witalnych.
Tutaj macie ich stronę www. Link właściwie dotyczy podstrony szkolenia na temat budowania efektywnych zespołów, w których jako menedżer uczestniczyłem. Byłem na wielu szkoleniach, które polegały na przekazywaniu wiedzy. To szkolenie nie przekazywało wiedzy, a nauczyło jak efektywnie budować zespół.
Balbin1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2018, 14:06

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: Balbin1 » 17 kwie 2018, 14:10

Szkolenia sprzedażowe mogą mieć spory wpływ na sprzedaż w dłuższej perspektywie czasu, u mnie firmie zazwyczaj wybierają szkolenia które organizują Witalni - polecam sprawdzić tematykę :)
retek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2018, 11:16

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: retek » 23 kwie 2018, 11:17

takie szkolenia sa bardzo efektowne, polecam wszystkim uczestnictwo
Majkel90
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 54
Rejestracja: 22 cze 2017, 21:44

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: Majkel90 » 11 cze 2018, 14:15

Z tego co się orientuję, to jest we Wrocławiu taka szkoła, co się nazywa https://moderator.edu.pl/ - oni robią właśnie szkolenia sprzedażowe, do tego szkolenia oparte na dowodach i dużo innyc, moim zdaniem równie ciekawych. ;) Akurat z tych pierwszych miałem raz okazję korzystać i szczerze polecam. ;)
NataliaG
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 12 cze 2018, 20:41

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: NataliaG » 12 cze 2018, 20:44

A co powiecie o szkoleniach otwartych? Zapowiada się ciekawe wydarzenie w Warszawie: https://nationalsales.pl/ - przyznam, że lista prelegentów robi wrażenie.
Zastanawiam się, czy nie wybrać się razem ze swoim zespołem sprzedażowym. Jednak mimo niskiej ceny biletów, przy większych grupach zawsze jest to koszt. Ale może warto? Co doradzicie?
Zarządzam zespołem doradców finansowych.
budynia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:37

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: budynia » 15 cze 2018, 09:50

co myślicie o zrobieniu studiów podyplomowych ze sprzedaży? Chyba zawód handlowca to teraz jeden z najbardziej poszukiwanych jeśli chodzi o oferty pracy
Strelka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 128
Rejestracja: 29 kwie 2018, 10:07

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: Strelka » 17 cze 2018, 09:05

W firmach także warto postawić na szkolenia osób wyżej postawionych. Odpowiednie zarządzanie firmy, a także wiele aspektów, które dotyczą wyższego szczebla też jest bardzo ważne, jak i nawet nie ważniejsze. Zajrzyjcie dlatego na stronę http://moderncorp.com.pl i ich szeroką ofertę szkoleń z zakresów tematycznych takich jak: branding i rebranding, zarządzanie wizerunkiem i reputacją, marketing polityczny, czy też zarządzanie zmianami i doradztwo strategiczne
oewsb
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2017, 20:15

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: oewsb » 19 lip 2018, 18:28

RadekDąbrowa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2018, 10:20

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: RadekDąbrowa » 23 lip 2018, 10:27

Jak szkolenia sprzedażowe to tylko z Intellect. :hurra:

Szkoliłem się z tej firmie 10 razy? Moge mieć jedno zastrzeżenie - na cateringu było za mało masła w bułce. Tyle. To świadczy o jakości ich skoleń - nie ma się do czego przyczepic! Odwiedz stronę https://intellect-group.pl/ Jeżeli chcesz się zapisać na szkolenie sprzedażowe to skontaktuj się z panią Anią, zawsze pomoże.
majaa862
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:28

Re: Szkolenia dla firm - sprzedażowe

Postautor: majaa862 » 23 lip 2018, 15:31

Szkolenia ze sprzedaży to dobry pomysł, ale warto zwrócić uwagę, czy szkolenia są odpowiednio dobrze przygotowane - teoretyczne kwestie to za mało, ważne, aby były powiązane z praktyką. Szkolenia typowo ze sprzedaży jak https://superszkolenia.pl/szkolenie/6,s ... edazy.html prowadzą m.in. w VIDI, opinie mają dobre, referencje też, więc chyba warto.

Wróć do „Edukacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość