Angielski

Edukacja Forum: nauka, edukacja, szkoly, uczelnie, nauczyciele.
ramik3
Forumowicz
Forumowicz

Re: Angielski

Postautor: ramik3 » 29 lip 2019, 23:26

W szkole językowej http://www.pischool.pl/ w Warszawie można się nauczyć angielskiego. Można przeczytać wiele książek, ale jednak w szkole dużo lepiej uda się opanować gramtykę i zacznie mówić w danym języku. Zajęcia nie są nudne i warto się zapisać na taki kurs.
tomiik23
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: tomiik23 » 01 sie 2019, 14:34

Nie wyobrażam sobie, żeby w dzisiejszych czasach nie znać chociaż podstaw angielskiego. Wszędzie jest potrzebny :D
Trelek554
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Trelek554 » 02 sie 2019, 16:43

To prawda. Z zawodu jestem informatykiem i bardzo pomogły mi lekcje angielskiego w szkole https://youenglish.school/ , teraz nie mam problemu z kodowaniem w tym języku i porozumiewaniu się z moimi klientami.
bella91
Level 1
Level 1

Postautor: bella91 » 07 sie 2019, 21:51

Ja miałam angielski w szkole praktycznie od pierwszej klasy podstawówki a mimo to nic nie powiem po angielsku - wstydzę się, że coś powiem źle i będą się ze mnie śmiać. Chcę przeskoczyć tą barierę dlatego myślę o nauce angielskiego. Najbardziej podoba mi się angielski online z native speakerem Nauka w domu, przez komunikator - same plusy. Ktoś z was uczył się w taki sposób?
monikaloka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: monikaloka » 08 sie 2019, 09:17

Warto znać język angielki. Z pewnością sprawdzi się w życiu prywatnym i zawodowym. Dlatego, jeśli sam już zauważyłeś, że język angielski Ci się przyda to zapisz się na kurs. :) Ja osobiście chodzę do szkoły Berlitz i zajęcia mi się podobają. Wybrałam lekcje w grupie, ale prowadzą też zajęcia indywidualne, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
JuliaBed
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: JuliaBed » 11 wrz 2019, 14:44

Ja się zapisałam na kurs do tutlo. Mają dużo udogodnień i wszystko jest tak dostosowane pod klienta aby każdy, kto tylko chce, mógł się swobodnie uczyć;)
Awatar użytkownika
bufalon
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: bufalon » 16 wrz 2019, 19:17

Coraz częściej słyszy się o szybkich kursach angielskiego. Zazwyczaj opierają się one na nauce słówek i zwrotów pomijając kwestie gramatyki. Jeśli zależy nam na bardziej zaawansowanym stopniu znajomości języka, to nauka gramatyki jest koniecznością. Kurs, który m.in. daje możliwość przyswojenia wiedzy o 12 czasach używanych w języku angielskim oferuje https://angloville.pl/gramatyka-angielska/, uczestnictwo w kursie pozwala pojąć bardzo szybko reguły i przypadki ich używania.
ewelina8393
Level 3
Level 3
Kontaktowanie:

Postautor: ewelina8393 » 18 wrz 2019, 08:00

Dla mnie język angielski to podstawa komunikacji w mojej firmie, ponieważ mamy wielu zagranicznych współpracowników. U mnie z językiem angielskim w biznesie jest całkiem w porządku, ale chciałabym, aby pracownicy mojej firmy potrafili się lepiej porozumieć, więc zerknęłam sobie na kursy dla nich. Widziałam świetną ofertę w szkole https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-ang ... s-english/
tedeo
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: tedeo » 18 wrz 2019, 10:59

siemka :) super linki
Karina_28
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Karina_28 » 18 wrz 2019, 15:47

Tak, to prawda. Angielski w dzisiejszych czasach jest na prawdę bardzo ważny! Ja np. z racji tego, że dawno nie używałam tego języka, zapisałam się na kurs podszkalający do tutlo. Lekcje mam online, więc uczę się z domu i do tego sama mogę zdecydować kiedy i o której godzinie- a to bardzo duże udogodnienie;)
Karolina22
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Karolina22 » 07 paź 2019, 15:50

Karina_28 pisze:Tak, to prawda. Angielski w dzisiejszych czasach jest na prawdę bardzo ważny! Ja np. z racji tego, że dawno nie używałam tego języka, zapisałam się na kurs podszkalający do tutlo. Lekcje mam online, więc uczę się z domu i do tego sama mogę zdecydować kiedy i o której godzinie- a to bardzo duże udogodnienie;)

Też się z nimi uczę. Sama struktura kursu bardzo mi odpowiada i co dla mnie najważniejsze- ćwiczę rozmowę a właśnie na tym najbardziej mi zależało. Sama mogę też wybierać speakerów na lekcję więc mam szansę osłuchać się z różnymi akcentami.
AndziaL
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: AndziaL » 09 lis 2019, 14:44

Faktycznie, tutlo ma spoko ofertę. Ja też się skusiła na lekcję u nich i nie żałuję:) Można się wiele nauczyć nie wychodząc przy tym z domu;)
Niutka20
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Niutka20 » 14 lis 2019, 14:24

Jeśli mamy możliwość, to powinniśmy uczyć się języka angielskiego. On się przydaje wszędzie. A szkoły językowe, takie jak tutlo , pozwalają już na naukę dosłownie wszędzie - w parku, w domowym krześle, w przerwie w pracy. Albo czekając w kolejne u lekarza. Podoba mi się taka forma nauki.
Roxi
Level 2
Level 2

Postautor: Roxi » 03 gru 2019, 09:08

Polecam też w wolnej chwili poczytać o takiej opcji jak angielski lublin: https://www.columbus.lublin.pl/angielski. Ta szkoła językowa ma bardzo dobre kursy, każdy znajdzie u nich coś dla siebie. Warto się zainteresować.
karolinakk
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: karolinakk » 06 gru 2019, 14:07

Swoją przygodę z językiem angielskim rozpoczęłam w szkole Berlitz i uczyłam się u nich dwa lata. Potem musiałam się przeprowadzić do miasta, w którym nie mają swojego oddziału, więc trochę mnie to zmartwiło, ponieważ polubiłam tę szkołę, lektorów oraz uczestników. Jednak dowiedziałam się, że prowadzą oni też kurs przez internet, dlatego tam się zapisałam i nadal mogę się uczyć. Jeśli chcesz sprawdzić ich ofertę to wejdź na stronę: https://www.berlitz.pl/.

Wróć do „Edukacja”