Jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Edukacja Forum: nauka, edukacja, szkoly, uczelnie, nauczyciele.
JarekM
Forumowicz
Forumowicz

Jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Postautor: JarekM » 20 kwie 2019, 00:06

Cześć,
Czy macie swoje sprawdzone sposoby jak można uczyć się skutecznie angielskiego? Chodzi mi głównie o budowanie zdań i rozumienie wypowiedzi, a nie na samej gramatyce. Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi bo na pewno jak znajdę wolną chwilę to sprawdzę jak to dokładnie wygląda i czy realnie jest mi to w stanie przynieść dobre efekty po niedługim czasie.

EmilCh
Forumowicz
Forumowicz

Re: Jak skutecznie uczyć się angielskiego?

Postautor: EmilCh » 06 maja 2019, 17:14

No to może dla Ciebie bardzo dobrą opcją będzie http://kursy-jezykowe.edu.pl/ na który sam się zdecydowałem i uważam, że to dobra i jednocześnie skuteczna forma nauki, ponieważ nie zajmuje więcej niż godzinę, uczy się systematycznie w domu i do tego to bardzo niedroga forma która ma ogromne przełożenie w rzeczywistości jeżeli zależy Ci właśnie na porozumiewaniu się z innymi.
MajkaW
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: MajkaW » 26 maja 2019, 11:58

EmilCh pisze:No to może dla Ciebie bardzo dobrą opcją będzie http://kursy-jezykowe.edu.pl/ na który sam się zdecydowałem i uważam, że to dobra i jednocześnie skuteczna forma nauki, ponieważ nie zajmuje więcej niż godzinę, uczy się systematycznie w domu i do tego to bardzo niedroga forma która ma ogromne przełożenie w rzeczywistości jeżeli zależy Ci właśnie na porozumiewaniu się z innymi.

Podzielam wypowiedź poprzednika bo też wydaje mi się, że jest wiele skuteczniejszych sposób niż tylko nauka w szkole, czy również na specjalnych kursach które są bardzo drogie. A w przypadku kursu expres tak naprawdę nie trzeba mieć dużo czasu i można go zrobić spokojnie w domu, bo wystarczy poświęcić troszkę czasu w domu na słuchanie, aby różnica była widoczna już po kilku tygodniach. Pozdrawiam i koniecznie daj nam znać, czy się do niego przekonałaś ... bo na pewno warto!
Henn5
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Henn5 » 13 cze 2019, 01:19

Najlepiej rozmawiając, bardzo pomaga też słuchanie, albo oglądanie jakiś rzeczy po angielsku, może na początek z angielskimi napisami :)

Wróć do „Edukacja”