Biurko z regulacją

Edukacja Forum: nauka, edukacja, szkoly, uczelnie, nauczyciele.
monikabert90
Level 3
Level 3

Biurko z regulacją

Postautor: monikabert90 » 27 sie 2019, 20:57

Witam serdecznie,
czy słyszeliście może o nowości na rynku, czyli biurkach z tak zwaną regulacją? Moim zdaniem jest to fantastyczne rozwiązanie zwłaszcza dla dzieci, które ciągle rosną ;) Ja widziałam takie biurka regulowane na stronie https://ergopoint.com.pl/1265-biurka-ergonomiczne-dla-dzieci i jak sami możecie zauważyć, wcale nie są takie biurka bardzo drogie. Tak więc wydaje mi się, że warto się nad takim zakupem zastanowić.
Favel99
Forumowicz
Forumowicz

Re: Biurko z regulacją

Postautor: Favel99 » 27 sie 2019, 22:16

Tak, moja córka ma takie biurko, dodatkowo jeszcze można regulować nachylenie pulpitu.
schieerw
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: schieerw » 09 wrz 2019, 01:26

Zajrzyj tutaj mają duży wybór biurka w tym tez biurka dla dzieci.
Witkarrek
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Witkarrek » 17 lis 2019, 10:07

Zdecydowanie polecam zainteresować się takimi biurkami. Jeżeli dużo pracujecie z komputerem lub gracie w gry komputerowe, to wasza wygoda jest najważniejsza. Takie biurko elektryczne znalazłam na stronie https://mobiusdesk.pl/pol_m_Biurka-elektryczne-171.html Tu możecie liczyć na solidne, typowo gamingowe biurka. Możecie tu wygodnie konfigurować każdy produkt pod wasze wymagania, zmieniać kształt, kolor blatu, zmieniać moduły, komponenty.
pancor
Level 1
Level 1

Postautor: pancor » 01 gru 2019, 16:01

W internecie jest wiele sklepów meblowych w których ofercie bez problemu znajdziesz dobre jakościowo biurko w korzystnej cenie. Ostatnio sam przeglądałem takie oferty i najbardziej spodobała mi się ta ze sklepu Modeca głównie dlatego, że cena w stosunku do jakości biurka jest chyba najlepsza wśród wszystkich ofert. Nie mam pojęcia które biurko podoba Ci się najbardziej, ale nie wątpie, że znajdziesz coś dla siebie. Udanych zakupów i daj znać które zamówiłeś finalnie, bo jestem ciekawy :)

Wróć do „Edukacja”