Dobre książki

Literatura, Sztuka, Wasza Twórczość Forum
antotinka
Forumowicz
Forumowicz

Re: Dobre książki

Postautor: antotinka » 19 paź 2017, 23:00

Mogę polecić książkę https://rewolucja.co.uk/9788365740175/ladies-man lekka, ciekawa, dobrze się czyta, to nowość na rynku. W księgarni Rewolucja znajdziecie bardzo dużo nowości i bestsellerów, sprzedają też gry planszowe oraz puzzle. Wysyłkę mają niedrogą, poza tym często organizowane są promocje na wybrane tytuły, zazwyczaj bestsellery można kupić sporo taniej. Jak mieszkacie w Uk to polecam do nich zajrzeć.

kawura
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kawura » 21 paź 2017, 15:36

Faktycznie, kiedyś to czytałem i powiem, że całkiem niezłe.
marikaaa
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: marikaaa » 22 paź 2017, 21:49

smerf24 pisze:Jedna z lepszych książek, które ostatnio przeczytałem, to "Prowincja" Marcina, kryminał, który wciągnął mnie do tego stopnia, że w dwa dni ją przeczytałem, trochę przypominała mi serial "Belfer", który był emitowany na Canal +. Aktualnie dużo dobrego słyszałem o takim tytule, jak "Ludzie na drzewach", ma nawet dobre recenzje. I tak się właśnie zastanawiam, czy warto kupić, czy nie? Ktoś z Was może czytał już?

Ja czytałam "Małe życie" tej autorki i do "Ludzi na drzewach" też się przymierzam. Zdecydowanie przemawia do mnie jej sposób pisania o trudnych rzeczach, w tak łatwej formie. Lekko się czyta, a mimo to, bywały momenty, kiedy musiałam na chwilę odłożyć książkę, żeby pozbierać myśli. Mocny ma przekaz o ludziach i obecnym dylemacie etycznym.
Akane
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Akane » 24 paź 2017, 07:03

polecam "Bambino" Ingi Iwasiów :)
Vectra34
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Vectra34 » 19 lis 2017, 15:30

Słyszeliście o "Styl życia Zero Waste"? Ciekawa książka-poradnik o możliwościach uporządkowania swojego życia pod kątem: żyję oszczędniej, produkuję mniej śmieci , żyję ekologicznie, oszczędzam pieniądze http://www.taniaksiazka.pl/styl-zycia-z ... 09013.html Myślę, że temat ważny dla większości z nas, by zadbać o planetę na której żyjemy. Pozdrawiam i życzę miłego czytania :)
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2

Postautor: dyskutantka » 19 lis 2017, 23:38

Lubię czytać książki,ale jak wspomniałam wyżej,książki które czyta się lekko.W tej chwili kończę biograficzną książkę o Annie Seniuk, a kilka dni temu kupiłam jeszcze dwie: "Cezary Pazura " - Byłbym zapomniał i drugą - "ANIA" - jak sam tytuł mówi jest to książka o zmarłej Ani Przybylskiej.
PawełG
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: PawełG » 27 lis 2017, 14:31

Ja ostatnio przeczytałem książkę pt. "Kołem się toczy" autorstwa Karola Wernera wyd. Buk Rower. Autor jest znanym blogerem podróżującym na rowerze. W książce opisuje podróż rowerową przez Gruzję, Armenię, Iran, Irak i Turcję która jest pełna przygód. Książka jest wciągająca i bardzo interesująca, przeczytałem ją w dwa wieczory :) Zamówić można ją tutaj: https://sklep.bukrower.pl/kolem-sie-toczy.html Polecam maniakom wypraw rowerowych ale nie tylko im ponieważ przeżycia autora zainteresują niemal każdego :)
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2

Postautor: dyskutantka » 28 lis 2017, 10:18

Temat to "DOBRE KSIAZKI" - tak się zastanawiam,czy jakakolwiek książka może być zła?? otóż NIE!! a to z bardzo prostego powodu - każda książka powstaje w pocie czoła,wiąże się to czasami z trudem,z nieprzespanymi nocami - przecież żadna książka nie powstaje w 5 minut,czasami to trwa latami,a jak wiemy pracę nie tylko należy,ale przede wszystkim trzeba doceniać.Napisać książkę łatwo raczej nie jest - to pewne,dlatego uważam, że każda książka jest dobra,nawet bardzo dobra,tylko kwestia kto w czym gustuje,co lubi i nie chodzi wyłącznie o samego autora,czy tytuł.Ważne,że ktoś te książki kupuje i czyta. :) Zgadza się??? :)
Kopiko90
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Kopiko90 » 28 lis 2017, 23:44

Jak szukacie dobrych książek to tutaj znajdziecie świetne, ciekawe propozycje https://www.granice.pl . Super strona, osoby które znają literaturę, interesują się nią znajdą coś dla siebie. Na stronie wiele ciekawych recenzji, powieści, streszczeń.
trylogia
Level 2
Level 2

Postautor: trylogia » 30 lis 2017, 21:23

Lubię książki Joanny Bator. Teraz ma nowa wyjść.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2

Postautor: dyskutantka » 02 gru 2017, 14:50

Kopiko90 pisze:Jak szukacie dobrych książek to tutaj znajdziecie świetne, ciekawe propozycje https://www.granice.pl . Super strona, osoby które znają literaturę, interesują się nią znajdą coś dla siebie. Na stronie wiele ciekawych recenzji, powieści, streszczeń.

A nie lepiej jest ruszyć,te swoje cztery litery i udać się zwyczajnie do pobliskiej księgarni??? tam można się dowiedzieć co jest nowego,jak i dowiedzieć się o książki które nas interesują. Jeśli mam ochotę coś przeczytać udaję się właśnie do księgarni i tam po rozmowie z pracownikiem wiem co kupię.Zresztą każda książka ma streszczenia ,a i sam autor też nie jest bez znaczenia. To żadna sztuka siedzieć przed monitorem,zajadać się tłumacząc ,że szuka się czegokolwiek. Siedzenie na płask szkodzi,a ruch jeszcze nikomu nie zaszkodził. Tak robią tylko lenie,którym nic nie chce się robić - sorry,ale taka jest prawda. :hurra:
xtequilax
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: xtequilax » 08 gru 2017, 18:59

Moja mama planuję kupno tej książki http://wydawnictwopoligraf.pl/834/erlic ... zgody.html , podobno ma ciekawą treść.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2

Postautor: dyskutantka » 08 gru 2017, 20:44

Najlepiej sobie kupić." Poradnik mądrego postępowania" - przyda się jak nic.
Limonka90
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Limonka90 » 26 gru 2017, 20:54

Kończę bardzo doba książkę "Dom dzienny, dom nocny" Tokarczuk. Cenię tę autorkę.
Szalona_Dorka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Szalona_Dorka » 03 sty 2018, 13:12

Ja mam półki zapełnione twórczością Agaty Christie :D absolutnie uwielbiam chować się pod kocem z jej książką w ręku

Wróć do „Literatura, Sztuka, Wasza Twórczość”