Hotel w Krakowie

Hotele Forum: forum wakacyjne: opinie, Egipt, Tunezja, Grecja, porady dla wszystkch planujacych wakacje, wspomnienia, opinie. Hotele w Polsce: tanie, drogie, warte uwagi, omijaj.
bartosz.bielecki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 06 gru 2019, 09:27

Re: Hotel w Krakowie

Postautor: bartosz.bielecki » 06 gru 2019, 09:42

Polecam Hotel Centrum www.hotel-centrum.pl
lusar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2020, 09:24

Re: Hotel w Krakowie

Postautor: lusar » 28 sty 2020, 09:40

Hej, a może ktoś z was doradzi mi dobry hotel przy lotnisku w Krakowie? Potrzebne mi jest przespanie się dwie noce obok lotniska, ponieważ mam przerwę w lotach. Myślicie, że ten hotel https://neohotel.pl/ to dobre rozwiązanie czy raczej szukać innego? Był ktoś z was może tutaj? Będę bardzo wdzięczny za pomoc w temacie
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hotel w Krakowie

Postautor: bella3 » 18 lip 2020, 22:25

A znacie może taki aparthotel jak W sercu Krakowa? Moja znajoma była kilka dni w Krakowie i w tym miejscu się zatrzymała. A ja zajrzałam na stronę bo ona nie mogła wychwalić tego miejsca.Chciałabym w najbliższym czasie wybrać się na kilka dni chociaż do Krakowa. Byłam przejazdem i bardzo mi się spodobało. Jest co zwiedzać, nawet z dziećmi nie będzie nudno. A miejsce na nocleg przyjazne dla maluchów.

Wróć do „Hotele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość