VoIP - za i przeciw

Telefony Komórkowe. Operatorzy: Plus, Era, Orange, Play, Heya. Gadżety komórkowe.
Masz problem z fonem ? wbijaj śmiało :)
Awatar użytkownika
module
Forumowicz
Forumowicz

VoIP - za i przeciw

Postautor: module » 23 mar 2018, 20:05

Ktoś z Was korzysta z VoIP, np. https://zadarma.com/pl/ ?
Jakie są Wasze opinie na temat tej nowoczesnej telefonii?

Ptaszek
Forumowicz
Forumowicz

Re: VoIP - za i przeciw

Postautor: Ptaszek » 10 kwie 2018, 11:09

VoIP sprawdza się jak masz firmę i pracownicy dzwonią do siebie zamiast chodzić. Wydaje mi się, że dla osoby prywatnej lepszy jest zwykły telefon GSM z ofertami no limit.
Rewers99
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Rewers99 » 13 kwie 2018, 08:54

Zgodzę się z Tobą @Ptaszek voip faktycznie kiedyś był bardzo korzystny dla Kowalskiego, dziś już mniej. Ale dla firmy, to naprawdę bardzo dobra opcja. Szczególnie w połączeniu z wieloma dodatkowymi voipowymi rozwiązaniami jak wirtualna centrala, telekonferencje czy fax przez internet. Mogę polecić w tej materii: www.telecube.pl. Jeśli reprezentujesz firmę, to otrzymasz kilka dni na przetestowanie usługi.
Awatar użytkownika
Waldez
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Waldez » 14 sie 2018, 09:40

Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się w firmie na skorzystanie z VoIP. Jest to świetna sprawa, szczególnie dla firm, które wykonują dziennie masę połączeń. Polecam zajrzeć na stronę https://www.supervoip.pl/ i samemu sprawdzić ofertę.
IgorOlszewski
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: IgorOlszewski » 01 paź 2018, 15:40

u mnie w firmie jest voip od dzinga.com bardzo fajna sprawa polecam zainwestować jak ma się firmę naprawdę duże ułatwienie :)

Wróć do „Telefony Komórkowe”