W jakiej sieci masz telefon ?

Telefony Komórkowe. Operatorzy: Plus, Era, Orange, Play, Heya. Gadżety komórkowe.
Masz problem z fonem ? wbijaj śmiało :)
AinEingarp
Level 2
Level 2

Re: W jakiej sieci masz telefon ?

Postautor: AinEingarp » 22 kwie 2016, 14:10

Raczej jesteś zadowolona? Jest coś co Ci w T-Mobile nie odpowiada?

Baltroni
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Baltroni » 10 lis 2016, 09:35

Orange (i żałuję)
AndrzejLech
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: AndrzejLech » 23 sty 2017, 20:05

Dziś sieci mało czym się różnią. W ofertach abonamentowych połączenia i smsy praktycznie bez dodatkowych opłat. Właściwie warto patrzeć tylko na ilość transferu i roaming. Reszta bez różnicy bez względu na operatora. Sam mam Play i zbliża mi się koniec umowy, więc przeglądam oferty, ale nie wiem czy jest sens zmieniać. Chyba tylko dlatego, że nowi klienci mają przez pół rok za darmo u większości operatorów.
Azada
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Azada » 28 lut 2017, 10:04

Miałam już telefon chyba we wszystkich możliwych sieciach i najlepszy jest wg mnie t-mobile. Lubię ich obsługę klienta, nigdy nie odsyłają klienta z kwitkiem i nie obiecują gruszek na wierzbie. Zaproponowali mi ten Samsung galaxy J3 http://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzad ... 1110.phtml i chyba się skuszę :P
aleksandra1977
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: aleksandra1977 » 21 kwie 2017, 21:01

U mnie jest tak, że praktycznie na koniec każdej umowy przechodzę do innej sieci. Teram ma t-mobile i jest póki co bardzo w porządku. Telefon mam na kartę więc mogę go doładowywać w razie konieczności w internecie: https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/doladowanie-do-t-mobile. Jest to bardzo wygodna opcja i dzięki niej nie przekraczam już abonamentu i wiem ile mogę wydać. Lepiej mi się w ten sposób kontroluje wydatki, bo w przypadku abonamentu często miewałam przekroczenia i musiałam dopłacać...
agus123
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: agus123 » 01 cze 2017, 21:53

Jak masz telefon w T-Mobile to możesz sprawdzić sms premium t-mobile bo znowu podobno są rozsyłane wiadomości, za które później często słono trzeba płacić, dodatkowo można skutecznie wyłączyć takie treści
luiza
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: luiza » 21 paź 2017, 15:12

Ja mam telefon w Tmobile. Ostatnio znalazłam dołądowania na https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/d ... o-t-mobile i chyba zacznę z nich korzystać.Oferta bardzo mi odpowiada. Początkowo chciałam telefon na wbonament ale doszłam do wniosku, ze to bez sensu. Karta o wiele bardziej mi się opłaca.
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2

Postautor: jenny1 » 06 lis 2017, 13:30

Trzeba być bardzo ostrożnym w kwestii wyboru odpowiedniego operatora. Ja się nie raz sparzyłam, zanim wreszcie trafiłam na operatora z którego jestem zadowolona. Ale wcześniej musiałam się nieźle handryczyć z operatorem. Ostatecznie udało mi się wywalczyć moje prawa mimo że prawo telekomunikacyjne jest skomplikowane i działa zwykle na korzyść operatora. Ale dzisiaj wiele osób może liczyć na fachową pomoc w tym zakresie i ogromne wsparcie prawne dobrych specjalistów.
Awatar użytkownika
yaska
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: yaska » 30 lis 2017, 13:11

W Play, bo najtaniej wychodzi. Ale mam na kartę, bo taniej mi wyszło kupić telefon w sklepie niż płacić za niego w abonamencie.
Biegusia
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Biegusia » 13 gru 2017, 16:32

A co sądzicie o sieci Sami Swoi - https://www.doladujtelefon.pl/samiswoi ? Planuję nabyć nowy numer i nie wiem na jaką sieć się zdecydować. Orientujecie się gdzie aktualnie mają najlepsza ofertę? W jakiej sieci Wy macie telefon??
poziomka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: poziomka » 02 lut 2018, 11:30

My teraz zmieniamy sieć, bo weszła ta nowa sieć komórkowa Folx i mają bardzo dobrą ofertę, fajne jest też to że na terenie Warszawy nam dowożą nawet w 15 minut kartę ;D
LAdySPeed
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: LAdySPeed » 03 lut 2018, 11:20

Ja mam w playu i wydaje mi się, że to mają najlepsze oferty na abonament z telefonem ;)
bierendaa
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: bierendaa » 08 lut 2018, 15:50

Ja też mam w playu i bardzo sobie chwalę tą sieć. Nie jest idealna ale i tak jestem zadowolona. Mam tam pakiet telefonu na karte, sam telefon kupiłam w sklepie internetowym https://www.sferis.pl Oplaca się w sumie wziąć taką opcję, jak traficie na fajną promocje to możecie sporo zaoszczędzic na takim wyjściu. Nie rozmawiam dużo więc opcja telefonu na kartę jest dla mnie idealna

Wróć do „Telefony Komórkowe”