W jakiej sieci masz telefon ?

Telefony Komórkowe. Operatorzy: Plus, Era, Orange, Play, Heya. Gadżety komórkowe.
Masz problem z fonem ? wbijaj śmiało :)
AinEingarp
Level 2
Level 2

Re: W jakiej sieci masz telefon ?

Postautor: AinEingarp » 22 kwie 2016, 14:10

Raczej jesteś zadowolona? Jest coś co Ci w T-Mobile nie odpowiada?

Baltroni
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Baltroni » 10 lis 2016, 09:35

Orange (i żałuję)
AndrzejLech
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: AndrzejLech » 23 sty 2017, 20:05

Dziś sieci mało czym się różnią. W ofertach abonamentowych połączenia i smsy praktycznie bez dodatkowych opłat. Właściwie warto patrzeć tylko na ilość transferu i roaming. Reszta bez różnicy bez względu na operatora. Sam mam Play i zbliża mi się koniec umowy, więc przeglądam oferty, ale nie wiem czy jest sens zmieniać. Chyba tylko dlatego, że nowi klienci mają przez pół rok za darmo u większości operatorów.
Azada
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Azada » 28 lut 2017, 10:04

Miałam już telefon chyba we wszystkich możliwych sieciach i najlepszy jest wg mnie t-mobile. Lubię ich obsługę klienta, nigdy nie odsyłają klienta z kwitkiem i nie obiecują gruszek na wierzbie. Zaproponowali mi ten Samsung galaxy J3 http://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzad ... 1110.phtml i chyba się skuszę :P
aleksandra1977
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: aleksandra1977 » 21 kwie 2017, 21:01

U mnie jest tak, że praktycznie na koniec każdej umowy przechodzę do innej sieci. Teram ma t-mobile i jest póki co bardzo w porządku. Telefon mam na kartę więc mogę go doładowywać w razie konieczności w internecie: https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/doladowanie-do-t-mobile. Jest to bardzo wygodna opcja i dzięki niej nie przekraczam już abonamentu i wiem ile mogę wydać. Lepiej mi się w ten sposób kontroluje wydatki, bo w przypadku abonamentu często miewałam przekroczenia i musiałam dopłacać...
agus123
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: agus123 » 01 cze 2017, 21:53

Jak masz telefon w T-Mobile to możesz sprawdzić sms premium t-mobile bo znowu podobno są rozsyłane wiadomości, za które później często słono trzeba płacić, dodatkowo można skutecznie wyłączyć takie treści
luiza
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: luiza » 21 paź 2017, 15:12

Ja mam telefon w Tmobile. Ostatnio znalazłam dołądowania na https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/d ... o-t-mobile i chyba zacznę z nich korzystać.Oferta bardzo mi odpowiada. Początkowo chciałam telefon na wbonament ale doszłam do wniosku, ze to bez sensu. Karta o wiele bardziej mi się opłaca.
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2

Postautor: jenny1 » 06 lis 2017, 13:30

Trzeba być bardzo ostrożnym w kwestii wyboru odpowiedniego operatora. Ja się nie raz sparzyłam, zanim wreszcie trafiłam na operatora z którego jestem zadowolona. Ale wcześniej musiałam się nieźle handryczyć z operatorem. Ostatecznie udało mi się wywalczyć moje prawa mimo że prawo telekomunikacyjne jest skomplikowane i działa zwykle na korzyść operatora. Ale dzisiaj wiele osób może liczyć na fachową pomoc w tym zakresie i ogromne wsparcie prawne dobrych specjalistów.
Awatar użytkownika
yaska
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: yaska » 30 lis 2017, 13:11

W Play, bo najtaniej wychodzi. Ale mam na kartę, bo taniej mi wyszło kupić telefon w sklepie niż płacić za niego w abonamencie.
Biegusia
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Biegusia » 13 gru 2017, 16:32

A co sądzicie o sieci Sami Swoi - https://www.doladujtelefon.pl/samiswoi ? Planuję nabyć nowy numer i nie wiem na jaką sieć się zdecydować. Orientujecie się gdzie aktualnie mają najlepsza ofertę? W jakiej sieci Wy macie telefon??
poziomka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: poziomka » 02 lut 2018, 11:30

My teraz zmieniamy sieć, bo weszła ta nowa sieć komórkowa Folx i mają bardzo dobrą ofertę, fajne jest też to że na terenie Warszawy nam dowożą nawet w 15 minut kartę ;D
LAdySPeed
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: LAdySPeed » 03 lut 2018, 11:20

Ja mam w playu i wydaje mi się, że to mają najlepsze oferty na abonament z telefonem ;)
bierendaa
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: bierendaa » 08 lut 2018, 15:50

Ja też mam w playu i bardzo sobie chwalę tą sieć. Nie jest idealna ale i tak jestem zadowolona. Mam tam pakiet telefonu na karte, sam telefon kupiłam w sklepie internetowym https://www.sferis.pl Oplaca się w sumie wziąć taką opcję, jak traficie na fajną promocje to możecie sporo zaoszczędzic na takim wyjściu. Nie rozmawiam dużo więc opcja telefonu na kartę jest dla mnie idealna
Albinos
Level 1
Level 1

Postautor: Albinos » 23 mar 2018, 11:11

Miłam abonament już w różnych sieciach. Z końcem ostatniej oferty stwierdziłem, że za każdym razem oferta tak naprawdę nie była korzystna dla mnie, tylko dla danego operatora. Zdenerowałem się i na własną rękę kupiłam telefon. Tym razem zdecydowałem się - moim zdaniem - na najkorzystniejszą dla mnie opcję z kartą w virgin mobile, bo miałam już dość przepłacania. Teraz płacę mało, połączenia i sms/mms mam bez limitu do wszystkich sieci, internetu mi zazwyczaj starcza, a jeśli nie, to zawsze mogę sobie dokupić tylko, ile potrzebuję.
Ptaszek
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Ptaszek » 10 kwie 2018, 11:01

Ja posiadam telefon w sieci T-Mobile ale nie polecam, bo słabiutki zasięg. Czekam tylko aż skończy się umowa i uciekam do Play.

Wróć do „Telefony Komórkowe”