Aplikacje blokujące hasłem dostęp do zdjęć, smsów

Telefony Komórkowe. Operatorzy: Plus, Era, Orange, Play, Heya. Gadżety komórkowe.
Masz problem z fonem ? wbijaj śmiało :)
narika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 17 lis 2015, 15:57

Aplikacje blokujące hasłem dostęp do zdjęć, smsów

Postautor: narika » 17 lis 2015, 20:41

Słuchajcie, cały czas mam problem ze wścibskimi znajomymi. Wiecie, pożyczy im się na chwilę telefon, bo chcą do kogoś napisać/zadzwonić i zaraz słychać śmiech, bo dobrali się do naszych zdjęć albo czytają sobie prywatne wiadomości. Klasyk :/: Rozglądam się za jakąś aplikacją, która mogłaby pomóc mi uniknąć takich sytuacji. Ostatnio trafiłam na LEO Privacy Guard i chcę was spytać, czy używacie i jakie są wasze opinie? Albo czy znacie coś podobnego i skutecznego? Zależy mi na czymś z opcją AppLock. Pomóżcie! A może macie jakieś inne sposoby na ten problem?
Obrazek
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Aplikacje blokujące hasłem dostęp do zdjęć, smsów

Postautor: miracle » 23 maja 2016, 14:10

Jak wejdziesz w Google Sklep na tą appkę to wyświetlą Ci się podobne.
koro
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: 03 mar 2016, 13:14

Re: Aplikacje blokujące hasłem dostęp do zdjęć, smsów

Postautor: koro » 13 lut 2017, 21:22

ja mam coś takiego w moim antywirusie, można chronić przed dostępem osób trzecich i też w przypadku utraty telefonu można sobie zablokować urzadzenie i wtedy złodziej nie może się do niego dobrać
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Aplikacje blokujące hasłem dostęp do zdjęć, smsów

Postautor: Arkadiusz1 » 15 maja 2017, 12:23

Ciekawa sprawa. Z tego, co wiem, to takimi rzeczami zajmuje się Davinci-Studio. Najlepiej zajrzyj do nich na https://www.davinci-studio.com/pl/dedyk ... je-webowe/ i zobacz, czy nie mają czegoś, co mogłoby Cię zainteresować. Myślę, że jest na to duża szansa, więc poszukaj.

Wróć do „Telefony Komórkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość