Ładowanie bez prądu?

Telefony Komórkowe. Operatorzy: Plus, Era, Orange, Play, Heya. Gadżety komórkowe.
Masz problem z fonem ? wbijaj śmiało :)
Awatar użytkownika
fiolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 14 mar 2012, 14:07
Lokalizacja: niebo

Ładowanie bez prądu?

Postautor: fiolka » 17 wrz 2013, 21:48

Czy jest jakiś sposób, żeby naładować telefon komórkowy bez prądu? Czasami padnie nam bateria w najmniej oczekiwanym momencie a nie mamy dostępu do prądu. I co wtedy? Da się jakoś podładować baterię w inny sposób?
moriszja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 18 wrz 2013, 09:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: moriszja » 18 wrz 2013, 10:02

Pójść do samochodu i naładować telefon ładowarką samochodową :P
Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1
Posty: 408
Rejestracja: 16 paź 2011, 20:52
Lokalizacja: warszawa

Postautor: innocent » 19 wrz 2013, 08:47

Gorzej jak nie masz samochodu i jedziesz np. autobusem czy pociągiem. Z tego co się orientuję to istnieją takie ładowarki, niektóre są słoneczne, inne działają na zasadzie ładowanych akumulatorów. Ale nie wiem na ile to działa
tyrolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2013, 12:02
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: tyrolka » 19 wrz 2013, 12:05

Z tego co wiem istnieją specjalne baterie - ładowarki, które na sytuacje awaryjne idealnie się sprawdzają.
Np. coś takiego:
na stronie ww w. zaaz .pl/

Ja osobiście noszę w torebce, a samochodzie mam na usb, jestem zabezpieczona. :D
żabieoko
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:53
Lokalizacja: Kraków

Postautor: żabieoko » 19 wrz 2013, 18:26

jaka fajna! widziałam kiedyś chłopaka w autobusie z taką i na początku się zastanawiałam co to jest:) Dość długo gadał, prawie 3h podróży i telefon mu z tym trzymał. Z tego co czytałam to taka ładowarka może naładować telefon do pełna i jeszcze nie jest padnięta.
halinka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 19 wrz 2013, 20:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: halinka » 19 wrz 2013, 20:26

No, taka ładowarka jest świetna, bo mała, ładna i fajnie wygląda. I duży plus za to, że nie wymaga prądu więc jest przydatna w każdej awaryjnej sytuacji :)
mariolaGT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:50

Re: Ładowanie bez prądu?

Postautor: mariolaGT » 31 sie 2017, 14:09

Dostępne są odpowiednie do tego akcesoria np powerbank umożliwia nam ładowanie telefonu bez konieczności podłączenia do prądu. U nich takie widziałam https://www.morele.net/telefony/akcesoria-gsm/powerbanki-584/ Niejednokrotnie każdy z Nas miał taką sytuację w życiu ze telefon padł w naj mniej oczekiwanym momencie, po przez powerbank można się od tego uchronić.

Wróć do „Telefony Komórkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość