Która sieć jest najlepsza?

Telefony Komórkowe. Operatorzy: Plus, Era, Orange, Play, Heya. Gadżety komórkowe.
Masz problem z fonem ? wbijaj śmiało :)
szam
Level 1
Level 1

Re: Która sieć jest najlepsza?

Postautor: szam » 22 mar 2018, 12:54

Dokładnie, virgin mobile jest bardzo ok. Jak sobie wszystko przeliczysz, to nie opłaca się brać abonamentu z komórką, bo wtedy zwyczajnie przepłacasz. Abonamenty są zawyżone. Ja sobie wybrałem i kupiłem telefon dokładnie taki, jaki chciałem, a nie taki, jaki mi zaproponowano. Dokupiłem sobie ofertę na kartę bezlimitu i nie muszę się martwić, że przekroczę jakąś kwotę. Mam wszystko pod kontrolą.

quadrat
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: quadrat » 23 mar 2018, 14:18

Mnóstwo przydatnych informacji ze świata smartfonów widziałam u nich https://android.com.pl Ciężko określić, która sieć jest najlepsza, bo zdanie jest podzielone na kilku operatorów. Nie mniej jednak warto poczytać sobie kilka ciekawych testów czy poradników na ten temat, które można znaleźć u nich.
kitka66
Level 1
Level 1

Postautor: kitka66 » 06 cze 2018, 13:09

a ja polecam nowego polskiego operatora sieć Otvarta. Niedawno przeniosłam do nich numer ( cały prices błyskawiczny ). Zachęciły mnie przede wszystkim niskie ceny dostępnych abonamentów. Najtańszy kosztuje zaledwie 7,99 zł miesięcznie, najdroższy ,,aż" 28,99 zł :) Sami przyznajcie, że oferta mega atrakcyjna :) Czytałam też, że jak się u nich kupi 2 abonamenty to trzeci dostaje się za niecałą złotówkę miesięcznie :)
Iwuś
Level 1
Level 1

Postautor: Iwuś » 17 paź 2018, 15:07

Co do internetu oraz telewizji możesz skorzystać z pomocy tej strony https://panwybierak.pl/ Jest to bardzo dobra porównywarka internetowa która pomoże Ci dobrać idealna ofertę dostępną w twojej okolicy. Warto korzystać z takich stron ponieważ jest to bardzo duża oszczędność czasu.
Awatar użytkownika
Waldez
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Waldez » 19 paź 2018, 10:29

Ja zacząłem korzystać z oferty SuperVoIP u siebie w firmie i jestem bardzo zadowolony. Taki rodzaj telefonii sprawdza się doskonal i pozwala na znaczącą poprawę jakości połączeń oraz na zmniejszenie kosztów.

Wróć do „Telefony Komórkowe”