Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Kultura, Życie Nocne Forum
Awatar użytkownika
Tacoos
Forumowicz
Forumowicz

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: Tacoos » 12 sie 2019, 18:36

W tym roku zdecydowałam się, że pieniążki wydam na przeróżne koncerty i wydarzenia w Poznaniu. W te wakacje przyjeżdża wiele ciekawych gwiazd. Wystarczy spojrzeć na rozpiskę wydarzeń https://gopoznan.pl/. Muszę przyznać, że ten portal jest strasznie pomocny, szybko i sprawnie można znaleźć wydarzenie, które nas najbardziej interesuje.
kbolek
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: kbolek » 19 sie 2019, 11:45

Przyznam szczerze, że ja wakacje w tym roku rozpocząłem od wczasów w Czarnogórze. Spędziłem tam dwa tygodnie i z ręką na sercu, mogę powiedzieć Wam, że zakochałem się w tym kraju. Jest to prawdziwa skarbnica niesamowitych krajobrazów, niezwykle smacznej kuchni oraz specyficznych, ale bardzo przyjaznych dla turystów obyczajów (więcej o niej można poczytać tutaj - https://www.europol.com.pl/czarnogora). Jeśli wybieracie się do Czarnogóry, to polecam Wam zakwaterować się w pięknym nadmorskim kurorcie Bar. Dlaczego? Niedaleko niego znajduje się Jezioro Szkoderskie, które uznawane jest za największe na całych Bałkanach. Ponadto kilkadziesiąt kilometrów od regionu BAR znajdują się malownicze i pełne zabytków miasteczka (np. Sutomore, Petrovac czy też Budva). Polecam każdemu ten kraj! Ja w przyszłym roku również zamierzam się tam wybrać.
Bertanka9
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Bertanka9 » 24 paź 2019, 17:50

W tym roku to już raczej kończymy wakacje;) Jesień trwa w najlepsze, a temperatury bardzo zaskakują, oczywiście na plus. Jeżeli chodzi o podróżowanie jesienią to oczywiście jest sporo ciekawych kierunków, które warto zaliczyć, nawet jeszcze w listopadzie. Ja bardzo lubię wycieczki do większych miast w Europie. Kto by nie chciał zobaczyć Barcelony, Pragi, Wiednia, Paryża? Jest jeszcze wiele przepięknych miast wartych odwiedzenia. Z pomocą takich miejsc jak https://www.biletylotnicze.pl/porty-lot ... -niemczech ich zobaczenie bedzie nie tylko łatwe, ale i także tanie. Wyszukiwarki lotów są bardzo popularne.
rybka
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: rybka » 24 paź 2019, 19:58

Na ten rok planuję jeszcze tylko jeden wyjazd na Sylwestra. Będę go spędzała w Bukowel na nartach, a sama impreza sylwestrowa to będzie biesiada ukraińska z muzyką na żywo. Dodatkowo będzie można posmakować lokalne przysmaki i trunki. Wyjazd ten zarezerwowałam w Wytwórni Wypraw, która jest znakomitym organizatorem swych wycieczek i imprez Sylwestrowych.
Harmo
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Harmo » 24 paź 2019, 21:33

W tym już nic nie zaczynam niestety...
wladek1980
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: wladek1980 » 26 paź 2019, 14:15

W tym roku nie ma już co planować, zostają tylko tak naprawdę Święta. Można już za to znaleźć bardzo ciekawe oferty na wakacje w przyszłym roku. W biurze Coral Travel można znaleźć wiele naprawdę ciekawy kierunków wakacyjnych. Warto sprawdzić Europę, Hiszpania, Włochy, Grecja - nieco mniej egzotyczne kraje nadal przyciągające wielu turystów. Mała odległość oraz gwarancja prawie zawsze dobrej pogody, przyciąga również turystów z Polski.
Madameadame2
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Madameadame2 » 26 paź 2019, 18:06

Opcji na podróżowanie jest bardzo dużo, każdy spędza swój wolny czas na wakacjach jak mu się to podoba. Ja preferuje zwiedzanie większych miast, ale swego czasu to nie ruszałam się w ogóle z plaży. To też było spowodowane moją pracą, bardzo mnie męczyła zarówno psychicznie jak i fizycznie, więc nie miałam czasu ani ochoty na aktywne wakacje. Jeżeli też lubicie krótsze wycieczki do większych miast to zajrzyjcie sobie na stronę https://turystyka360.pl/turystyka,ac432 ... break,7348 Z tego bloga dowiecie się jak praktycznie zwiedzać Rzym, na co zwracać uwagę.
dafi232
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: dafi232 » 28 paź 2019, 14:56

Za rok mam pomysł by sobie troszkę pożeglowac. To bardzo relaksujące doświadczenie i fajna przygoda. Na mazurach jest bardzo fajny czarter https://www.sailor.pl/ . Mają fajną ofertę jachtów wiec warto sprawdzic jeżeli też odwiedzacie mazury.
czcza11
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: czcza11 » 28 paź 2019, 17:27

Dobrze spędzony czas w wakacje to czas pełen radości, szczęścia, a przede wszystkim w gronie najbliższych. Postaw więc na Rodzinny Park Rozrywki Farma Iluzji koło Warszawy w którym znajdziesz wszystko to i znacznie więcej! To miejsce jest cudowne i pełne radości, więc warto je odwiedzić.
foczka
Level 2
Level 2

Postautor: foczka » 31 paź 2019, 16:06

Jeśli podróżujecie po Polsce to z reguły wybieracie własne auto. To wygodne, ale warto wiedzieć, jak taki samochód przygotować do podróży. W artykule https://pomocdrogowagdansk.pl/bezpieczny-i-wygodny-wyjazd-na-wakacje-samochodem/ znajdziecie wszystkie informacje na ten temat.
kowalik
Level 1
Level 1

Postautor: kowalik » 31 paź 2019, 18:18

Mam taki plan, że wybiorę się do Chin z biurem podróży CT POLAND. Nigdy nie byłem tak daleko na wakacjach ale chciałbym przeżyć przygodę życia. To biuro polecili mi znajomi, którzy pojechali z nim do Indii. Przekonała mnie ta oferta - wszystko w cenie: noclegi, wyżywienie, opieka pilota, przeloty itp.
Marianski
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Marianski » 03 lis 2019, 22:19

W tym roku to już raczej nic nie zaczynam ;)
Mermagda0
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Mermagda0 » 06 lis 2019, 07:23

Teraz to już wypadałoby się powoli przygotować do następnych wakacji. Wiadomo, że załatwiając wszystko stosunkowo wcześniej będziecie mogli liczyć na lepsze ceny. Ja już nie korzystam z biur podróży, łatwo można w internecie ogarnąć wszystko. Sprawdźcie sobie choćby tu portal https://www.sunandsnow.pl Jest to wyszukiwarka apartamentów, różnych obiektów noclegowych w najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejscach w Polsce.
Awatar użytkownika
rath.alvina
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: rath.alvina » 06 lis 2019, 09:52

Już przygotowania do następnych wakacji?
korneltic
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: korneltic » 07 lis 2019, 15:55

hejka

Wróć do „Kultura, Życie Nocne”