Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Kultura, Życie Nocne Forum
marek3333
Forumowicz
Forumowicz

Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: marek3333 » 27 maja 2019, 11:58

Jak zaczynacie wakacje w tym roku? Może macie namiary na jakieś fajne wydarzenia. Disco polo mile widziane :)

Lukrecja
Forumowicz
Forumowicz

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: Lukrecja » 30 maja 2019, 13:48

Ja jeszcze jestem absolutnie bez żadnego planu.
miki789
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: miki789 » 25 cze 2019, 10:59

Akurat, jak mi urlop wypada to organizujecie Balonowe Disco :D No, dziękuję bardzo. Nie było chyba nigdy tak dużej imprezy lokalnie, do tego z prawdziwymi gwiazdami. Cieszę się, że w końcu coś się ruszyło :) Namawiam powoli koleżanki :) Bilety brałam przez www.balonowedisco.pl .
Awatar użytkownika
Waldez
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Waldez » 02 lip 2019, 12:55

My wybieramy się do Podlesic - znajduje się tam Zajazd Biskupin, który jak najbardziej godny jest polecenia. Byliśmy tam już w zeszłym roku i bardzo nam się spodobało :)
Albinos
Level 1
Level 1

Postautor: Albinos » 03 lip 2019, 12:01

My wakacje zaczynamy nad naszym morzem :D Jedziemy do naszego mieszkanka w Rowach https://www.apartamentyrowy.pl/ w kompleksie apartamentów Lubicz. Kupiliśmy to mieszkanie jakiś czas temu i teraz przyjeżdżamy tutaj na tydzień na przykłąd na wakacje a przez resztę roku wynajmujemy turystom. Więc łączymy przyjemne z pożytecznym, bo nie powiem, jest to całkiem spoko też sposób na biznes - mieszkanie samo się spłaca :)
Mermagda0
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Mermagda0 » 06 lip 2019, 16:02

Najlepiej to zacząć od jakiegoś fajnego wyjazdu i tak samo skończyć. Jednak nie każdego na to stać, też wiadomo, że urlop nie jest z gumy. Zazwyczaj wybieramy jakąś jedną wycieczkę jako nasze plany wakacyjne. Ja to jednak wole zwiedzać więcej miejscu i raczej stawiam na weekendowe wyjazdy. Barcelona, Praga, Ateny, czy też wypoczynek na Balatonem. Jest wiele fajnych miejsc, więc staram się też jak najwięcej zobaczyć ;) Tu wiadomo, że najwygodniej podróżuje się samolotem, jednak w niektóre miejsca, w zależności od terminu, bilety potrafią być bardzo drogie. Warto znać takie miejsca jak esky.pl. Przez ten portal będziecie mogli łatwo wyszukać tanie loty, najlepiej w pakiecie z noclegiem ;)
angelika9022
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: angelika9022 » 08 lip 2019, 11:47

U nas zawsze to samo, czyli pakowanie, wyjazd i odpoczywanie. Od kilku lat jest to raczej wyjazd nad polskie morze, bo klimat jaki tutaj panuje podoba się nam najbardziej i najczęściej wybór pada na Kołobrzeg, bo mamy tutaj swoje ulubione miejsce odkrywane przez lata. Lubimy bardzo promenadę, a na promenadzie znajduje się nasza ulubiona restauracja - My Fish, w której zawsze jemy przepyszne desery i dobrze przyrządzone ryby.
RafalM
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: RafalM » 15 lip 2019, 10:15

Bardzo ciekawym kierunkiem jest teraz indonezja , trzeba przyznać, ze jest tam bardzo pięknie i można spędzić naprawdę fantastyczne dni, poznając całkiem inną kulturę.
NA Duabenua widziałem bardzo ciekawą ofertę.
muffy87
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: muffy87 » 21 lip 2019, 17:45

ja zaczynam od weekendu w apartamencie mogilany :D https://grand-house.pl/rooms-apartments/
Roarrra
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Roarrra » 22 lip 2019, 19:54

Ja już jestem po wakacjach. Zawsze staram się zaliczyć je przed sezonem, albo i po, w tym roku wypadło na maj :) Postawiłam na polskie morze i nie jestem zawiedziona. Dużo podróżuje po całej Europie, dobrze jest raz na jakiś czas pojechać nad Bałtyk. Szczególnie tu polecam zachodnie wybrzeże. Porozglądajcie się po apartamentach w Międzyzdrojach na stronie https://www.baltichome.pl/miedzyzdroje W tym mieście zawsze coś się dzieje ;)
pancor
Level 1
Level 1

Postautor: pancor » 25 lip 2019, 21:11

Ja niestety też jestem już po wakacjach w tym roku odwiedziłem apartamenty zdrojowa świnoujście okazało się świetnym miastem z wesołymi ludźmi i niepowtrzalnym klimatem. Generalnie jak miałbym wiecej urlopu to pewnie zostałbym tu dłuzej jednak obowiazki wzywaja i praca to praca za cos trzeba zyc. A Wy jak w tym roku na wakacjach, fajnie bylo?
Dissi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Dissi » 29 lip 2019, 16:00

Ja niestety w tym roku urlop spędzę w domu.. nie udało mi się nic zaplanować.
Awatar użytkownika
Munia
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Munia » 05 sie 2019, 18:46

W tym roku czekają mnie jeszcze trzy wyjazdy :)
Iwuś
Level 2
Level 2

Postautor: Iwuś » 06 sie 2019, 20:58

Ja w tym roku wakacje zaczynam od miejsca jakim jest https://sanssouci-dauc.pl/ szukałam uzdrowiska w którym oczyszczę swój organizm oraz wpoję sobie zasady zdrowego odżywiania, tutaj oprócz tego mogę skorzystać z wielu szkoleń zdrowotnych które zbudują harmonię pomiędzy moim ciałem i duchem.
goskaa
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: goskaa » 08 sie 2019, 20:52

O Iwuś ja również chcę w tym roku odwiedzić Sanssouci Dauc Kurort AGNES Słyszałam od znajomej o jodze długowieczności i nie mogę sobie tego odmówić. Mój mąż już nawet sprawdzał dostępne terminy a wrzesień. Jeżeli wybierasz się sama to może zabierzemy się razem :) zawsze raźniej w nowym miejscu :)

Wróć do „Kultura, Życie Nocne”