detektyw

Kultura, Życie Nocne Forum
monikabert90
Level 3
Level 3

Re: detektyw

Postautor: monikabert90 » 29 lip 2019, 13:00

A czy kojarzycie może taką firmę jak https://detektyw24.net/kontakt-warszawa/? Podobno działa ona na rynku już od 1999 roku, więc podejrzewam, że chociażby część z Was o niej słyszała. Z tego, co widziałam na ich stronie internetowej, to pracują tam tylko odpowiednio wykwalifikowani detektywi posiadający licencję. A zajmują się między innymi sprawami rozwodowymi, poszukiwaniem osób, poszukiwaniem mienia itp. Myślę, że jeśli ma się taką potrzebę, to naprawdę warto z takiej pomocy skorzystać.
Anjat
Forumowicz
Forumowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Anjat » 16 sie 2019, 14:40

Z agencji detektywistycznych teraz bardzo często się korzysta, czy to przy problemach osobistych, kradzieżach, czy chęci rozeznania się w różnych sytuacjach.

Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Dreamabout » 21 sie 2019, 14:18

Agencje detektywistyczne posiadają bardzo drogie usługi. Chciałabym na własną rękę zaopatrzyć się w odpowiednie gadgety, kamerki i podsłuch. Czy znacie sklepy stacjonarne bądź online, gdzie mogłabym zamówić taki sprzęt?

Forumowicz

Postautor: Desco2 » 23 sie 2019, 22:50

Znacie może dobrego detektywa w okolicach Częstochowy?
orator
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: orator » 02 wrz 2019, 19:06

Dreamabout pisze:Agencje detektywistyczne posiadają bardzo drogie usługi. Chciałabym na własną rękę zaopatrzyć się w odpowiednie gadgety, kamerki i podsłuch. Czy znacie sklepy stacjonarne bądź online, gdzie mogłabym zamówić taki sprzęt?

Jeśli czujesz się na siłach, żeby samej przeprowadzić odpowiednie dochodzenie i uzyskać przy tym wysokiej jakości materiał dowodowy skorzystaj z witryny firmy SPY CENTER zajmującej się elektroniką specjalną dedykowaną właśnie firmom detektywistycznym. Na https://spy-center.pl/podsluchy-c-1.html znajdziesz najwyższej jakości sprzęt, z którym nawet laik sobie poradzi. Możesz prowadzić nasłuch w czasie rzeczywistym oraz nagrywać dyskretnie kogo tylko zechcesz. Dostaniesz gotowe, skonfigurowane już zestawy podsłuchowe zarówno do noszenia przy sobie jak i do zostawienia w miejscu przez Ciebie wybranym, gdzie możesz prowadzić odsłuch z innego miejsca lub przy pomocy telefony z każdego miejsca na świecie.

Forumowicz

Postautor: melcik » 17 paź 2019, 14:31

Tak, korzystałam raz z usług przemiłej detektyw Skrzypek. Mój mąż często znikał wieczorami na klubach. Na szczęście okazało się to tylko zabawą z kumplami i się uspokoiłam. Dużo nerwów mi to zaoszczędziło.
Awatar użytkownika
Marta89
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Marta89 » 15 gru 2019, 00:15

Sklep internetowy 24a-z oferuje wysokiej jakości dyktafony szpiegowskie do nagrywania rozmów. Bogata oferta kryje produkty dla profesjonalistów oraz hobbystów. Jeżeli masz problem z wyborem sprzętu, specjaliści pomogą.
agus123
Level 1
Level 1

Postautor: agus123 » 02 lut 2020, 13:34

Jeżeli szukacie dobrego detektywa to z pewnością warto wspomniec o Panu http://www.detektyw-androsz.pl/ . To bardzo doświadczony detektyw, ma za sobą wiele rozwikłanych spraw. Jak szukacie dobrego detektywa to warto sprawdzić.
Mahone
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Mahone » 14 lut 2020, 11:24

Ja polecam usługi biura Detektywi z Koszalina https://www.detektyw-koszalin.pl/ . Zlecona sprawa bardzo szybko została doprowadzona do celu. Jak się okazało moja żona nie dochowywała mi wierności niemal od początku naszego związku.

Wróć do „Kultura, Życie Nocne”