premiery w kinie warte uwagi

Kultura, Życie Nocne Forum
Dianka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 25 lip 2017, 21:36

premiery w kinie warte uwagi

Postautor: Dianka » 27 gru 2017, 15:09

Witajcie, wybieramy sie z mezem i znajomymi do kina jakos niebawem, na co warto do kina? tylko nie star wars pls:)
arbuz12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2017, 13:36

Re: premiery w kinie warte uwagi

Postautor: arbuz12 » 28 gru 2017, 12:23

Jak przeczytałem tytuł już mi się cisnęly Gwiezdne.. no ale dobrze dobrze. :D Z Premier, ktore mysle warto zobaczyc to na pewno dżungla, jumanji i polska produkcja Studniówk@ mysle warta sprawdzenia ;)
holinajt
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2017, 13:11

Re: premiery w kinie warte uwagi

Postautor: holinajt » 28 gru 2017, 13:27

ta studniówka może być dobra :D a gwiezdne.. byłam i nie podobało mi sie, zrobili z tego komedie

--
https://www.damtox.pl/
Dianka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 25 lip 2017, 21:36

Re: premiery w kinie warte uwagi

Postautor: Dianka » 29 gru 2017, 08:28

o nie! naprawde..? :/ jakbysmy mieli ochote na komedie to raczej taka Studniowk@ wlasnie, luzny fajny film.. a nie gwiezdne... :(
Awatar użytkownika
Różaneczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: 07 mar 2013, 12:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: premiery w kinie warte uwagi

Postautor: Różaneczka » 02 sty 2018, 14:30

Gwizezdne też nie mój klimat, tę Studniówkę bym obejrzała, a teraz jeszcze idę na Jumanji, bo sentyment i The Rock Johnson ;)
Dianka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 25 lip 2017, 21:36

Re: premiery w kinie warte uwagi

Postautor: Dianka » 02 sty 2018, 15:32

tez mam sentyment do Jumanji! najlepszy!:) a z polskich produkcji ta Studniowk@ bedzie dobra, swobodna alternatywa dla innych ciezkich filmow
super_Lucjan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 12 gru 2016, 11:31

Re: premiery w kinie warte uwagi

Postautor: super_Lucjan » 08 lut 2018, 14:32

Polecam Czas mroku. Bardzo ciekawy film i wspaniała rola Gary'ego Oldmana. Moim zdaniem warto sprawdzić.Ogólnie obecnie wyszło wiele filmów wartych uwagi. Ja uwielbiam chodzić do kina i to jest moja ulubiona forma oglądania filmów. Filmy w domowym zaciszu też mają swój urok ale zdecydowanie wolę salę kinową. Przez chwilę jestem wtedy w innym świecie, jest ciemno i totalnie wkręcam się w akcję. Trochę jest z tym tak jak tu to opisali: http://www.kobiety.pl/lifestyle/na-filmowym-ekranie-czyli-za-co-kochamy-kino Po filmie zawsze się czuję tak jakbym przeżył coś duchowego i mam poczucie satysfakcji.... no oczywiście jeśli film jest dobry bo jeśli nie to mógłbym to porównać do kaca moralnego.
Awatar użytkownika
theDoors
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 09 lut 2018, 14:59

Re: premiery w kinie warte uwagi

Postautor: theDoors » 09 lut 2018, 15:02

A czy koś prócz mnie czeka na Cleeverfield Movie? Ja jestem ogromnym fanem serii. Nie będę opisywał o co chodzi bo nie chcę odebrać przyjemności z poznawania fabuły obu części ludziom, którzy jeszcze nie mieli z nią styczności :D
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: premiery w kinie warte uwagi

Postautor: Kubalek3 » 26 lut 2018, 08:45

Ja idę na Czwartą Władzę do Mysłowic do tego nowego kina http://ohkino.pl Podobno fajnie tam jest. Moja była tam z kumpelami i mówiła, że fajny klimacik. ;)
zilion
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 27 paź 2016, 13:39

Re: premiery w kinie warte uwagi

Postautor: zilion » 06 maja 2018, 20:52

Teraz dużo tego http://dzikabanda.pl/teksty/rankingi/zb ... iordow/Jak lubicie komiksowe, to są wszystkie Pantery i inne Avengersy, jak nie, to są np. Nigdy cię tu nie było mi się podobało czy Twarz teraz jest.
Arturoo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 22 lis 2016, 08:22

Re: premiery w kinie warte uwagi

Postautor: Arturoo » 09 maja 2018, 14:30

Ja w ten piątek wybieram się do Multikina na jeden film, a w sobotę na kolejny! Oba są o podobnej tematyce, jeden film Sobibór, a drugi Katyń, ostatni świadek. Już się zastanawiam nad tym, który z nich będzie lepszy :szok:
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: premiery w kinie warte uwagi

Postautor: Kubalek3 » 10 maja 2018, 10:45

Znając życie każdy z nich będzie ciągnął linę w swoją stronę. Będzie można zobaczyć oba "Sobibór" i ten brytyjski i porównać dwa stanowiska. Może być naprawdę ciekawie. :super:
AnnMarie
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:59

Re: premiery w kinie warte uwagi

Postautor: AnnMarie » 10 maja 2018, 11:07

Ja również wybieram się na film "Sobibór", ponieważ zainteresowała mnie postać głównego bohatera i oczywiście wątek miłosny... Spodziewam się dużych emocji, choć to nie jest typowy wyciskacz łez, budzi raczej przerażenie i odrazę...
Zawsze się zastanawiało, jak czują się inni po obejrzeniu filmu tego pokroju... To przecież historia prawdziwa, oparta na faktach! :( :( :( :(
NieZnamSie
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 10 maja 2018, 11:09

Re: premiery w kinie warte uwagi

Postautor: NieZnamSie » 10 maja 2018, 11:24

Ale że akurat w jeden dzień dwa takie filmy, no nieźle się to zapowiada. Aczkolwiek chyba "Sobibór" wypada lepiej, lepsi aktorzy, większy budżet.
Arturoo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 22 lis 2016, 08:22

Re: premiery w kinie warte uwagi

Postautor: Arturoo » 28 maja 2018, 14:18

Byłktoś na Avengersach najnowszych? Zamierzam sie wybrac do Oh-Kina w Arkadach i sią zastanawiam na co lepiej iść Deadpool czy Avengers?

Wróć do „Kultura, Życie Nocne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość