Dobra restauracja

Kultura, Życie Nocne Forum
mamakaroliny89
Forumowicz
Forumowicz

Re: Dobra restauracja

Postautor: mamakaroliny89 » 21 paź 2018, 20:56

Uważam, ze w dzisiejszych czasach catering https://cateringowy.com/ to świetne rozwiązanie dla zapracowanych osób. Obsługują szkolenia i spotkania biznesowe. Są przygotowani także do realizacji usług cateringowych na wszelkiego typu konferencjach i eventach. Z powodzeniem im można polecić oprawę cateringową eleganckich bankietów i koktajli oraz mniej formalnych spotkań takich jak pikniki czy grille. Znajomi korzystali juz nie raz i są mega zadowoleni z usług tej firmy, zawsze pyszne i dobrze doprawione jedzenie.

roverrto
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: roverrto » 21 lis 2018, 19:57

Ja tam wolę po prostu coś ugotować, a nie szukać dobrych restauracji :D
Ela78
Level 1
Level 1

Postautor: Ela78 » 27 lis 2018, 09:42

Dobrych restauracji jest bardzo dużo, w wielu lokalach jadłam i smakowało mi jedzenie. Ale jedna jedyna moja ulubiona restauracja gdzie chodze na lunch, albo wieczorem z mężem na kolację to restauracja Pianka, nie dość że tanio to bardzo smaczne jedzenie, a lokal bardzo przytulny z klimatem. Miło się tam spędza czas.
huteran
Level 1
Level 1

Postautor: huteran » 05 gru 2018, 14:57

Ja wolę jeść w domu, mogę włączyć do tego jakiś film i to znacznie lepsze niż jakaś restauracja :D Jeżeli nie chce mi się gotwoać, to zamawiam coś w https://glodny.pl - jest duży wybór potraw, więc można znaleźć coś dla siebie ;)
Unika
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Unika » 05 gru 2018, 16:10

Gdy wychodzę z córką na babskie zakupy to lubimy pójść do warszawskiego Bubbles Bar. Nie ma to, jak gotowe i do tego pyszne jedzenie jest podane do stołu. Właśnie wczoraj miałyśmy taki wypad na miasto i trafiłyśmy na fajną ofertę w tym lokalu. Mogłyśmy napić się szampana tyle, co dusza i ciało zapragnie. Za jedyne 29 zł. Taką promocję mają do 30 grudnia. Uwielbiam, gdy robią takie miłe niespodzianki :)

Wróć do „Kultura, Życie Nocne”