Jaki prezent na parapetówkę?

Kultura, Życie Nocne Forum
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Jaki prezent na parapetówkę?

Postautor: monikabert90 » 17 cze 2018, 08:55

Czasami, kiedy na imprezę przychodzi większa ilość osób, to lepiej złożyć się na jakiś konkretniejszy prezent na nowe mieszkanie. Coś, co przyda się świeżo upieczonym lokatorom. My na przykład ostatnio szliśmy na parapetówkę do znajomych i zafundowaliśmy im w kilka osób odkurzacz samojezdny. Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę, młodzi do dzisiaj nam za niego dziękują ;)
bleid98
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 16 cze 2018, 12:37

Re: Jaki prezent na parapetówkę?

Postautor: bleid98 » 17 cze 2018, 11:50

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć...
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Jaki prezent na parapetówkę?

Postautor: Kamilka75 » 18 cze 2018, 09:13

Nie wiem jak Wy, ale ja dałabym prezent spersonalizowany dla tej dwójki młodych, którzy postanowili z sobą zamieszkać, albo dla tego szczęśliwca, który ma już własne M, ale drugiej połówki jeszcze nie. W modzie jest dawanie takich podarków, które będą i funkcjonalne i będą spełniały funkcję pamiątkową. Duży wybór znajdziecie w sklepie http://floper.pl/ , możecie zajrzeć , zainspirować się, może coś Wam się spodoba.
Ostatnio zmieniony 20 cze 2018, 11:17 przez Kamilka75, łącznie zmieniany 1 raz.
AnnaJot.
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2018, 20:45

Re: Jaki prezent na parapetówkę?

Postautor: AnnaJot. » 22 lip 2018, 21:45

A może jakiś stylowy czajnik? To coś, co każdemu się przyda na nowym mieszkanku. Ja znalazłam ostatnio na https://zasmakujradosci.pl/czajniki-elektryczne tak piękny czajnik, że od razu sobie zamówiłam. Jest też świetną ozdobą!
crysti1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 99
Rejestracja: 02 sie 2018, 18:31

Re: Jaki prezent na parapetówkę?

Postautor: crysti1 » 02 sie 2018, 22:04

Może jakaś suszarka do włosów? Najlepiej na wypasie ;) niedawno nabyłam od babyliss model z sensorem temperatury swietna, często suszę włosy i jak się dowiedzialam e mogę je bardziej chronic przed temepraturą to zaup był tylko kwestią czasu
Awatar użytkownika
Illidan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 06 sie 2018, 08:23

Re: Jaki prezent na parapetówkę?

Postautor: Illidan » 06 sie 2018, 09:36

Ja ze swoimi znajomymi lubię stawiać na śmieszne prezenty. Wszystko zależy od osoby obdarowywane, lecz jeśli ktoś ma choć trochę poczucia humoru, to jak najbardziej polecam taką formę obdarowywania. :) Ciekawe propozycje tutaj - http://instalacjejacekpruba.pl/pomysl-n ... y-prezent/
Awatar użytkownika
nydiss
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 27 lip 2018, 08:12

Re: Jaki prezent na parapetówkę?

Postautor: nydiss » 17 sie 2018, 10:03

W dzisiejszej dobie cyfryzacji na ścianie możemy powiesić dowolny obrazek czy inną ozdobę. Moim zdaniem oprawiony obraz malowany na płótnie będzie oryginalnym prezentem, który zaskoczy osoby obdarowywane. Już dawno odeszło się od takich ozdób w domach (zupełnie nie wiem dlaczego!), a nadadzą one wnętrzu charakteru.
pelargonia321
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 22 sie 2018, 11:41

Re: Jaki prezent na parapetówkę?

Postautor: pelargonia321 » 22 sie 2018, 11:54

Fajnym prezentem na taką okazję mogą być kieliszki ! Dodatkowe wyposażenie mieszkania to zawsze miły prezent :) No i przy okazji przydadzą się do opijania, haha ;P W internecie można znaleźć naprawdę wiele ciekawych wzorów czy kolorów kieliszków, więc wcale nie muszą być takim nudnym prezentem, jak może się wydawać
sabinkaduchess
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 23 maja 2017, 16:36

Re: Jaki prezent na parapetówkę?

Postautor: sabinkaduchess » 18 wrz 2018, 18:21

Tak naprawdę opcji prezentów jest całe mnóstwo! Ja np. chciałabym dostać jakiś sprzęt babyliss do łazienki, suszarkę, lokówkę, cokolwiek, bo jak wyprowadziłam sie od rodziców do swojego domu, to było trzeba wszystko dokupić samemu, bo znjaomi przynosili kwiatki :P
sabinkaduchess
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 23 maja 2017, 16:36

Re: Jaki prezent na parapetówkę?

Postautor: sabinkaduchess » 18 wrz 2018, 18:22

Tak naprawdę opcji prezentów jest całe mnóstwo! Ja np. chciałabym dostać jakiś sprzęt babyliss do łazienki, suszarkę, lokówkę, cokolwiek, bo jak wyprowadziłam sie od rodziców do swojego domu, to było trzeba wszystko dokupić samemu, bo znjaomi przynosili kwiatki :P
sylwia_99_
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2018, 21:34

Re: Jaki prezent na parapetówkę?

Postautor: sylwia_99_ » 24 wrz 2018, 23:06

Moim zdaniem najlepsze prezenty na każdą okazje to te wykonane własnoręcznie. Na parapetówkę możesz zrobić własnoręczny kosz prezentowy: kawa, herbata, jakieś słodkości i prezent gotowy. Ja ostanio sama taki zrobiłam i to był świetny pomysł. Po parapetówce wracałam do domu taxówką -bo wiadomo jak to jest na takiej imprezie ;) i skożystałam z http://www.icarslask.pl i to był kolejny dobry wybór bo nie dopłacałam za kurs w niedziele i godziny nocne.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Jaki prezent na parapetówkę?

Postautor: ewelina8393 » 13 lis 2018, 16:20

Moi znajomi wpadli na fajny pomysł, aby kupić na parapetówkę osobom, do których idziemy czerwone wino Żadne inne dodatki nie są im potrzebne, a butelka wina będzie idealna do ich barku, bo wiem, że takowy sobie zrobili.
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Jaki prezent na parapetówkę?

Postautor: AinEingarp » 14 lis 2018, 08:35

Wino to jednak dość nudny prezent. Ja zwykle pytam się gospodarzy, co chcą dostać.
go.sia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2018, 21:09

Re: Jaki prezent na parapetówkę?

Postautor: go.sia » 22 lis 2018, 21:11

Może jakiś dobrej jakości, ładny wazon?
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Jaki prezent na parapetówkę?

Postautor: monikabert90 » 30 lis 2018, 16:12

Jeśli idziesz na parapetówkę do znajomych, z którymi masz jakieś fajne, miłe wspomnienia, to sądzę, że fajnym pomyłem byłoby wywołanie Waszych zdjęć razem i oprawienie ich w jakąś dużą antyramę :) W odróżnieniu od obrazów czy zdjęć w tradycyjnych ramkach, taka antyrama będzie pasowała do każdego wnętrza, więc nie musisz wiedzieć, jak w środku wygląda mieszkanie ;) Zobacz sobie na ofertę takich antyram w internecie, bo można je kupić dużo taniej niż w sklepach stacjonarnych ;)

Wróć do „Kultura, Życie Nocne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość