mazury z dziećmi

Kultura, Życie Nocne Forum
Riczi84
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2019, 23:14

Re: mazury z dziećmi

Postautor: Riczi84 » 10 sie 2019, 23:15

Mazury są świetne na pobyt z dziećmi, ale nad jeziorem trzeba być strasznie uważnym, często są spadki dna i z 1,5 metra głębokości robi się 4 albo 5.

----
nieautoryzowana transakcja kartą
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: mazury z dziećmi

Postautor: bella3 » 25 sie 2019, 09:14

Ja też się zastanawiałam kiedyś czy na Mazury z dziećmi warto jechać, nie spodziewałam się, że poza jeziorami i żeglowaniem jest tam aż tyle atrakcji. Jak chcesz żeby się dzieci nie nudziły to polecam noclegi tutaj http://palacmortegi.pl/pl/atrakcje, to idealne miejsce dla całych rodzin. Maluchy mają sale zabaw, plac zabaw. Mini zoo jest nawet. Można jeździć konno, łowić ryby w stawie na terenie ośrodka. Dla dorosłych relaksujące zabiegi w SPA Magdaleny, oprócz tego że różnorodne to w naprawdę sensownych cenach, masaże szczególnie. a jak się wyjdzie z hotelu to też na pewno nie będziecie się nudzić. Atrakcji w okolicy sporo, szczególnie rejsy statkiem, żaglówką, jest też możliwość wynajęcia motorówki. Niedaleko spływy kajakowe. Sprawdzone miejsce i naprawdę do polecenia.

Wróć do „Kultura, Życie Nocne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość