Dobra restauracja

Kultura, Życie Nocne Forum
BartEj
Forumowicz
Forumowicz

Re: Dobra restauracja

Postautor: BartEj » 17 lis 2017, 13:42

Dobra restauracja to taka, która się czymś wyróżnia od reszty, jak na przykład warszawskie Big Adriano ze swoją (jedyną w Polsce) grubą pizzą deep dish http://www.bigadriano.pl/ place lizać!

Kopiko90
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Kopiko90 » 20 lis 2017, 17:03

Najlepsza restauracja o której wiele dobrego słyszałem i do której się wybiorę to we Wrocławiu roadamerican . Mają świetne menu, steki, amerykańskie śniadania, a nawet słynne pancake :) Z chęcią ich spróbuje, jak wybiorę się latem do Wrocławia to z pewnością tam pójdę.
szam
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: szam » 25 lis 2017, 11:13

Jeśli chodzi o sprawdzone miejsca w Krakowie, to ja bardzo lubie wpadać do Grand Croissants na krupniczą. Lubię ich klimat, dobrą kawę no i oczywiście croissanty, najlepsze w krakowie!
Mateo 77
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Mateo 77 » 28 lis 2017, 19:13

A ja lubię chodzić w miejsca, w których mogę skosztować specjałów, o które ciężko na co dzień. Dobrym przykładem jest chociażby alkohol Villa de Varda, którego nie kupicie w sklepie. Muszę przyznać, że ma on bardzo wyjątkowy, włoski smak. To przyjemne urozmaicenie jeśli chodzi o alkohol podawany do posiłku. Jak będziecie mieli możliwośc, to warto go spróbować.

Wróć do „Kultura, Życie Nocne”