Gdzie w Polsce spędzić wakacje?

Kultura, Życie Nocne Forum
Halinka315
Forumowicz
Forumowicz

Re: Gdzie w Polsce spędzić wakacje?

Postautor: Halinka315 » 23 mar 2021, 14:19

Jak na wakacje to tylko Zakopane i Tatry ;) Nie dość że moc atrakcji czeka nas na szlakach turystycznych ,które można dostosować do własnych możliwości , to po aktywnym dniu można odpocząć i zregenerować siły w restauracji Góralsko Izba , gdzie podawane są pyszne regionalne potrawy wykonane z dbałością nawet o najmniejsze szczegóły ;) Polecam z całego serca :serce:
Aneta12
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: Aneta12 » 12 kwie 2021, 13:06

Wakacje tylko w Polsce i naszym pięknym Zakopanem , będąc tam zawsze nocuje w Willi Góralsko Riwiera, apartamenty tam są czyste i bardzo zadbane oraz przestronne, dodatkowym atutem tego miejsca jest świetna lokalizacja oraz sklep wraz z restauracją w tym samym budynku :) Bardzo polecam wszystkim to miejsce ;)
śmieszek
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: śmieszek » 14 kwie 2021, 08:44

I to jest bardzo dobre pytanie. Bo Polska jest bardzo pięknym krajem w którym warto wypoczywać. Ale mimo wszystko ja zdecydowanie wolę morze. I tak jak szperałam w internecie jakiś fajnych noclegów to trafiłam na tę stronę https://www.baltichome.pl/miedzyzdroje/ dzięki której już wiem, gdzie w tym roku wybierzemy się ma wakacje.

Wróć do „Kultura, Życie Nocne”