brzydki zapach z okolic intymnych

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
kiffi
Level 1
Level 1
Posty: 348
Rejestracja: 09 lip 2017, 12:37

brzydki zapach z okolic intymnych

Postautor: kiffi » 24 maja 2019, 00:21

hej, nie wiecie czym moze byc spowodowany taki nieprzyjemny zapach z okolic intymnych? Strasznie mnie to denerwuje, a mimo, ze naprawde dbam o higiene to on ciagle wraca
poziomka
Level 1
Level 1
Posty: 216
Rejestracja: 07 lip 2017, 14:46

Re: brzydki zapach z okolic intymnych

Postautor: poziomka » 03 cze 2019, 09:44

Tak się może dziać z powodu infekcji, na pewno nie jest to normalne i świadczy raczej to o jakimś problemie. Na https://tantumrosa.pl/przykry-zapach-z- ... acy-objaw/ masz opisane kilka rzeczy, które moga być przyczyną, ale wizyta lekarza tutaj jest raczej niezbędna
balka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 23 paź 2018, 08:48

Re: brzydki zapach z okolic intymnych

Postautor: balka » 23 cze 2019, 21:51

ja tez dbalam ale infekcja ciagle wracala. cytologia wyszla nieprawidlowa, lekarza zalamal rece.. zalecil kolposkopie i wtedy wyszło zarażenie wirusem HPV. Mam zalecenie stosowania zelu papilocare przez pol roku i potem mam wrocic na kontrolę.. Ten zel cofa wszystkie zmiany w szyjce jakie powstaja przy tym wirusie wiec nie martwie sie na zapas :)
raegar
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:19

Re: brzydki zapach z okolic intymnych

Postautor: raegar » 23 lip 2019, 12:17

Jeżeli temu zapachowi towarzyszą również upławy, to prawdopodobnie zaatakowała się bakteryjna infekcja pochwy Powinnaś jak najszybciej udać się do ginekologa, aby przepisał odpowiednie antybiotyki i środki dopochwowe. Myślę, że w aptece znajdziesz kilka lekarstw, które będą w stanie zmniejszyć objawy zakażenia.
jankamor
Level 1
Level 1
Posty: 366
Rejestracja: 07 maja 2018, 13:11

Re: brzydki zapach z okolic intymnych

Postautor: jankamor » 24 lip 2019, 12:05

Lepiej zgłoś się do lekarza to może być coś poważnego!
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: brzydki zapach z okolic intymnych

Postautor: anettka » 20 lis 2019, 07:11

Powiem tak, nie znam kobiety, która raz na jakiś czas nie zmagałaby się z podobnymi problemami :( To wcale nie musi być ( chociaż może) zakażenie bakteryjne ale na pewno nie warto tego lekceważyć. Czy pojawia się ból i pieczenie w pochwie? W oczekiwaniu na wizytę u lekarza faktycznie warto przetestować sobie ten spray octenisept on ma bardzo silne działanie bakterio, grzybo i wirusobójcze więc na pewno pomoże. A przy tym jest bezpieczny. No i jest dostępny w aptekach bez recepty w dobrej cenie.

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość