powiekszanie biustu

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
domcia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 20 gru 2018, 23:12

powiekszanie biustu

Postautor: domcia » 18 sty 2019, 23:34

Chcialabym powiekszyc biust, ale kompletnie nie wiem,jak zabrac sie do tego tematu. Szukac dobrej kliniki czy lekarza? Co powinnam wiedziec przed pierwsza konsultacja? Jakie sa mniej wiecej koszty takiej operacji?
luizaportak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 07 sie 2018, 19:32

Re: powiekszanie biustu

Postautor: luizaportak » 19 sty 2019, 18:04

A masz moze jakies koleżanki, które są po takiej operacji? Są też takie specjalistyczne fora, gdzie dziewczyny przed/po powiekszeniu dziela sie swoimi doswiadczeniami. Jeśli chodzi o cenę to chyba zależy od lekarza, kliniki i marki implantów.
olgajaroczynska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 31 paź 2016, 12:56

Re: powiekszanie biustu

Postautor: olgajaroczynska » 20 sty 2019, 19:20

wydaje mi sie, ze srednio 15 tysiecy kosztuje taka operacja, wiec tyle powinnas miec, jesli oczywisscie chcesz, zeby operacja zostala wykonana przez profesjonalnego lekarza. np. mentory anatomiczne to kwota jakies 17 tysiecy, ale tu juz masz implant naprawde bardzo dobrej jakosci. o ile dobrze kojarze to mentory ma chodakowska i rozenek.
magnolia19
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 05 cze 2018, 14:52

Re: powiekszanie biustu

Postautor: magnolia19 » 27 sty 2019, 22:33

dino289
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 24 kwie 2018, 15:48

Re: powiekszanie biustu

Postautor: dino289 » 02 lut 2019, 17:30

Ja mam implanty Mentor i polecam. Wybrałam te anatomiczne, bo zalezalo mi na naturalnym efekcie. Obecnie nosze stanik wiekszy o dwa rozmiary, wiec to taka optymalna zmiana, piersi sa wieksze, ale tez nie na tyle ogromne, zeby sylwetka wygladala komicznie. Ciekawa jestem jedynie jak wygladaja te nowe implanty Mentor XTra. Jeszcze nie byly dostepne, jak poddawalam sie operacji, ale kto wie, moze to te bym wlasnie wybrala :)
manimani990
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2019, 13:14

Re: powiekszanie biustu

Postautor: manimani990 » 05 lut 2019, 13:18

Ja i moje dwie kolezanki robiłysmy piersi za granicą, dokladnie to na słowacji i jesteśmy mega zadowolone. Po pierwsze cena nie zabija a po drugie efekt! jest nieziemski. Dobór implantów uzgodnilłam razem z lekarzem a nie ze zrobił takie jakie ja chce pokazujac mu jakas znaną osobę. 2 dni po zabiegu byłam w szpitalu wiec nie wyszłam z zadnymi drenami, nie mialam zadnych obrzeków, sniaków itp po tygodniu juz normalnie funkcjonowałam polecam! https://www.operacje-plastyczne-slowacja.pl
Beatka12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 23 sty 2019, 12:07

Re: powiekszanie biustu

Postautor: Beatka12 » 22 lut 2019, 19:51

Zawsze miałam bardzo małe piersi, trudno było ubrać ładną bluzkę z dekoldem aby móc się czym pochwalić. Zdecydowałam się na powiększenie piersi za pomocą implantów i to była bardzo dobra decyzja. Moje piersi wyglądają teraz super, są ładnie powiększone i mają odpowiednią wielkość. Zabieg robiłam w bardzo dobrej klinice , która polecam Galena w Bielsko Białej https://klinikagalena.pl/
wiwien92
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:42

Re: powiekszanie biustu

Postautor: wiwien92 » 24 lut 2019, 23:45

Mentor ma tez takie nowe implanty żelowe XTRA. Tez warto spojrzec, bo podobno jeszcze bardziej miekkie i niemal jak naturalne piersi sie zachowują :) poki co, opinii pacjentek w sieci jest niewiele, bo to nowy produkt, ale jakosc pewnie dobra
Kinga2020
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 26 lut 2019, 10:07

Re: powiekszanie biustu

Postautor: Kinga2020 » 26 lut 2019, 18:02

Robiłam powiększenie piersi za pomocą implantów. Zabieg poszedł w miarę sprawnie i teraz mam ładnie powiększone piersi oraz o ładnym kształcie z czego jestem bardzo zadowolona. Zabieg robiła mi w gabinecie CHIRURGII PLASTYCZNEJ MARTA RACZKOWSKA-MURASZKO i polecam
Pestka
Level 2
Level 2
Posty: 521
Rejestracja: 09 kwie 2018, 18:03

Re: powiekszanie biustu

Postautor: Pestka » 28 lut 2019, 21:57

Zabieg powiększania biustu jest ok, tylko musi go wykonać specjalista. Bardzo dobre zabiegi wykonuje pani doktor Jędrys https://dbajopiersi.pl/piersi-male/ . U niej możecie wykonać nie tylko powiększenie ale także korektę kształtu czy podniesienie piersi. Ja zdecydowałam się na powiększanie i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor doradziła mi jaki rozmiar będzie najlepszy, wytłumaczyła jak przebiega zabieg i jak szybko dochodzi się do pełnej formy.
Odkąd mam pełniejszy biust czuję się pewniej i bardziej kobieco.
dinkaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2019, 17:06

Re: powiekszanie biustu

Postautor: dinkaa » 03 mar 2019, 17:15

Marzę o operacji plastycznej biustu ale nie wiem czy warto jeśli w przyszłości chciałabym urodzić minimum dwójkę dzieci? Czy któraś z was robiła zabieg przed ciąża? Ciarki mnie przechodzą gdy ktoś pisze o operacjach plastycznych vs wierze. Czy wiara powinna mieć wpływ w nasze ingerencje w ciało? Bo szukając informacji o operacji na biust wpadłam na taki blog https://profaith.pl/ . Ciekawe prawda?
dino289
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 24 kwie 2018, 15:48

Re: powiekszanie biustu

Postautor: dino289 » 31 mar 2019, 18:12

kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: powiekszanie biustu

Postautor: kitka66 » 08 lis 2019, 08:41

Ja sama jestem po zabiegu powiększania piersi i jestem zachwycona efektem, bo moje piersi wyglądają bardzo naturalnie :) Na pewno warto szukać informacji, dobrego lekarza no i zdecydować się na dobre jakościowo implanty, ja wybrałam Mentory. Poza tym obejrzyjcie sobie jeszcze ten filmik z udziałem dr Szczyta https://www.youtube.com/watch?v=WmbiSf4rL9Y&t=1009s. Mnóstwo ciekawych i rzetelnych informacji!
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: powiekszanie biustu

Postautor: anettka » 08 lis 2019, 09:18

kalinka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 124
Rejestracja: 19 paź 2018, 22:39

Re: powiekszanie biustu

Postautor: kalinka » 17 gru 2019, 13:19

w Dermed w katowicach powiekszaja piersi za pomoca odessanego z innej czesci ciala tluszczu :) uwazam, ze to fajna metoda, lepsza na pewno moim zdaniem niz klasyczne implanty no i naturalniej wyglada, moja kolezanka robila i ja tez mam w planach :)

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość