Czy biorezonans pomoże alergiczce?

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
Poziomka45
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2018, 21:43

Czy biorezonans pomoże alergiczce?

Postautor: Poziomka45 » 27 gru 2018, 21:49

Jestem mamą nastoletniej alergiczki, nie mogę patrzeć na to, jak moja córka się męczy. Najgorzej jest wiosną i wczesnym latem, gdy kwitną drzewa i krzewy.
Przypadkiem usłyszałam, że skutecznym sposobem na walkę jest biorezonans - dokładniej chodzi mi o to: http://biorezonans-wilanow.pl/o-alergiach/
Poważnie zastanawiam się nad wykonaniem tego badania u mojej córki, próbowałyśmy już wielu metod - tradycyjnych i niekonwencjonalnych, ale na razie bez większych efektów.
Czy ktoś z forumowiczów posiada wiedzę w przedmiotowej kwestii? Co sądzicie o biorezonansie?
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: Czy biorezonans pomoże alergiczce?

Postautor: trik01 » 28 mar 2019, 18:36

O biorezonansie się nie wypowiem, nie miałam. Ale spróbowałam bioenergoterapii i nie żałuję. Polecono mi Klaudię Szewcową, ma swoją stronę w internecie więc znajdziecie bez problemu. To osoba z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem i warto zaufać jej metodom bo pomagają.
Dolka920
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 26 lip 2018, 12:15

Re: Czy biorezonans pomoże alergiczce?

Postautor: Dolka920 » 02 kwie 2019, 14:32

Alergiczne to pomoże alergolog .Wiem bo sama sie lecze chociaż trochę za późno bo wykryto u mnie astmę .Ostatnio zmieniałam przychodnię bo na jakiś okres czasu się przeprowadziłam. Chodzę teraz do przychodni Nasz Lekarz w Toruniu i lekarz pierwszego kontaktu stwierdził że najprawdopodobniej mam astmę. Skierował mnie do pulmonologa w tej samej przychodni. I tak się skończyło moje niedokładne leczenie alergii. Więc reasumując nie lekcewazcie tematu.
mlodamama21x
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 12 lip 2018, 08:04

Re: Czy biorezonans pomoże alergiczce?

Postautor: mlodamama21x » 16 kwie 2019, 08:09

Ja polecam alergologa z Luxmed w Lublinie

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość