Dobry ortopeda Warszawa

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
lyladexter
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 06 maja 2019, 18:38

Re: Dobry ortopeda Warszawa

Postautor: lyladexter » 17 lut 2021, 09:43

Jeżeli poszukujecie ortopedy na terenie Warszawy, to polecam wam zajrzeć tutaj : https://www.cmgamma.pl/ ;) Kilkoro moich znajomych leczyło tam swoje ortopedyczne dolegliwości i chwalili sobie obsługę. Najlepiej przedzwonić, zapytać o wolny termin i na wizycie dowiedzieć się więcej szczegółów. Wiadomo ze lekarz musi zbadać, przeprowadzić wywiad, żeby zaproponować odpowiednie leczenie czy rehabilitacje. Tam mają tez nowoczesny sprzęt, wiec bez problemu zrobią ci komplet badan takich jak MR czy CT. :)
mapka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2021, 09:56

Re: Dobry ortopeda Warszawa

Postautor: mapka » 01 lip 2021, 14:59

Ja regularnie uczęszczam do kliniki FIMEDICA z moim kolanem. Polecam tu dr Pawła Skowronka. Generalnie ta klinika jest wyspecjalizowana w leczeniu chorób ortopedycznych - mają usg, EMG, Poradnię Leczenia Bólu, konsultacje u osteopatów, neurochirurgów, lekarzy medycyny sportowej itd. itp. Obsługa na najwyższym poziomie.
annakk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2021, 12:44

Re: Dobry ortopeda Warszawa

Postautor: annakk » 13 sie 2021, 12:47

ja z Warszawy trafiłam aż do Wrocławia :D przyjaciółka poleciła mi placówkę Orthos, sprawdziłam opinie i zachęcona zdecydowałam się na leczenie właśnie tam. nie żałuję, bo terminy były nieodległe, a opieka i lekarze na medal. serdecznie polecam

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość