Pozbycie się rozstępów w Sosnowcu

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
Awatar użytkownika
Nataliaxab
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2018, 23:39

Pozbycie się rozstępów w Sosnowcu

Postautor: Nataliaxab » 14 wrz 2018, 23:46

Od niedawna próbuję pozbyć się rozstępów które strasznie uprzykrzają mi życie. Naturalne metody nic mi nie dały.
Jestem gotowa aby zaufać specjalistom i zlikwidować takowe rozstępy tylko u kogo ? Kto waszym zdaniem kobitki jest najlepszy w sosnowcu ?
I jaką metodą są usuwane takowe rozstępy ?
Manta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2018, 17:27

Re: Pozbycie się rozstępów w Sosnowcu

Postautor: Manta » 15 wrz 2018, 17:30

Co to znaczy naturalne metody podstawa to odpowiednio dużo ruchu i do tego zbalansowana dieta :)
Ale jeżeli już naprawdę nie wiesz w jaki sposób temu zaradzić to wtedy są w twojej okolicy tzw. kliniki
Moja znajoma korzystała kiedyś z usług tej http://www.scbeautyclinic.pl/ i była bardzo zadowolona i sobię chwaliła.
Do tego usuwają tam cellulit za pomocą fali akustycznej Celar AWT wiec w pełni się znają na tym. :ok:
Monisia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 15 wrz 2018, 18:48

Re: Pozbycie się rozstępów w Sosnowcu

Postautor: Monisia » 15 wrz 2018, 18:53

Wiadomo rozstępy to nic przyjemnego ja miałam podobny problem wtedy skorzystałam również z kliniki podanej przez Manta
Personel jest tam bardzo miły a metody z których korzystają to między innymi - karbokyterapia Dual XT, Carbolift lub RF mikroigłowy Elisys :hurra:
Jest to bardzo skuteczne rozwiązanie ponieważ już po paru wizytach rozstępy zanikają :) U siebie zauważyłam różnicę już po 2 wizycie.
jagna111
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 15 wrz 2018, 19:31

Re: Pozbycie się rozstępów w Sosnowcu

Postautor: jagna111 » 15 wrz 2018, 19:32

Korzystałam kiedyś u nich z zlikwidowania przebarwień na ciele i wszystko poszło sprawnie a efekt był pozytywny.
Awatar użytkownika
Nataliaxab
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2018, 23:39

Re: Pozbycie się rozstępów w Sosnowcu

Postautor: Nataliaxab » 15 wrz 2018, 20:01

A czy usunięcie tych rozstępów karbokyterapią Dual XT jest bolesne ?
jagna111
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 15 wrz 2018, 19:31

Re: Pozbycie się rozstępów w Sosnowcu

Postautor: jagna111 » 15 wrz 2018, 20:38

Wątpię nie powinno to boleć chociaż ja z tego nie korzystałam.
Awatar użytkownika
Nataliaxab
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2018, 23:39

Re: Pozbycie się rozstępów w Sosnowcu

Postautor: Nataliaxab » 15 wrz 2018, 20:58

W takim razie umówię się na spotkanie i będziemy działać dzięki wielkie za pomoc :hurra:
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Pozbycie się rozstępów w Sosnowcu

Postautor: monikabert90 » 19 wrz 2018, 17:49

Z tego co wiem, to takie zabiegi na usuwanie rozstępów są niestety bardzo drogie. Dlatego też warto zapobiegać ich pojawieniu się, zwłaszcza w takich newralgicznych momentach, jak na przykład ciąża. Marka Mustela stworzyła nawet specjalną linię kosmetyków, z którą możecie się zapoznać na stronie https://www.mustela.pl/product/nasze-produkty/produkty-pielegnacyjne-dla-przyszlych-i-mlodych-mam do pielęgnacji skóry w okresie ciąży. Ich regularne stosowanie pomaga przeciwdziałać rozstępom, myślę więc, że warto się w nie zaopatrzyć, na pewno są dużo tańsze niż własnie takie zabiegi na usuwanie rozstępów.
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Pozbycie się rozstępów w Sosnowcu

Postautor: kamai » 15 paź 2018, 12:18

mi się udało pozbyć rozstępów dzięki kuracji wiem bio oil, smarowanie 2 razy dziennie przez minimum 3 miesiące załatwia sprawę
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: Pozbycie się rozstępów w Sosnowcu

Postautor: pawi » 07 sty 2019, 23:03

Rozstępy to przykry i często bardzo krępujący problem, więc jak chcesz się ich pozbyć na stałe to zaufaj najlepszej polskiej klinice urody https://klinikiurody.com.pl/
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pozbycie się rozstępów w Sosnowcu

Postautor: bella3 » 01 sty 2020, 01:23

Ja bym spróbowała laserowych zabiegów usuwania rozstępów. Można takie zabiegi wykonać w Centrum Medycznym Gabos w Piekarach Śląskich https://gaboscm.pl/laserowe-usuwanie-blizn-i-rozstepow/ i z tego co czytam naprawdę są to zabiegi skuteczne. Mam koleżankę która po porodzie miała naprawdę duże rozstępy i z pomocą lasera udało się jej takich zmian pozbyć. Już po pierwszym zabiegu można było zauważyć poprawę. Także w walce z takimi problemami skórnymi, myślę, że laser to najlepsze rozwiązanie. I nie ma co się obawiać, można naprawdę wykonać taki zabieg zupełnie bezboleśnie.

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość