Usuwanie znamion Warszawa

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
opatka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: 05 paź 2017, 18:13

Usuwanie znamion Warszawa

Postautor: opatka » 10 sie 2018, 13:35

Byłam niedawno w zaufanym gabinecie kosmetologii estetycznej na depilacji laserowej. Przy okazji tego zabiegu dowiedziałam się też że panie wykonują zabieg usuwanie znamion - Warszawa. Co myślicie o tego typu zabiegach? Czy znamiona wam przeszkadzają, czy raczej są oryginalną "ozdobą"? Zapraszam do dyskusji
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Usuwanie znamion Warszawa

Postautor: bella3 » 11 wrz 2018, 12:29

Tu nawet nie chodzi o to czy one przeszkadzają, spora część takich znamion jest zwyczajnie niebezpieczna i warto się ich pozbywać. Tak samo z pieprzykami. Ja na takie zabiegi udawałam się pod Warszawę do Starych Babic do Cm Arnica, tam usuwają znamiona laserowo, myślę że to obecnie najlepsza i najmniej inwazyjna metoda. Oczywiście wcześniej odbywa się konsultacja z lekarzem, dokładnie tłumaczy jak wygląda i na czym polega zabieg. Mają dobry laser i korzystniejsze ceny moim zdaniem niż w samej Warszawie, a specjaliści super.
magnolia19
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 05 cze 2018, 14:52

Re: Usuwanie znamion Warszawa

Postautor: magnolia19 » 28 gru 2018, 19:26

Mysle, ze czasem usuniecie jest konieczne, bo znamię może zagrazac zdrowiu (zwlaszcza w przypadku znamion, które powstaly na skutek opalania). Czasem jest to kwestia estetyki, a nawet kompleksów. Poł roku temu usunelam pieprzyk w klinice Melitus u dr Kołodziejskiego :) Zabieg był przeprowadzony w znieczuleniu, wiec nie odczuwalam bolu. Trwalo to zaledwie kilku minut. Potem przyszłam jedynie na zdjecie szwow, zostala niewielka blizna, wiec rozwazam poddanie sie usunieciu jej laserem rowniez w melitusie.
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: Usuwanie znamion Warszawa

Postautor: pawi » 07 sty 2019, 23:04

W Warszawie jest sporo klinik, które się tym zajmują, jednak zdecydowana większość z nich jest niestety nieodpowiednim wyborem. Dlatego jak szukasz sprawdzonego salonu, to według mnie tylko do https://klinikiurody.com.pl/
koja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2018, 21:25

Re: Usuwanie znamion Warszawa

Postautor: koja » 01 lut 2019, 15:29

Nie zawsze trzeba usuwać, ja mam jednego pieprzyka na twarzy i mi się podoba ale za to regularnie chodzę na badanie dermatoskopowe żeby ocenić czy nic się z nim nie dzieje. Mam jeszcze na ciele sporo innych i je też badam. Do Ober Clinic w Warszawie chodzę do super Pani doktor Kik-Rachuty najlepszy dermatolog u jakiego byłam. Polecam, na pewno pokieruje też gdzie warto usuwać w stolicy pieprzyki i inne znamiona.
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: Usuwanie znamion Warszawa

Postautor: felicja44 » 17 maja 2019, 13:43

Pamiętaj aby zadbać o bliznę, bo niestety będzie. Ja smarowałam tą maścią https://www.contractubex.pl/. Bardzo dobra po 3 miesiącach po bliźnie ani śladu.
paulina27
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 02 lip 2019, 15:00

Re: Usuwanie znamion Warszawa

Postautor: paulina27 » 15 lip 2019, 08:30

Hej :)
Ja niedawno wykonałam sobie badanie wszystkich znamion i pieprzyków. Myślę, że każdy z nas raz w roku powinien zrobić takie badanie, aby nie przeoczyć żadnej zmiany niepokojącej onkologicznie i w razie potrzeby szybko podjąć decyzję o jej usunięciu czy leczeniu. Polecam Wam sprawdzić to badanie w Klinice Ambroziak, gdzie dermatoskopia cena jest bardzo przystępna i wykonywana przez doświadczonych lekarzy. Sprawdźcie sami! :)

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość