Chirurg stomatolog

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Chirurg stomatolog

Postautor: ewelina8393 » 16 kwie 2018, 01:01

Jaki czas temu byłby mi potrzebny chirurg stomatolog - Lux-Dent.com.pl. Znalazłam i muszę umówić się na wizytę. Mam kłopot z zębem i usłyszałam u dentysty, że jest potrzebne wyrywanie, ale tylko u chirurga stomatologa. Mieliście już jakieś, takie zabiegi? Bo powiem szczerze, że obawiam się tego. Nigdy nie miałam nic z zębami, oprócz plomb robione. Liczę na to, że nie będzie bolało.
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Chirurg stomatolog

Postautor: Mateo 77 » 29 kwie 2018, 18:54

Ja zawsze stawiam na to, by moim zdrowiem zajmowali się jak najlepsi profesjonaliści. Przekonują mnie centra stomatologiczne takie jak Triodent. Patrząc na informacje zawarte w http://www.triodent.com.pl/ stwierdzam, że wizyty u nich dają gwarancję szybkiego usunięcia problemu i powrotu do pełnego zdrowia.
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: Chirurg stomatolog

Postautor: pawi » 08 maja 2018, 09:47

Strach przed dentystą zawsze będzie dopóki nie pójdziesz do jakiegoś dobrego, który wykona Ci bezbolesne leczenie. Ja własnie do takiego chodzę i już w ogóle nie boje się mojego dentysty z Warszawy http://glamourdental.pl/nasz-zespol
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Chirurg stomatolog

Postautor: monikabert90 » 14 maja 2018, 08:03

Ja tylko raz w życiu korzystałam z usług chirurga stomatologicznego. Zapisałam się wtedy do specjalisty w Centrum Medycznym Danea w Bielsku-Białej, ponieważ mieszkałam wtedy w tamtych okolicach. W centrum pracują również inni lekarze specjaliści - pełną listę można zobaczyć sobie na ich stronie internetowej http://danea.pl.
Ja byłam bardzo zadowolona - obsługa już poczynając od recepcji bardzo profesjonalna i miła, za wizytą nie musiałam długo czekać, a z zabiegu byłam bardzo zadowolona - wszystko przebiegło tak, jak powinno :)
koja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2018, 21:25

Re: Chirurg stomatolog

Postautor: koja » 12 mar 2019, 19:47

Przede wszystkim chirurgia stomatologiczna wcale nie musi boleć. Z tego co czytałam tutaj http://vita-dent.gliwice.pl/chirurgia/, sporo zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej można wykonać z pomocą lasera, bez krwi i bólu. Znieczulenie również może odbywać się bez kłucia, metodą komputerową. To szczególnie dla osób bojących się bólu, krwi, przewrażliwionych na fotelu dentystycznym, bardzo dobre wiadomości. VITA-DENT w Gliwicach to miejsce gdzie takie zabiegi laserowe można oczywiście wykonać. Oprócz tego stosują inne nowoczesne metody stomatologiczne, na przykład leczenie bezwiertłowe czy laserową diagnostykę próchnicy.
Majkel12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 06 mar 2019, 08:40

Re: Chirurg stomatolog

Postautor: Majkel12 » 14 mar 2019, 11:08

Dobry stomatolog w Krakowie przyjmuje w hucie. Chodzę tam już od kilku lat, na wszystkie "przeglądy" :D. Bardzo mili lekarze. Lokalizacja też ok. Jest tp naprawdę dobry dentysta kraków
Vectra34
Level 1
Level 1
Posty: 362
Rejestracja: 19 lis 2017, 15:00

Re: Chirurg stomatolog

Postautor: Vectra34 » 19 mar 2019, 08:31

Ja to Ci powiem, że jak wybieram gabinet stomatologiczny, to bezwzględnie taki, w którym jest zatrudniony chirurg stomatolog, tak jak tutaj https://titaniumdental.pl/cennik/ . Wychodzę z założenia, że jeśli okaże sie na fotelu, że sorry, trzeba chirurga, to nie będę latać po mieście w jego poszukiwaniu, ale mam go na miejscu. Dla mnie usługi muszą być kompleksowe. Każda wizyta to jakiś tam koszt, jak mam płacić to tylko za dobre leczenie.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Chirurg stomatolog

Postautor: Arkadiusz1 » 25 mar 2019, 12:38

Jasna sprawa, zawsze powinniście wybierać najlepsze gabinety stomatologiczne. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że Wasze problemy zostaną usunięte szybko i bezboleśnie. Na pewno warto zajrzeć do http://stomatologia-dentica.pl/uslugi-dentystyczne/ i tam przekonać się, co będzie najodpowiedniejsze w Waszej sytuacji. To ważna sprawa, miejcie to na uwadze.
KrzysztofStol
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 10 gru 2018, 13:02

Re: Chirurg stomatolog

Postautor: KrzysztofStol » 25 mar 2019, 13:43

Byłam u dobrego chirurga stomatologa w Poznaniu. Krzywy zgryz naprawiony, chociaż trochę bólu to kosztowało :P Ale Pan stomatolog był świetny przez cały proces leczenia - rzetelny, uprzjemy, odpowiedział na każde pytanie... Rewelacja :D Daję namiary: Chirurg stomatologiczny Poznań
Weronika2405
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:26

Re: Chirurg stomatolog

Postautor: Weronika2405 » 28 maja 2019, 11:35

Ja odkąd pamiętam wszystkie problemy z zębami leczę u swojego dentysta Nowa Huta. Niedawno umówiłam też córkę na pierwszą wizytę u ortodonta Nowa Huta, bo w tym gabinecie można rozłożyć płatności na MediRaty Kraków.
Za niedługo wybieram sie też na wybielanie zębów Nowa Huta, bo szykuje się wesele w rodzinie i chcę mieć piękny uśmiech ;)
ludwik6787
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 07 wrz 2019, 00:35

Re: Chirurg stomatolog

Postautor: ludwik6787 » 21 lis 2019, 06:36

Ja z kolei korzystam z usług chirurg stomatolog toruń i jak do tej pory nigdy się nie zawiodłem - szybko, profesjonalnie i bez żadnych komplikacji :)
Zofia21
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 07 maja 2021, 10:16

Re: Chirurg stomatolog

Postautor: Zofia21 » 25 maja 2021, 17:25

Polecam chirurgię stomatologiczną w Amber Clinic w Gdańsku.
Byłam na wizycie, celem usunięcia ósemki i wszystko poszło gładko i sprawnie, no i co ważnie bezboleśnie.
Jak dla mnie Amber Clinic to prawdziwi profesjonaliści ze wspaniałym podejściem do pacjenta.
mariolaGT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:50

Re: Chirurg stomatolog

Postautor: mariolaGT » 01 wrz 2021, 17:14

Miałam pewien problem, który wymagał interwencji chirurga stomatologicznego. W Szczecinie udało mi się znaleźć takiego w gabinecie Lubińska Stomatologia Ortodoncja. Nawet taki przypadek jak mój nie był im obcy. Fajne miejsce, mili ludzie i ogólnie super!

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość