Logopeda - Warszawa

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
izabelaa93
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 28 paź 2015, 10:46

Logopeda - Warszawa

Postautor: izabelaa93 » 23 mar 2018, 10:43

Gdzie w Warszawie prowadzą terapie logopedyczne dla dzieci? Znajcie jakichś dobrych logopedów?
rafaal091
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: 20 wrz 2016, 10:16

Re: Logopeda - Warszawa

Postautor: rafaal091 » 26 mar 2018, 11:36

Prywatnie, czy publicznie? Najszybciej zapisać się prywatnie. W W-wie jest wielu dobrych logopedów. Dość niskie stawki ma logopeda na ul. Koncertowej 3/5, szybko postawi diagnozę i poprowadzi odpowiednią terapię, dopasowaną do dziecka, tutaj https://zajecialogopedyczne.pl/terapia-logopedyczna jest trochę o terapii.
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Logopeda - Warszawa

Postautor: kitka66 » 09 maja 2018, 10:02

terminy na nfz są bardzo odległe niestety. My skorzystaliśmy z pomocy logopedy z ośrodka LOGOS DTR, który mieści się w Warszawie na Targówku na osiedlu Zielone Zacisze. Szybki termin, bardzo dokładna konsultacja i terapia, która dość szybko zaczęła dawać dobre efekty. Wciąż ćwiczę z córką w domu, dostaliśmy gotowy zestaw ćwiczeń do domu. Dużo pracy własnej, dobry specjalista i wszystko da się ,,wyprostować" :)
Winnin
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 28 gru 2017, 21:52

Re: Logopeda - Warszawa

Postautor: Winnin » 24 maja 2018, 19:21

hmm mozesz dodatkowo sama pomoc swojemu dziecku w domu, jesli chodzi o problemy z wymowa/mowa. Sa specjalne ksiazki czy pomoce edukacyjne, ktore pomoga w walce z ta choroba. Dostepne sa w roznych ksiagarniach edukacyjnych - takze online, np: https://www.eduksiegarnia.pl/logopedia Mozesz dzieki temu przy odrobinie samozaparcia i dobrej woli - pomoc dziecku w domu. Na pewno przyniesie to takze pozadany efekt.
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Logopeda - Warszawa

Postautor: bella3 » 24 maja 2018, 22:34

W Radzyminie w CM Panorama prowadzą takie terapie na pewno, to dość blisko Warszawy spokojnie się można wybrać. Moja siostrzenica tam jeździła właśnie, pediatra poleciła tamtą poradnię. Siostra też bardzo zadowolona i z podejścia do dziecka i ze sposobu pracy.
angelika9022
Level 1
Level 1
Posty: 264
Rejestracja: 24 maja 2018, 13:47

Re: Logopeda - Warszawa

Postautor: angelika9022 » 18 sie 2018, 09:55

A ja myślę, że warto wspomnieć o metodzie tomatisa, bo jest teraz ona małą rewolucją, jeśli chodzi o leczenie zaburzeń mowy itd. Sama sprawdzam na jej temat informacje i coraz bardziej mi się to wszystko podoba. Warto też znaleźć odpowiedniego miejsce i dla mnie takim miejscem jest - http://metodatomatisa.com/ Może sprawdźcie sobie wszystko dokładnie sami, na czym to polega.
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Logopeda - Warszawa

Postautor: dusia » 23 paź 2018, 14:59

o kitka66 moje dziecko też uczestniczyło w terapii logopedycznej organizowanej przez ośrodek logos w Warszawie. Zgadzam się, że pracuja tam doświadczeni profesjonaliści. Sama na początku nie spodziewalam się, że efekty terapii przyjdą tak szybko :)
marialis
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:05

Re: Logopeda - Warszawa

Postautor: marialis » 10 kwie 2020, 12:21

My jesteśmy zadowoleni z terapii przeprowadzonej przez logopeda Warszawa z zakresu usuwania wad wymowy. Synek miał spore problemy z mową ale dobrze się nim zajęli i podejrzewam, że niebawem będziemy już terapię powoli kończyć. Sporo ćwiczeń robiliśmy też w domu ale efekty są więc nie ma co zwlekać :)
komanka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2021, 19:12

Re: Logopeda - Warszawa

Postautor: komanka » 10 wrz 2021, 22:36

My chodziliśmy do logopedy do kliniki SClinic na Łukowskiej. Tam mają świetnego logopedę. Z doświadczeniem i podejściem do pacjentów.

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość