Czy ktoś może mi powiedzieć, jak długo trwa detoks alkoholowy?

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
delycatna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 08 lut 2018, 08:26

Re: Czy ktoś może mi powiedzieć, jak długo trwa detoks alkoholowy?

Postautor: delycatna » 16 lut 2018, 13:05

Temat już był wałkowany wiele razy. Jeśli oczekujesz profesjonalnego i kompleksowego leczenia to tylko w prywatnym ośrodku. Odsyłam po więcej informacji na http://poznandetoks.pl/ bo to sprawdzony ośrodek z wykwalifikowaną kadrą i nowoczesnym detoksem, który nie szkodzi organizmowi. W razie pytań pisz śmiało na pewno pomogę.
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Re: Czy ktoś może mi powiedzieć, jak długo trwa detoks alkoholowy?

Postautor: pawelek34 » 09 kwie 2018, 11:57

Zgadzam się z moimi poprzednikami. Detoks nie wystarczy, by wyjść z nałogu. Taki zabieg może być przydatny w momencie, gdy całkowicie rzucamy picie i chcemy oczyścić organizm.

Wyżej wspomniał ktoś o terapii w ośrodku leczenia uzależnień. Też to polecam, ale pod warunkiem, że chora osoba może pozwolić sobie na takie coś. Przykre jest to, że niektórzy piją i pracują. Przed pójściem do pracy idą do sklepu, kupują setkę, piją duszkiem i idą do roboty. W życiu doświadczyłem alkoholizmu, więc wiem jak to wygląda, niestety.

Wiele osób mających problem z nadużywaniem alkoholu stosuje wszywki z esperalu. Mój bliski znajomy zaczął już na studiach. Wiadomo, uwolnił się od rodziców, pojechał do innego miasta i chciał się wyszaleć. Na początku klub co tydzień i picie do tak zwanej odcinki, potem alkoholizacja przez cały weekend, aż w końcu doszło do tego, że pił przed zajęciami, w ich trakcje, oraz po. Dosłownie w każdy dzień był napity do granic możliwości.. czasami nie miał już na jedzenie, więc pożyczał od rodziców mówiąc, że wykosztował się na materiały na uczelnię, itd. Bardzo okrutny widok, ale nie przekreśliłem go. Wiem, że to choroba i potrafi dotknąć każdego. Porozmawiałem z nim i przyznał mi rację, ale nie mógł iść na terapię, bo przecież miał studia, a rodzice by go zabili, gdyby się dowiedzieli w co się wplątał. Kumpel zdecydował, że wszyje sobie esperal. Pojechaliśmy wspólnie do tej kliniki http://www.pogotowie-alkoholowe.pl/ i kolega poszedł na zabieg. Powiem Wam, że słyszałem wiele o wszywkach, ale naprawdę – jeżeli ktoś ma chociaż drobne chęci to mu to pomoże. Alkoholizmu nie można lekceważyć – nałóg tak samo niszczycielski jak narkotyki. Pomóżcie swoim bliskim i rozmawiajcie z nimi kiedy tylko się da o tym.
gardenia
Level 1
Level 1
Posty: 326
Rejestracja: 16 lis 2017, 17:09

Re: Czy ktoś może mi powiedzieć, jak długo trwa detoks alkoholowy?

Postautor: gardenia » 19 lip 2018, 08:11

Detoks to początek wyjścia z kłopotów, najważniejsze jednak, że została juz podjeta decyzja. Prywatne odtrucie alkoholowe Olsztyn to miejsce, gdzie ludzie ze spokojem przechodzą ten najtrudniejszy okres w swoim zyciu. Tym niemniej miejsce jest tak klimatyczne i wyjątkowe, że po niedługim czasie przyzwyczajają się. Łatwiej znoszą rozłąkę z rodziną, bo atmosfera tu panująca zdecydowanie dobrze na wszystkich wpływa.

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość