leczenie niepłodności

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
zaos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 02 mar 2019, 13:08

Re: leczenie niepłodności

Postautor: zaos » 25 mar 2020, 07:18

my też się staraliśmy i się udało :)
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: leczenie niepłodności

Postautor: kamai » 25 mar 2020, 10:06

Teraz nawet z endometriozą można starać się o dziecko, w szpitalu medicover są świetni specjaliści, robią nawet bardzo skomplikowane zabiegi po których szansa na dziecko wzrasta
Fachowiec
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 19 paź 2017, 11:39

Re: leczenie niepłodności

Postautor: Fachowiec » 22 gru 2020, 10:34

Doskonałych specjalistów z ginekologii znajdziecie w Gabinety Lekarskie Łucka https://gabinetylucka.pl/ w Warszawie. Pomogli mi i wielu moim znajomym zajść w ciąże i urodzić zdrowe dzieciaczki. To nowoczesna przychodnia, gdzie przyjmują doświadczeni specjaliści którzy mają dostęp do innowacyjnego sprzętu, dzięki czemu potrafią szybko i sprawnie stawiać diagnozy i wdrażać odpowiednie leczenie. Z ich pomocą urodziłam już dwójkę maluszków POLECAM I WAM!!
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: leczenie niepłodności

Postautor: Kamilka75 » 13 sty 2021, 14:41

Niestety, ale ja musiałam się tym problemem zainteresować. Jestem bezpłodna i nie mogę zajść w ciążę. Lekarze już załamują ręce, nie wiedzą, co robić, żeby to zmienić. Dlatego ja już nie będę sprawdzać możliwości zwykłych lekarzy. Chcę się na leczenie niepłodności Lublin zapisać. I wtedy się rozeznamy, co i jak.

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość