Ile kosztują implanty - Poznań

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
lenka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 04 lis 2018, 16:45

Re: Ile kosztują implanty - Poznań

Postautor: lenka » 15 mar 2019, 17:59

Ja myślę że implanty raczej sa w podobnych cenach. Ale ważną sprawą jest aby zrobić odpowiednio dobre prześwietlenie zębów. Zwykły rentgen może być mało szczegółowy. Sama robiłam implanty i mój stomatolog wysłał mnie do specjalistycznego prześwietlenia. Ja byłam w pracowni Diagdent. Bardzo dobry sprzęt mają tam i robią różne rodzaje prześwietleń.
Melaska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 29 kwie 2018, 10:32

Re: Ile kosztują implanty - Poznań

Postautor: Melaska » 20 mar 2019, 10:43

Pewnie wielkość miasta, miejscowości też ma wpływ na usługi dentystyczne. Z tego co mi mówiła znajoma z Lublina to na wschodzi prawie dwa razy taniej można załatwić wiele zabiegów dentystycznych i ona własnie tam wszystko z zębami robi, a mieszka obecnie na śląsku. Jak chcecie sobie zrobić implanty to zajrzyjcie na http://tomo3d.pl Tu zajmują się tomografią 2D i 3D.
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ile kosztują implanty - Poznań

Postautor: bella3 » 24 cze 2019, 08:14

W zależności od lokalizacji ceny wahają się od 2 do nawet 5 tysięcy złotych. Implanty to najlepsze rozwiązanie w przypadku utraty zęba, nie zawsze mówi się jednak, że istnieją pewne przeciwwskazania do takiego zabiegu http://krakdental.pl/jakie-sa-przeciwwskazania-do-implantow-zebowych_skwm.a. Koniecznie sobie zobaczcie zanim będziecie chcieli odkładać pieniądze, być może nie możecie mieć u siebie właśnie takiego zabiegu.
melcik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 08 sie 2019, 12:12

Re: Ile kosztują implanty - Poznań

Postautor: melcik » 06 lis 2019, 13:29

Implanty to jest naprawdę dobre rozwiązanie, moja mama ma je z kliniki w Warszawie Corten Medic już dwa lata i wyglądają naprawdę dobrze i jak na razie nie było z nimi żadnych problemów.
bamiel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 181
Rejestracja: 30 lip 2018, 18:46

Re: Ile kosztują implanty - Poznań

Postautor: bamiel » 16 lis 2019, 22:45

irene01
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 30 maja 2020, 15:35

Re: Ile kosztują implanty - Poznań

Postautor: irene01 » 19 cze 2020, 12:46


Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość