Z czego biorą się problemy nietrzymania moczu?

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
Awatar użytkownika
Kubalek3
Level 1
Level 1
Posty: 306
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:29

Re: Z czego biorą się problemy nietrzymania moczu?

Postautor: Kubalek3 » 16 sty 2018, 13:37

Na ten temat to najlepiej byłoby porozmawiać ze specjalistą, chociażby moja mamuśka korzystała ostatnio z zabiegu laserowego nietrzymania moczu w rzeszowskim gabinecie Moja Estetyka: http://www.mojaestetyka.pl i bardzo chwaliła gabinet, właśnie chociażby za to, że dowiedziała się wszystkiego na temat swojej wstydliwej przypadłości, w końcu powiedzieli jej kilka rzeczy, których dotąd nikt nie potrafił wytłumaczyć. :)
Maxi Kaz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 27 kwie 2017, 23:49

Re: Z czego biorą się problemy nietrzymania moczu?

Postautor: Maxi Kaz » 26 sty 2018, 12:40

Ja nie jestem sam za jakimś nadmiernym braniem farmaceutyków, ale jednak lekarze po coś studiowali i uczyli się te kilka dobrych lat. Zamiast sobie samemu wystawiać diagnozy to chyba w przypadkach problemów z mięśniami dna miednicy, albo z pęcherzem lepiej sprawdzić gdzie w okolicy jest dobry urolog Wrocław ma fajnego lekarza, dr Piotra Szulca który naprawdę zna się na rzeczy i pomoże Ci na twój problem albo pokieruje dalej. Często takie problemy to powikłania po porodzie, kwestia wieku, a czasem jakiejś choroby układu moczowego. Zamiast sie zastanawiać, sugerować artykułami w sieci, które niekoniecznie są pisane przez osoby kompetentne to lepiej sprawdzić na 100% u specjalisty.
Chorowitek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 06 kwie 2018, 10:56

Re: Z czego biorą się problemy nietrzymania moczu?

Postautor: Chorowitek » 06 kwie 2018, 10:58

Powodów może być wiele. Najlepiej udać się od razu do urologa jeśli pojawiają się takie problemy. Ja ostatnio byłem i wszystko minęło na szczęście (też problem z nietrzymaniem moczu). Jak ktoś jest z małopolski to polecam to miejsce: urolog bochnia. Dobrzy specjaliści.
wrona123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2018, 12:47

Re: Z czego biorą się problemy nietrzymania moczu?

Postautor: wrona123 » 16 maja 2018, 13:29

Jeśli męczy Cię problem z nietrzymaniem moczu, to warto zapisać się na wizytę do gabinetu w Łodzi https://cashmire.pl/oferta/ginekologia-estetyczna/nietrzymanie-moczu/. Zabieg jest bezbolesny, wykonywany laserem, dzięki czemu nie potrzeba znieczulenia ani hospitalizacji. Warto poczytać o tym na ich stronie. Nie powinnaś się niczego obawiać, ani wstydzić. Ten problem dotyka coraz więcej kobiet, a coraz więcej z nich decyduje się na zabieg.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Z czego biorą się problemy nietrzymania moczu?

Postautor: ewelina8393 » 18 maja 2018, 10:54

Z tego, co czytałam to głównym czynnikiem, przez który się pojawiają to porody, bo niestety wiele to zmienia w naszym ciele. Ale na szczęście można się tego problemu całkowicie pozbyć. Wystarczy wizyta w dobrej klinice, np. tej https://multiclinic.pl/wykonujemy/ginek ... stetyczna/ i zabieg laserowy. Potem można czuć się na nowo dobrze.
Karolina100
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 18 gru 2018, 16:20

Re: Z czego biorą się problemy nietrzymania moczu?

Postautor: Karolina100 » 20 gru 2018, 16:31

Jak chodzi o jednego z lepszych urologów to polecam dr Witolda Smoleńskiego z kliniki Bona Dea w Krakowie. Mój syn miał robiony zabieg na stulejkę i został wykonany bardzo dobrze.
koja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2018, 21:25

Re: Z czego biorą się problemy nietrzymania moczu?

Postautor: koja » 29 mar 2019, 00:00

Przyczyn nietrzymania moczu może być wiele, zarówno u mężczyzn jak i u kobiet. Podstawa to diagnostyka i leczenie, nie ma się co bać tego operacyjnego. A co do placówki to na pewno Szpital Mazovia w Warszawie, ich zakres usług jeśli chodzi o urologię i ginekologię naprawdę robi wrażenie, tak samo jak kadra. Wyspecjalizowani są kompletnie, jakbym miała kiedyś się poddawać jakiemuś zabiegowi urologicznemu to tylko tam. Koleżanka leczyła się u nich onkologicznie i skończyło się bardzo pozytywnie.
mekmek
Level 1
Level 1
Posty: 224
Rejestracja: 11 cze 2019, 00:18

Re: Z czego biorą się problemy nietrzymania moczu?

Postautor: mekmek » 19 cze 2019, 14:21

Jakbyście szukali dobrego urologa to pokierować was mogę do https://urolog-gorecki.wroclaw.pl/ Pan dr Marek Górecki z Wrocławia to mega fajny specjalista, bardzo mi pomógł, więc jak macie jakieś urologiczne problemy to zdecydowanie warto do niego się zgłosić.
aakorn
Level 1
Level 1
Posty: 213
Rejestracja: 05 cze 2019, 13:43

Re: Z czego biorą się problemy nietrzymania moczu?

Postautor: aakorn » 28 cze 2019, 01:26

Z kolei bardzo dobry urolog z Tychów to Rafał Bogacki http://urolog-bogacki.pl/ Bardzo dobry, kompetentny i solidny lekarz z fajnym podejściem do pacjenta.
karolina.sz87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 12 sie 2019, 10:52

Re: Z czego biorą się problemy nietrzymania moczu?

Postautor: karolina.sz87 » 12 sie 2019, 11:02

Na takie problemy możecie znaleźć też radę tutaj http://www.scmkrakow.pl/oferta/zabiegi- ... /urologia/ to bardzo dobry urolog w Krakowie, polecam!
monikaloka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 13 wrz 2018, 12:53

Re: Z czego biorą się problemy nietrzymania moczu?

Postautor: monikaloka » 14 sie 2019, 10:40

Takich problemów nie ma co ignorować i liczyć, że same przejdą, bo możemy się z nimi mierzyć jeszcze długo... Wiem, że to dość wstydliwy problem, ale w końcu od tego też są specjaliści. Wystarczy znaleźć odpowiedniego urologa (np. w Łodzi w tej placówce https://melissamed.pl/urolog/ przyjmują doświadczeni lekarze, którzy indywidualnie podchodzą do wszystkich pacjentów). W dodatku leczenie jest dopasowane do konkretnej osoby i jej problemów, nie ma wielomiesięcznych poszukiwań przyczyn danego stanu czy jednostki chorobowej. W dodatku w jednym miejscu jest kilkunastu lekarzy różnych specjalizacji, więc jest możliwa bardzo kompleksowa diagnostyka, a to duży plus danego miejsca.
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: Z czego biorą się problemy nietrzymania moczu?

Postautor: trik01 » 27 sie 2019, 12:29

U mnie porody zrobiły swoje. A jak już taki problem się pojawi, sam nie zniknie nie ma szans. Ja miałam laserem robiony zabieg, dokładnie gdybyście chciały wiedzieć to się nazywa laserowa korekcja nietrzymania moczu. Zabieg krótki i mało inwazyjny, polega na obkurczaniu ścianek pochwy. W szpitalu Medicover miałam ten zabieg. Nawet nie było się czym stresować i ważne, że po kłopocie już mam.
pepperoni
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 04 paź 2017, 11:44

Re: Z czego biorą się problemy nietrzymania moczu?

Postautor: pepperoni » 09 wrz 2019, 15:18

U dzieci to często problem spowodowany stresem, jakimiś nieprzyjemnymi zdarzeniami, niestety jak się dziecku w porę nie pomoże to może się to przerodzić w bardzo poważne dolegliwości, ja dużo informacji na temat moczenia się u dzieci znalazłam na stronie https://suchyporanek.pl/ kopalnia wiedzy
Nesi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 29 mar 2019, 20:59

Re: Z czego biorą się problemy nietrzymania moczu?

Postautor: Nesi » 17 wrz 2019, 16:45

Ostatnio coraz częściej słyszy się na temat moczenia nocnego u dzieci. I zastanawiam się, czy problem pojawił się w ostatnim czasie, czy wcześniej po prostu był tematem tabu. A zupełnie niepotrzebnie, powinno się o tym mówić. Tylko do jakiego lekarza z taką przypadłością wybrać się z dzieckiem? Do pediatry czy od razu szukać urologa?
minella
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: 14 gru 2017, 18:52

Re: Z czego biorą się problemy nietrzymania moczu?

Postautor: minella » 25 wrz 2019, 14:10

U mnie wzielo sie to poprostu z dwoch naturalnych porodow. Probowalam cwiczen miesni dna miednicy, przetestowalam chyba wszystkie mozliwe wkladki i lipa.. Dopiero zabieg w klinice Dermed w Katowicach przywrocil mi checi do zycia i pozwolil usunac problem

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość