Jaki płyn do płukania wybrać?

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
jazd98
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 27 lip 2017, 18:15

Re: Jaki płyn do płukania wybrać?

Postautor: jazd98 » 27 lip 2017, 18:23

Po tym jak założyłem aparaty stałe Gorzów Wlkp. na zęby to też miałem problem z odpowiednim płynem do płukania ust. Tak jak przedmówca postawiłem na Listerine i jestem mega zadowolony.
OlkaJolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 19 lis 2018, 19:22

Re: Jaki płyn do płukania wybrać?

Postautor: OlkaJolka » 19 lis 2018, 19:28

Miałam problem z odkladaniem się płytki nazębnej i dentystka poleciała mi płyn https://www.listerine.pl/ustni-vody/p%C5%82yn-listerine-stay-white Zauważyłam, że odkąd go stosuję płytka dużo wolniej się odkłada i nie potrzebuję już tak często chodzić na jej usuwanie.
kalinka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 124
Rejestracja: 19 paź 2018, 22:39

Re: Jaki płyn do płukania wybrać?

Postautor: kalinka » 14 sty 2019, 20:48

ja uzywam plynu do plukania iWhite, poza tym ze daje fajne odczucie swiezosci to jeszcze wybiela zęby :) przyjemne z pozytecznym
DariaMos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 02 kwie 2020, 10:56

Re: Jaki płyn do płukania wybrać?

Postautor: DariaMos » 26 lis 2020, 12:01

Ja też staram się systematycznie używać płynu do płukania ust, który jednak skutecznie usuwa wszystkie bakterie które zostają po myciu zębów i jednocześnie pozwala fajnie odświeżyć oddech. Natomiast też nie ograniczam się do jednej marki takich płynów i wolę jednak sprawdzać też nowości. Tym bardziej, że na ceneo https://www.ceneo.pl/Plyny_do_plukania_ust masz tego mnóstwo i też można złapać fajne obniżki cenowe. Sprawdź czy mają coś ciekawego dla ciebie, warto też kierować się opiniami klientów którzy też już mieli okazję z niego korzystać. Pozdrawiam

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość