Jaki psycholog w Warszawie?

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
luiza33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2016, 09:29

Jaki psycholog w Warszawie?

Postautor: luiza33 » 23 lip 2016, 09:35

Dzień dobry.
Mam problem a mianowicie nie mogę sobie poradzić z depresją szukam na forach pomocy, ale jakoś to nie skutkuje. Nic mi się nie chce jak mam wyjść z domu panicznie się boję czy wszyscy ludzie myślą, że jestem nieudacznikiem życiowym. Nic mnie nie cieszy, nie mam znajomych. Czy to już czas wybrać się do psychiatry?
kaska2909
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 12 sie 2015, 13:16

Re: Jaki psycholog w Warszawie?

Postautor: kaska2909 » 23 lip 2016, 13:46

Witam.
Myślę, że powinnaś wybrać się do psychologa. Na wizycie lekarz zdiagnozuje problem i podejmiesz terapię. To nie jest wstyd chodzić do psychologa. Dobrą opinią cieszy się PsychoMedic w Warszawie http://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ . Oferują kompleksową opiekę psychiatryczną możesz zadzwonić i umówić się na wizytę.
rybka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 19 lip 2016, 21:12

Re: Jaki psycholog w Warszawie?

Postautor: rybka » 23 lip 2016, 22:32

Z depresją nie ma żartów. Zanim się spostrzeżesz, a przejmie całkowitą kontrolę nad twym życiem. Koniecznie zwróć się o pomoc do specjalistów. Jeżeli z jakiś powodów wstydzisz się zwrócić o pomoc w swoim rejonie możesz skorzystać z wizyt online przeprowadzanych prze http://sui.com.pl/.
Awatar użytkownika
m_michalsky
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 24 wrz 2016, 14:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Jaki psycholog w Warszawie?

Postautor: m_michalsky » 24 wrz 2016, 15:06

Mnie pomogli lekarze z Medica2000. Polecam odwiedzić ich placówkę - naprawdę dobrzy specjaliści.
Awatar użytkownika
DorisAxline
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 12 maja 2016, 18:56

Re: Jaki psycholog w Warszawie?

Postautor: DorisAxline » 01 lut 2017, 11:42

Ja ze swojej strony mogę polecić twojpsychologursynow.pl na Ursynowie. Miałem bardzo duże problemy ze stresem - ciężkie dni w pracy. Bardzo mi pomogli. Pracują tam wysokiej klasy specjaliści, którzy znają się na rzeczy.
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: Jaki psycholog w Warszawie?

Postautor: bella91 » 16 mar 2017, 07:07

W Warszawie jest wielu psychologów. Niestety trzeba trochę czekać na wizyty. Poza tym nie każdy jest gotowy na wizytę w gabinecie, czasami wygodniejszą opcją jest psychoterapia online. Widziałam na http://bezproblemowo.pl/psychoterapia-on-line/ że Pani Aleksandra Korotko prowadzi taką psychoterapię, ceny ma bardzo przystępne. Sama myślę o zgłoszeniu się do niej.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Jaki psycholog w Warszawie?

Postautor: jjusti18 » 08 wrz 2017, 12:42

No ja znam świetną pani psycholog w Chełmie https://www.facebook.com/psycholog.joan ... =bookmarks . Jakiś czas temu chodziłam do niej na terapie i jestem zadowolona, że do niej właśnie trafiłam. Nie sądziłam, że spotkania z psychologiem mogą przyjeść takie efekty. A co do Pani Asi jest to przesympatyczna osoba, która wysłucha i nakieruje człowiek na właściwe myślenie.
BrandonFlex
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2017, 12:53

Re: Jaki psycholog w Warszawie?

Postautor: BrandonFlex » 11 paź 2017, 12:10

Odpowiedni psycholog może zmienić wiele w naszym życiu i jeżeli mamy problemy właśnie z naszym umysłem. Dlatego warunkowanie klasyczne różnego rodzaju fobii, odpowiednia diagnoza może pomóc nam zrozumieć nasze lęki i problemy a to w późniejszym etapie naszego życia może przynieść spore pozytywne efekty.
BartoNaPanda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 20 paź 2017, 13:28

Re: Jaki psycholog w Warszawie?

Postautor: BartoNaPanda » 23 paź 2017, 08:19

Polecam najlepszego psychologa, który pomoże ci wyjść z najcięższych sytuacji kryzysowych, które tworzy twój umysł. Kiedyś miałem problem bo wszędzie widziałem pandy i udało mi się to wyleczyć dzięki wizytom u tego psychologa, jest naprawdę pomocny, a jego niekonwencjonalne metody są może dziwne, ale skuteczne.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Jaki psycholog w Warszawie?

Postautor: monikabert90 » 12 lis 2017, 10:42

Czasami depresja i różne stany lękowe mają nie tyle podłoże psychologiczne, co neurologiczne, dlatego oprócz psychologa powinnaś także zgłosić się do specjalisty - neurologa, aby wykluczyć choroby neurologiczne. Na terenie Warszawy mogę Ci polecić specjalistę neurologa przyjmującego w lecznicy Terapia. Dr Piotr Ślifirczyk to doświadczony neurolog, ma bardzo dobre opinie na portalu Znany Lekarz. Specjalizuje się właśnie między innymi w leczeniu różnego rodzaju nerwic i depresji. W Jego gabinecie będziesz mogła zrobić sobie USG tętnic szyjnych i kręgowych oraz dostaniesz skierowanie na inne badania, jeśli będzie taka potrzeba.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Jaki psycholog w Warszawie?

Postautor: ewelina8393 » 14 lis 2017, 02:05

Depresję leczoną u psychologa można również wspomagać leczeniem światłem. Wiele osób to poleca i są udowodnienie dobre efekty. Każdego rozwiązanie, które pomaga, jest warte zachodu. W artykule na stronie http://www.gdansk4u.pl/leczenie-swiatle ... ym-polega/ wiele pisze na ten temat. Działa to również w innych chorobach.
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaki psycholog w Warszawie?

Postautor: bella3 » 23 lis 2017, 10:39

Piotr Malinowski w Warszawie jest na pewno godnym polecenia psychologiem, wyciągnął mojego brata ze stanów lękowych i początków depresji. Szczegółów nie znam oczywiście, ale wiem, że z Wojtkiem nie było dobrze, zamknął się w sobie bardzo z nikim nie chciał rozmawiać. Cudem go wyciągnęliśmy na terapię. Reszta to już zasługa pana Piotra. Wojtek w każdym razie jest już sobą, tamten koszmar to już tylko wspomnienie. A psycholog o którym piszę przyjmuje w Ober Clinic na Chałubińskiego. Nawet ja tam dojechałam bez problemu także każdy trafi :)
rafaal091
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: 20 wrz 2016, 10:16

Re: Jaki psycholog w Warszawie?

Postautor: rafaal091 » 18 gru 2017, 12:27

Nie wszyscy mieszkają w dużym mieście i mają dostęp do dobrych specjalistów. Dobrą opcją będzie wtedy terapia przez internet, wystarczy komputer z kamerką i mikrofonem. Tu https://psychomedic.online prowadzą takie terapie online, warto spróbować - nie zaszkodzi, a może pomóc.
aska55
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 11 lis 2017, 13:38

Re: Jaki psycholog w Warszawie?

Postautor: aska55 » 13 mar 2018, 23:08

Najlepsze opinie mają psychiatrzy z https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ . Możesz się zapisać nawet na wizytę w weekend. Otworzyli teraz nowa poradnie na Bielanach.

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość