Jak zadbać o Seniora?

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
pavetta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 08 mar 2020, 23:41

Re: Jak zadbać o Seniora?

Postautor: pavetta » 09 gru 2020, 13:50

Moja babcia regularnie chodzi własnie do panoramy radzymin, głównie tez z tego względu, że wiem, ze tam ją zawsze przyjmą, nie będą jej zbywać jak to w większości centrum medycznych bywa. Oczywiscie wizyty telefoniczne tez sa ale jak babci coś dolega to przynajmniej mam pewność, ze lekarze ja normalnie przyjmą.
rossi
Level 1
Level 1
Posty: 371
Rejestracja: 22 paź 2019, 18:56

Re: Jak zadbać o Seniora?

Postautor: rossi » 10 gru 2020, 21:14

Uważam również, że warto wspomagać seniorów poprzez różne pomoce terapeutyczne, które będą aktywizować chorego. Przykładowo zobaczcie sobie na stronę https://seniorlux.pl/Pomoce-sensoryczne-c677 , jakie tutaj super można znaleźć gry, zabawy, łamigłówki dla osób starszych. Tam znajdziecie wiele atrakcyjnych artykułów.
czcza11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 69
Rejestracja: 13 mar 2019, 13:57

Re: Jak zadbać o Seniora?

Postautor: czcza11 » 30 gru 2020, 12:27

Przede wszystkim ważne jest zadbanie o jego zdrowie, a także dobre samopoczucie. To ważne aby tak istotne kwestie były wysunięte na pierwsze miejsce i pozwoliły na jak najdłuższe życie w sprawności. Dlatego też pojawiające się problemy, takie jak ubytek słuchu są sygnałem do pójścia do lekarza lub pewnej i konkretnej profilaktyki, która pozwoli ustalić konkretną przyczynę.
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: Jak zadbać o Seniora?

Postautor: bella91 » 30 gru 2020, 22:32

Jeśli chodzi o srebro koloidalne to moim zdaniem warto zajrzeć na https://www.sklepzycia.pl/niejonowe-srebro-koloidalne i zapoznać się z ofertą tego sklepu. Znajdziecie tam szeroki wybór srebra koloidalnego w bardzo dobrych cenach. Z tego co wiem jest bardzo pomocne w walce z wirusami i bakteriami.
Awatar użytkownika
Karina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 19 mar 2018, 22:38

Re: Jak zadbać o Seniora?

Postautor: Karina » 05 kwie 2021, 16:34

Gdyby ktoś chciał skorzystać jeszcze z promocji DOZ dla seniorów to nadal obowiązuje rabat 20% na wszystkie leki.
domnia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: 24 wrz 2020, 21:36

Re: Jak zadbać o Seniora?

Postautor: domnia » 21 kwie 2021, 19:48

Niestety seniorzy mają znacznie słabsze organizmy i każda infekcja może być dla nich zagrożeniem. Moja babcia przebywała w zeszłym roku w szpitalu ze względu na covid. Jak doszła w miarę do siebie to okazało się że wykryto u niej bakterię Clostridioides difficile . Biegunka, gorączka, ból brzucha. Czuła się okropnie. Po dwóch tygodniach wyszła ze szpitala ale nawroty następowały średnio co miesiąc. Gdyby nie transplantacja mikrobioty jelitowej preparatem Human Biome Institute to nie wiem czy do tej pory uporałaby się z tym zakażeniem. Teraz jest już dobrze a jest też po szczepieniu także i covid już jej nie straszny.
Awatar użytkownika
Karina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 19 mar 2018, 22:38

Re: Jak zadbać o Seniora?

Postautor: Karina » 30 kwie 2021, 21:23

Moja mama ostatnio biorąc na doz taniej leki kupiła za te 20% taniej sobie właśnie suplementy i bakterie probiotyczne.
Idźka89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 29 paź 2020, 18:49

Re: Jak zadbać o Seniora?

Postautor: Idźka89 » 26 maja 2021, 21:33

W doz można też dostać Fresubin to nutridrinki, które fajnie wspierają żywienie starszych osób i dostarczają witamin i minerałów.
Awatar użytkownika
Karina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 19 mar 2018, 22:38

Re: Jak zadbać o Seniora?

Postautor: Karina » 01 cze 2021, 08:19

Kiedyś kupowałam je dna dziadka jak był w szpitalu. Teraz DOZ w ogóle zachowało ten rabat dla seniora mimo, że obostrzenia się zmniejszają. Ogromny plus dla nich.

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość