Sposoby na powiększenie penisa?

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
Adam846
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 05 gru 2018, 02:20

Re: Sposoby na powiększenie penisa?

Postautor: Adam846 » 06 lip 2020, 21:11

Po co truć się chemią? Moim zdaniem o ile wszystko jest w granicach rozsądku to dlaczego nie? Ostatnio też rozmawialiśmy ze znajomymi o lek. med. Witoldzie Smoleńskim, który w BONA DEA KRAKÓW wykonuje zabieg jakim jest powiększanie penisa.
Swoją drogą jeżeli kobiety powiększają piersi i nikt nie ma o to pretensji to faceci też mogą powiększać penisy bez większego tabu, prawda?
Co o tym sądzicie?
onlysun
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: 16 paź 2020, 14:56

Re: Sposoby na powiększenie penisa?

Postautor: onlysun » 13 lis 2020, 08:59

Ja od siebie mogę polecić żele na powiększenie penisa. Naturalne substancje, zaufana strona, dużo pozytywnych opinii. Inaczej bym nie zaufał żadnemu preparatowi.
rahsaan.kreiger
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 17 lis 2020, 16:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sposoby na powiększenie penisa?

Postautor: rahsaan.kreiger » 17 lis 2020, 17:02

Istnieją w ogóle jakieś sposoby?
swietlik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 13 kwie 2018, 15:53

Re: Sposoby na powiększenie penisa?

Postautor: swietlik » 29 lis 2020, 11:16

tak, sprawdzone preparaty, na tyle naturalne ze bez recepty - najlepsze środki na powiększenie penisa znajdziecie tu: https://kmadropshop.pl/Dla-mezczyzn
Fachowiec
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 19 paź 2017, 11:39

Re: Sposoby na powiększenie penisa?

Postautor: Fachowiec » 16 gru 2020, 09:51

Radzę uważać na przeparty z Internetu, mój kumpel sobie bardzo zaszkodził przez tego typu specyfiki i na jądrach pojawiło mu się jakieś zgrubienie, dobrze, że w miarę zareagował i wykonał USG jąder w przychodni Multimed w Warszawie – dobra cena, szybki wynik i bezpieczne warunki teraz w czasach koronawirusa. Uważajcie na siebie i dbajcie o swoje zdrowie!
zdrowyduch
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 22 maja 2018, 08:12

Re: Sposoby na powiększenie penisa?

Postautor: zdrowyduch » 30 sty 2021, 18:44

Ja też polecam https://kmadropshop.pl/Dla-mezczyzn kupiłem tam preparat na powiększenie penisa i nie narzekam :padam:

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość