Nietrzymanie moczu

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1
Posty: 408
Rejestracja: 16 paź 2011, 20:52
Lokalizacja: warszawa

Re: Nietrzymanie moczu

Postautor: innocent » 08 sty 2018, 10:28

Sama na sobie przekonałam się jak bardzo uciążliwe jest nietrzymanie moczu u kobiet. U mnie skończyło się to zabiegiem laserowym bo ćwiczenie mięśni kegla oraz leczenie farmakologiczne nie poskutkowało. Przy tej dolegliwości duży komfort zapewniały mi specjalne podpaski- http://www.tena.pl/tenalady/produkty/Ochrona-dla-kobiet .Dzięki nim nie martwiłam się,że zmoczę sobie ubranie i narobię wstydu przy rodzinie oraz wychodząc do sklepu.
jaroslaw-lisowski-60
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 02 lut 2018, 11:24

Re: Nietrzymanie moczu

Postautor: jaroslaw-lisowski-60 » 05 lut 2018, 12:32

A czy Twoja mama używa może worki do zbiórki moczu? Nie są drogie, a potrafią zapewnić komfort osobom borykającym się z tym problemem.
sabinkaduchess
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 23 maja 2017, 16:36

Re: Nietrzymanie moczu

Postautor: sabinkaduchess » 25 maja 2018, 17:09

No właśnie, wizyta w poradni urologicznej to zawsze jest dobry pomysł :) Nawet, jeśli okaże się, że to zwykłe zapalenie pęcherza, to przynajmniej będziesz mieć pewność, że to to, skoro nie miałaś wcześniej. I tak pewnie dostaniesz od lekarza urofuraginum max, a do tego wskazanie, żeby pić dużo wody, ale jeśli okaże się, że to coś więcej niż zapalenie pęcherza, to będziesz miała szansę szybciej to wyleczyć :) Powodzenia!
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Nietrzymanie moczu

Postautor: ewelina8393 » 28 maja 2018, 23:14

Ciężko mówić o takich problemach, dlatego większość kobiet nie przyznaje się, że ma problem nietrzymania moczu. Na szczęście teraz mamy takie czasy, że naprawdę wszystko można zlikwidować np. z pomocą kliniki https://multiclinic.pl/wykonujemy/ginek ... stetyczna/ która zajmuje się ginekologią estetyczną i która usuwa takie kłopoty jak nietrzymanie moczu.
sabinkaduchess
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 23 maja 2017, 16:36

Re: Nietrzymanie moczu

Postautor: sabinkaduchess » 12 cze 2018, 16:34

To też prawda. Przez to, że kobiety wstydzą się o tym rozmawiać, to właśnie często zwykłe zapalenie pęcherza jest traktowane, jako mocna choroba, a przecież wystarczy naprawdę niewiele, żeby je wyleczyć. Z kolei objawy poważniejszej choroby są bagatelizowane. Drogie Panie, nie wstydźmy się!
Ewelka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 30 paź 2018, 10:55

Re: Nietrzymanie moczu

Postautor: Ewelka » 30 paź 2018, 10:57

U mojej mamy problem z nietrzymaniem moczu pojawił się kilka lat po menopauzie. Wstydziła się przyznać ale sama zauważyłam, że jest coś nie tak bo chodziła bardzo przybita. Szukałam pomocy i właściwie to na siłę wysłałam ja do mojego ginekologa Tomasza Basty z krakowskiej Intima Clinic by coś poradził, bo wiem że zajmuje się takimi problemami. To okazał się strzał w 10 bo doktor zaproponował mamie zabieg HIFU. Wystraszyła się że będzie bolało a okazało się że wszystko przebiegło świetnie. Polecam, dbajmy o siebie i o swoich najbliższych! :serce:
triksi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 07 gru 2018, 13:07

Re: Nietrzymanie moczu

Postautor: triksi » 07 gru 2018, 13:17

a czy suplementy diety na taką przypadłość mają sens? Poczytał troche o takim suplemencie i jestem szczerze zainteresowana https://odchudzanieporady.pl/uronal-pro ... reparacie/. Macie może wiedzę?
Karolina100
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 18 gru 2018, 16:20

Re: Nietrzymanie moczu

Postautor: Karolina100 » 19 gru 2018, 13:33

Miałam problem z nietrzymaniem moczu i znalazłam bardzo dobrego lekarza w klinice Bona Dea w Krakowie. Został mi zrobiony zabieg laserowy na wysiłkowe nietrzymanie moczu, po zabiegu wszystko wróciło do nprmy, już nie musze się martwić , że popuszczę mocz w każdej chwili.
Beatka12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 23 sty 2019, 12:07

Re: Nietrzymanie moczu

Postautor: Beatka12 » 23 sty 2019, 17:10

Mam duże problemy z nietrzymaniem moczu, problem jest dla mnie wtsydliwy jak dla większości. Chodze co dziennie do pracy i jest to duży niedyskomfort. Postanowiłam pójśc z tym do lekarza aby jakoś temu zaradzić. Zrobiłam zabieg laserowy i bardzo mi to pomogło. Zabieg jest bezpieczny , a daje świetne rezultaty. Teraz już nie mam problemów z nietrzymaniem moczu. Jeżeli chodzi o klinikę to bardzo polecam Bona Dea w Krakowie mają lekarzy na bardzo wysokomi poziomie jak i placówkę.
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nietrzymanie moczu

Postautor: bella3 » 30 kwie 2019, 00:07

Nietrzymanie moczu o różnej sile i pojawiające się z róznych powodów można tak samo skutecznie leczyć. Jest sporo metod, znajoma miała na przykład zabieg polegający na ostrzykiwaniu botoksem wiadomych stref, co ważne zabieg okazał się bardzo skuteczny. Miała wykonywany w szpitalu Mazovia na warszawskim ursynowie. Tam leczą również operacyjnie takie przypadki, warto się do nich wybrać na konsultację.
muffy87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 20 paź 2018, 18:33

Re: Nietrzymanie moczu

Postautor: muffy87 » 16 cze 2019, 16:49

Ja wyleczyłam swoją dolegliwośc u chirurga w Łodzi https://all-med.pl/gabinety/chirurgia/
polecam
Disea
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2019, 14:39
Lokalizacja: Poznań

Re: Nietrzymanie moczu

Postautor: Disea » 28 cze 2019, 14:43

Coraz więcej osób zmaga się z problemem nietrzymania moczu. Czytałam troszkę na ten temat i jest wiele pozytywnych opinii dotyczących kulek gejszy. Mi taki produkt udało się znaleźć na stronie: http://www.plumbum.com.pl Nie mam doświadczenia z tego typu gadżetami, więc z chęcią dowiem się co Wy uważacie na ten temat. Każda porada będzie dla mnie naprawdę cenna.
luśka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 25 gru 2018, 21:58

Re: Nietrzymanie moczu

Postautor: luśka » 22 lip 2019, 14:08

Z takimi problemami nie ma co czekać, tylko od razu działać. W Scanmed https://scanmed.pl/uroginekologia pracują doskonali specjaliści, którzy są w stanie pomóc i pozbyć się tego kłopotliwego problemu. Najlepiej zgłosić się jak najszybciej.
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Nietrzymanie moczu

Postautor: Roxi » 06 paź 2019, 09:26

Jeśli chodzi o nietrzymanie moczu u dzieci to dobrym rozwiązaniem będzie poradnia nefrologiczna dla dzieci: https://www.cmryska.pl/poradnie-specjalistyczne/poradnia-nefrologiczna-dla-dzieci/. Oni specjalizują się właśnie w takich kwestiach. Warto sobie poczytać więcej.
Mateusz007
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 15 paź 2017, 23:38

Re: Nietrzymanie moczu

Postautor: Mateusz007 » 28 paź 2019, 12:09

z takim problemem najlepiej zgłosić się do doświadczonego i wykształconego ginekologa, mojej mamie pomogła lek. Katarzyna Lepinay z centrum medycznego Babka Medica, przemiła Pani ginekolog, która na pewno dobierze wam właściwą metodę leczenia, życzę dużo zdrówka!

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość