pediatra w Krakowie

Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści Forum: opinie, porady, polecani specjaliści, niepolecani lekarze.
miaumiau
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 10 lip 2012, 10:20
Lokalizacja: kraków

pediatra w Krakowie

Postautor: miaumiau » 13 gru 2013, 15:49

Do jakiego pediatry chodzicie z dzieciakami w Krakowie?
dachowiec
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 24 lip 2012, 10:25
Lokalizacja: Kraków

Re: pediatra w Krakowie

Postautor: dachowiec » 17 gru 2013, 03:20

a ja chodzę z moją małą do Ultragenu. Kazimierz, Dietla 111
ja i córka zadowolone bardzo : D
maria321
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 30 mar 2016, 13:51

Re: pediatra w Krakowie

Postautor: maria321 » 30 mar 2016, 22:28

Pilnie poszukiwany reumatolog dziecięcy
Awatar użytkownika
dunka21
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 18 paź 2017, 19:25

Re: pediatra w Krakowie

Postautor: dunka21 » 25 paź 2017, 21:04

Cześć wszystkim forumowiczom :)
Czy znacie może jakiegoś naprawdę wartego uwagi pediatrę działającego na terenie Katowic oraz miejscowości okolicznych? Ja się właśnie naprawdę bardzo poważnie zastanawiam nad wyborem kogoś sprawdzonego. Sytuacja nie jest jeszcze jakoś specjalnie pilna, ale warto mieć kogoś w tym temacie w zanadrzu...

Póki co poszperałam trochę w Internecie i w oko wpadła mi na przykład ta oferta http://pediatra.slask.pl/ Wydaje się być naprawdę bardzo interesująca i wartościowa. Szczególnie ważne dla mnie jest, żeby można było zamówić wizytę domową, ponieważ to może w wielu przypadkach uratować sytuację. Co ciekawe, wizytę domową można zamawiać na terenie takich miast jak Katowice, Chorzów, Mikołów, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Sosnowiec, więc obszar działania jest dość spory :) Na korzyść przemawia też dwudziestopięcio letnia praca w zawodzie :) A Wy co o tym sądzicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady odnośnie tej sytuacji. Jestem pewna, że mi się one przydadzą :)

Wróć do „Choroby, Lekarze, Lecznice, Kliniki, Dentyści”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość